10602 відвідувача онлайн
10 536 12

Протягом двох тижнів ЗСУ звільнили три населені пункти на Херсонщині, - Генштаб

зсу

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Нашими військовими частинами і підрозділами продовжується поетапне звільнення Херсонської області від окупаційних військ РФ. Протягом останніх двох тижнів звільнені Іванівка та Лозове, на цьому тижні звільнена Андріївка", - зазначив Громов.

Топ коментарі
+8
І не кажи

Помилка 2019 призвела до катастрофи 2022
показати весь коментар
28.07.2022 13:37 Відповісти
+6
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
показати весь коментар
28.07.2022 13:16 Відповісти
+6
нагадайте. скільки Бубачка пройобав населенних пунктів ?
2000 тис. ?
10000 тис.?

і скільки "тижнів" ми будемо їх звільняти ?
показати весь коментар
28.07.2022 13:35 Відповісти

Завантаження...