9863 відвідувача онлайн
5 815 44

У Росії масово відкривають кадетські і юнармійські класи, - ГУР МО

розвідка

В РФ розширюють масштаби військової підготовки для дітей.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони України, передає Цензор.НЕТ.

"У бєлгороді та бєлгородській області відкрито 500 кадетських класів та близько 1000 юноармійських класів.Також у російському бєлгороді на базі місцевого відділення ДОСААФ відкрито курси початкової військової підготовки для тих, хто бажає служити в армії, однак не має відповідного досвіду. Випускників курсів схиляють до підписання контракту з ЗС РФ.

Наближення зони бойових дій до кордону бєлгородської області змушує місцеву владу переносити низку об’єктів, пов’язаних із війною, в глибину російської території. Зокрема, так званий "пункт прийому біженців", а по суті – насильно переміщених осіб, передислокований із району поблизу селища Нєхотєєвка до СМТ Октябрьский.

Логістика прийому людей залишається без змін: після оформлення "біженці" направляються у приміщення спортивного комплексу "Віраж" (критий картодром). З початку війни через пункт пройшли 6,5 тис. осіб, в тому числі 1,4 тис. дітей.

Одночасно не припиняється практика незаконного усиновлення дітей з Донбасу російськими сім’ями. 14 липня губернатор московської області воробйов анонсував завершення процедури "передачі 9 дітей з "ДНР" під опіку родинам з підмосков’я", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+29
Срати на них. Нема жалю ні до кацапських дітей,ні до жінок,ні до старих. Це нелюди.
показати весь коментар
17.07.2022 18:06 Відповісти
+29
эти юуные ****** будут воевать уже на своей территории... Не исключаю, что лет через пять бывшие юнармейцы Хакасии будут ******* бывших юнармейцев Башкирии.
показати весь коментар
17.07.2022 18:09 Відповісти
+19
Какое *****, такой и гитлерюгенд.
показати весь коментар
17.07.2022 18:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тільки побільше 200-х на раSSію може "промити мозги" руSSкій біомасі...

всіх рашистів - путіністів на концерт кабздона в гундяївський рай!!

ще раз повторюсь:

