10040 відвідувачів онлайн
8 607 10

Розпочалася зустріч у форматі "Рамштайн-4"

остін,ллойд

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Міністерство оборони США у Твіттері.

Розпочалася зустріч у форматі Рамштайн-4 01

Ллойд Остін – міністр оборони США – уже виступив на зустрічі з промовою.

Як повідомлялося, формат Контактної групи з питань оборони України був ініційований у квітні Сполученими Штатами. Перша зустріч відбулася в німецькому Рамштайні наприкінці квітня. Друга зустріч, відома як "Рамштайн-2" відбулася у віртуальному форматі 23 травня та, за словами міністра оборони Олексія Резнікова, перетворилася на цілу коаліцію держав на підтримку України.

Топ коментарі
+9
"Вільха" працює по рашистах: ЗСУ показали роботу вітчизняної високоточної системи (відео)
https://defence-ua.com/news/vilha_pratsjuje_po_rashistah_zsu_pokazali_robotu_vitchiznjanoji_visokotochnoji_sistemi_video-8216.html
показати весь коментар
20.07.2022 16:14 Відповісти
+9
и о погоде! )))
///
В Энергодаре Запорожской области, недалеко от атомных блоков АЭС, прозвучали взрывы.

https://t.me/ukrainy_kievestolitsaukrainyy/8299

По предварительной информации, там находилась военная база оккупантов, хотя оркоСМИ уже заявляют, что «украинские ударные беспилотники атаковали Запорожскую АЭС».

Ждем официальной информации .
показати весь коментар
20.07.2022 16:20 Відповісти
+5
Колись ще на касетах слухав «Рамштайн», особливо люблю пісню про маму. А тепер «пісня про палаючу бавовну» теж з Рамштайна.
показати весь коментар
20.07.2022 16:16 Відповісти

Завантаження...