7810 відвідувачів онлайн

Норвегія передала Україні 14 патрульних бронеавтомобілів IVECO LAV III

норвегія

Норвегія додатково надала Україні патрульні бронемашини.

Про це повідомляють на сторінці уряду Норвегії, передає Цензор.НЕТ.

Норвегія передала Україні 14 патрульних броньованих автомобілів IVECO LAV III. Ці транспортні засоби мають гарну мобільність і захист. Такої ж моделі авто використовували норвезькі збройні сили в Афганістані.

Як ідеться в повідомленні, автомобілі постачаються на додаток до іншого військового обладнання, такого як артилерія, переносна протиповітряна оборона та бронетранспортери, які Норвегія вже надала українській стороні раніше.

"Норвегія продовжує робити свій внесок у боротьбу українців за свободу. Уряд постійно оцінює, як Норвегія може надати подальшу підтримку Україні в захисті країни від вторгнення Росії", - каже міністр оборони Бйорн Арільд Грам.

Топ коментарі
+7
… передала , а не пзд. що передасть як «лідер» Європи ,
показати весь коментар
30.07.2022 14:15 Відповісти
+7
Дякуємо, вікінги!
показати весь коментар
30.07.2022 14:22 Відповісти
+6
Щиро дякуємо.
показати весь коментар
30.07.2022 14:28 Відповісти

Завантаження...