Протягом двох тижнів ЗСУ звільнили три населені пункти на Херсонщині, - Генштаб

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
"Нашими військовими частинами і підрозділами продовжується поетапне звільнення Херсонської області від окупаційних військ РФ. Протягом останніх двох тижнів звільнені Іванівка та Лозове, на цьому тижні звільнена Андріївка", - зазначив Громов.
Помилка 2019 призвела до катастрофи 2022
2000 тис. ?
10000 тис.?
і скільки "тижнів" ми будемо їх звільняти ?