ЄС продовжив дію безоплатного роумінгу для українців, - Мінцифри

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Мінцифри.
Спільна заява мобільних операторів України та Євросоюзу щодо безплатного роумінгу для українців продовжує діяти.
"Попередньо домовленості були на 3 місяці. І вже з липня українцям довелося б переходити на європейські тарифи. Проте Єврокомісія закликала операторів ЄС продовжити підтримку українців. Наразі близько 70 європейських операторів надають українцям безоплатний роумінг. З нашого боку заяву підтримують Київстар, Vodafone та lifecell.
Продовжуємо боротьбу на телеком-фронті!
Дякуємо НКЕК, Європейській Комісії та BEREC за зусилля, щоб українці в ЄС залишалися на зв’язку з близькими", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у квітні 24 мобільні оператори ЄС та три мобільні оператори України підписали спільну заяву щодо координації зусиль для забезпечення доступного та безоплатного роумінгу під час міжнародних дзвінків ЄС-Україна. На початку липня Єврокомісія закликала операторів зв’язку піти назустріч українцям, які виїхали до Європи через війну, та надалі зберігати для них можливість телефонувати додому з безкоштовним або пільговим роумінгом.
@saniolli
·
https://twitter.com/saniolli/status/1549242793469657090 9h
Арестович сказав, що СРСР - це найкраще, що було на цій теритрії. Червоний терор, Голодомор, знищення українців і України, як такої - найкраще. А якби подякував Порошенку за Армію чи Безвіз - був би звільнений з ОПУ. Такі там пріоритети.