9562 відвідувача онлайн

Україна отримає від США грант у розмірі 4,5 млрд доларів, - Шмигаль

шмигаль

Кабінет Міністрів України погодив залучення чергового гранту від США у розмірі 4,5 млрд доларів.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Кабмін погодить залучення чергового гранту від США у розмірі 4,5 млрд доларів", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

За словами прем’єра, це наочна демонстрація того, що союзники продовжують допомагати Україні наближати перемогу.

Шмигаль повідомив, що кошти надійдуть через фонд, створений Світовим банком.

Топ коментарі
+9
..тут треба було б уточнення: чи Україна отримає бабло на існування чи Ко Зе Ностра "на асфальт"?
показати весь коментар
19.07.2022 17:17 Відповісти
+7
нам нада не милиардов, а трильйонов, а лучше еще больше, не помню как та цыфра называется, да щморгаль?
показати весь коментар
19.07.2022 17:14 Відповісти
+6
Скільки з цих грошей вже собі запланував Єрмак?
показати весь коментар
19.07.2022 17:14 Відповісти

Завантаження...