раSSія це імперія Зла, країна терорист!
показати весь коментар
17.07.2022 18:04 Відповісти
надеюсь, они будут в трусиках и с православными крестиками
показати весь коментар
17.07.2022 18:28 Відповісти
показати весь коментар
17.07.2022 19:18 Відповісти
Срати на них. Нема жалю ні до кацапських дітей,ні до жінок,ні до старих. Це нелюди.
показати весь коментар
17.07.2022 18:06 Відповісти
Різниця між контрактником-окупантом і пересічним кацапом є. І дуже суттєва - перший це мародер і агресивний маняк-вбивця який не здатен заробити на життя чесною працею, а у пересічних дурнів просто мізки забиті пропагандою і їм в пасиві просто все по фігу. Винні всі, але ступінь вини різна.
показати весь коментар
17.07.2022 18:16 Відповісти
Люська Арестович с тобой категорически не согласен. Он считает что во всем виноват один путен а с рузькими нам нужно дружить и их облизывать даже если они стреляют по нашим школам и роддомам ракетами и злорадно радуются
показати весь коментар
17.07.2022 18:34 Відповісти
Какое *****, такой и гитлерюгенд.
показати весь коментар
17.07.2022 18:07 Відповісти
Все адепты от мала до велика должны беречь великого месию ***********.
показати весь коментар
17.07.2022 18:07 Відповісти
Їх свинособак Україна добиває, то вони готують поросятощенят.
показати весь коментар
17.07.2022 18:08 Відповісти
Суворовєц Пєрєпєчко вийшов з чату
показати весь коментар
17.07.2022 18:08 Відповісти
эти юуные ****** будут воевать уже на своей территории... Не исключаю, что лет через пять бывшие юнармейцы Хакасии будут ******* бывших юнармейцев Башкирии.
показати весь коментар
17.07.2022 18:09 Відповісти
Факт в том что Россия активно готовится к продолжению войны. Попытки перевести экономику под нужны армии, теперь это.
показати весь коментар
17.07.2022 18:13 Відповісти
Група російських олігархів домагається зняття санкцій через Європейський суд загальної юрисдикції , пише https://www.wsj.com/articles/roman-abramovich-other-sanctioned-russian-oligarchs-fight-back-in-court-11657978210?mod=Searchresults_pos1&page=1 The Wall Street Journal .
показати весь коментар
17.07.2022 18:13 Відповісти
Это гуд! Чем больше своих детей они утилизируют в молохе войны - тем лучше.
показати весь коментар
17.07.2022 18:13 Відповісти
Путлерюгенд, все повторяется.
показати весь коментар
17.07.2022 18:15 Відповісти
Адольф теж, перед тим як здохнути, дітей кидав на війну.
показати весь коментар
17.07.2022 18:17 Відповісти
Рашка развернула новые свинокомплексы по выращиванию рашкопоросят с последующей отправкой подросшего молодняка в Украину и другие страны, где развита система переработки рашкосвинов в корм для домашних животных, мясо-костную муку и другие полезные для повышения плодородности почвы ништяки 🤔🧐😁😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
17.07.2022 18:21 Відповісти
растить новые поколения орков-рабов для ***** это приоритет...
показати весь коментар
17.07.2022 18:26 Відповісти
показати весь коментар
17.07.2022 18:27 Відповісти
Жесть, один в один
показати весь коментар
17.07.2022 18:49 Відповісти
скоро будет для "служащих" обязвательной формой френч, типо, сталинского, китайского, ыновского, раз в год выдаваться. и для новогулаговских - роба синяя, самая маленькая 58 размера, по советскому госту с брезентовыми рукавицами. но эта раз в полгода, как и кирзовые сапоги на меху молодого дермантина.
показати весь коментар
17.07.2022 18:32 Відповісти
У нас тоже внедряли в Украине среди молодежи типа "Верное казачество", по линии РПЦ-ФСБ-СБУ.
показати весь коментар
17.07.2022 18:34 Відповісти
Кто внедрял? И где «у вас»?
показати весь коментар
17.07.2022 18:44 Відповісти
Ви з росії, що не знаєте про таке? Чи просто "відробляєте"? Чи тільки в Україну завезений?
В Україні впроваджували. Ще в нульових роках. Переважна більшість з того кепкувала, називала тих пє6єрастів "вєрочками". Були приводи. На тому "проекті" чимало бабла "освоїли", але щось таки, хоч би яким недолугим воно було, росіяни таки розгортали, зокрема і на базі монастирів УПЦ МП (ФСБ) - вчили молодих дурників "різати бандерівців". І потім дехто з тих "вєрочєк" спливав на Донбасі в 2014-у. Це не рахуючи "роботи" "титушньою", "антимайданом" і т.д. А загалом, РФ-ія цим весь час займалася, і не лише в Україні, а й в Білорусі, інших республіках колишнього СРСР, з більшим чи меншим успіхом - організовувала й готувала під маркою "казачєства" зокрема майбутніх бойовиків.
показати весь коментар
17.07.2022 19:16 Відповісти
Кто внедрял? И где «у вас»

Рашка. В Україні.
Місцевим чільником був персонаж на ім'я Алексей Селиванов. Встиг усюди - там вам і Київ, і луганда, і окуповані вже після 24.02 території. Воно кАзак, бачте.

І це "вєрнайє казачєство" офіційно заборонили лише десь у 2018, якщо не помиляюся. Тобто вже під час війни ця гидота продовжувала одиннаротіти свою рпцфсб-шнюю діяльність. Отаке.
показати весь коментар
17.07.2022 20:02 Відповісти
Ця гидота цвіла буйним цвітом і в Сан-Франциско під егідою російського консульства. Трамп закрив той розсадник фашизму. Є вони і в Австралії, Аргентині і.т.д. всюди де дозволяють срати російському фашизму.
показати весь коментар
17.07.2022 20:24 Відповісти


Реєстрація: 16 жовтня 2017

Заходив: 16 липня 2022 в 06:59

Мене читають: 2

Я читаю: 0
показати весь коментар
17.07.2022 18:46 Відповісти
Правильно ...Путин, Сечин, Миллер, Патрушев уже думают о будущем своих правоприемников. ...Нафига их детям и внукам инженера, ученые, конструктора на России?

Всех КоZломордасов на пушечное мясо... Защищать интересы и капиталы новых аристократических родов и элит на России...
показати весь коментар
17.07.2022 18:42 Відповісти
тут уже в Украине очкуют зелёные, о росте послевоенной преступности от напереселявшихся вглубь страны овец с лугандона. а там у них на парашеньке, спереди ещё та проблема возвращения из Украины тех, кто не стал пазлами, известная с дидовских времён, как "пришёл ватан с фронта". это будут ещё те отморозки похлеще прежних, довоенных. будут мочить всех вокруг налево и направо, как "контуженные участники со справками". так что кто на параше не спрячется среди крайних оленеводов севера, тот и будет у этих мародёров по жизни виноватник. ещё та веселуха ожидается.
показати весь коментар
17.07.2022 18:49 Відповісти
Цієї орди, що пройшла війну, буде сотні тисяч! Що спробували вбивати, грабувати, гвалтувати безкарно.
Це буде порвана війною маса зі знищеною психікою, з образами і травмами.
Щиро сподіваюсь, що саме ці чорні орди будуть палити і грабувати москву і пб!
показати весь коментар
17.07.2022 19:08 Відповісти
ага, і це так, навскидку, по мінімуму, не вдаваючись в деталі. там на болотах від ділов їхніх буде таке виття, шо "дрогнет руцкий мир "спасённый"".
показати весь коментар
17.07.2022 19:17 Відповісти
Готуються до громадянської війни. Тільки но Сибір, Зауралля і Далекий Схід відмовляться жити в лайні і всі свої ресурси віддавати до москви, кремлівським упирям потрібна армія яка повбиває нах бурятів, татар, тувинців, якутів і решту "сєпаратистів". От тільки хто там погодиться жити?....
показати весь коментар
17.07.2022 18:51 Відповісти
малолітня гомосятина...
показати весь коментар
17.07.2022 18:51 Відповісти
В Україні на державному рівні слід подбати про те, щоб у дитячих садочках створювати групи маленьких джавелінівців і стінгерівців, у школах робити класи з профільним вивченням русофобії та Хаймарознавства, у ЗВО відновити військові кафедри і т.д.
Легалізувати зброю!
Заохочувати володіння нею, в т.ч. через зниження податків.
Розбудовувати ТРО, ДФТГ.
Сформувати контрактну армію на 350.000 з можливим розширенням до 1,5 вояків.
НАТО + УПА.
Активна розбудова ВПК.
Культивування рашафобії.
показати весь коментар
17.07.2022 18:57 Відповісти
1,5 Млн. осіб.
показати весь коментар
17.07.2022 18:58 Відповісти
Ні в якому випадку не потрібно красти дитинство у дітей. Патріотичне виховання починається в родині і продовжується в школі шляхом вивчення історії та культури рідної країни. В основі моралі "захисника Вітчизни" лежить любов до рідного краю. Саме ця любов є суттю національного патріотизму. Кацапи любов до ********** прирівнюють до ненависті до тих кого верховне ***** оголошує ворогами. А на ненависті патріотів не виховаєш...
показати весь коментар
17.07.2022 22:32 Відповісти
Послушное мясо (на фарш ымперских завоеваний для москальских бояр) надо готовить чем раньше, тем лучше (как правило для людоедских режимом с "детского садика")!
показати весь коментар
17.07.2022 19:41 Відповісти
Начинать надо с маленького. Хочешь быть глобальным урком? Научим. Но сперва надо в казарме посидеть с простым народом. А перед войной перекинем в штаб к Дюрексу. Не бойся, пердолить он тебя не будет, ********* ему по другой линии подбирают. Ты только для пропаганды нужен. Все понял?

- Мне восемнадцати нет, - сказал Грым.

- Оформим волчонком. Не ссы, вопросы решать мы умеем. На тебе повестку, лично вручаю.
показати весь коментар
17.07.2022 19:47 Відповісти
Це вже було... гiтлерюгенд , промитi мiзки гебельсовскою пропагандою, чим все скiнчилось вiдомо.
показати весь коментар
17.07.2022 19:49 Відповісти
Ось кого треба демілітеризовувати і денаціфіковувати!
показати весь коментар
17.07.2022 20:17 Відповісти
Верной дорогой идёте, товарищи! (С)

Вы, уже, практически северная корея, а скоро её обгоните по количеству народа, жрущего траву!
показати весь коментар
17.07.2022 20:28 Відповісти
Отакої! Ще такі дрібні писюненки, а вже ді(л)ди!
Не зупиняйтеся, наступний етап - "осеменительно-инкубаторные военфермы" для прискореної регенерації бойового м'ясива. Забирати туди тьолок репродуктивного віку (від 13-14 років), сформувати для них штат професійних ******* із кадрових військових (генетика щоб відповідна була) - і нехай тих дівок запліднюють, а ті народжують і народжують, доки не лусне піхва. Лічінусів жіночої підлоги можна хоч на органи для трансплантації, хоч на тушонку чи добрива... а чоловічої - на казарменне виховання. Років 14 виповниться - стовбур у руки, і вперед воювати й подихати!
Ідея, на мою думку, безглузда (бо рашці залишилось існувати набагато менше, ніж ті орченята виростуть) - зате яка ґабсурда буде на весь світ! Новий рівень пробитого дна!
показати весь коментар
17.07.2022 21:49 Відповісти
Понятно. Создаются отряды гитлерюгенда. Путлер очень деликатно относится к таким вопросам .
показати весь коментар
17.07.2022 22:28 Відповісти
путлерюгенд...внучкиваевале...