10197 відвідувачів онлайн

Окупанти атакували Миколаїв, у різних районах міста пролунали потужні вибухи, - Сєнкевич

вибух,попасна

Росіяни знову атакували Миколаїв, лунають вибухи у різних районах міста.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив у телеграмі мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

"Миколаїв знову під атакою. У різних районах міста пролунали потужні вибухи. Збираємо інформацію", - йдеться в повідомленні.

Мер просить триматися подалі від вікон і не ігнорувати правил безпеки.

Топ коментарі
+16
И что дальше? Город обстреливают не ГРАДами или Ураганами, а ракетами. Так где ПВО-ПРО города? Куда "испарился" 7-й зенитно-ракетный дивизион?
показати весь коментар
01.08.2022 06:33 Відповісти
+13
Шукай ППО під асфальтом. Воно точно там.
показати весь коментар
01.08.2022 07:55 Відповісти
+12
Сьогодні вечірній гундосик знов буде "дякувати".
показати весь коментар
01.08.2022 06:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И что дальше? Город обстреливают не ГРАДами или Ураганами, а ракетами. Так где ПВО-ПРО города? Куда "испарился" 7-й зенитно-ракетный дивизион?
показати весь коментар
01.08.2022 06:33 Відповісти
Єрмак перевів його в інше місце.
показати весь коментар
01.08.2022 07:51 Відповісти
не пишіть єрунди, це не допомагає ...
показати весь коментар
01.08.2022 12:02 Відповісти
Шукай ППО під асфальтом. Воно точно там.
показати весь коментар
01.08.2022 07:55 Відповісти
Боневтік відвів його разом з військами, коли здавав південь, щоб не постраждали його брати, для яких він клепав "Свати" і всю свою творчіть "95 квартала" на їм достіпній мові. А бандьори Вові не по душі, їм їх не жалко. Якщо не так, то де тоді ППО?
показати весь коментар
01.08.2022 09:27 Відповісти
Коли не відповідаєш, то дрочун відчувши безкарність тільки буде наберати обертів.
показати весь коментар
01.08.2022 06:34 Відповісти
Сьогодні вечірній гундосик знов буде "дякувати".
показати весь коментар
01.08.2022 06:44 Відповісти
Воно завжди"дякає"!
показати весь коментар
01.08.2022 08:06 Відповісти
WHERE.IS.AIR.DEFENSE.FOR.FUCK.SAKE?
показати весь коментар
01.08.2022 06:51 Відповісти
probably we should address this question to Kim or to Genshtab.
показати весь коментар
01.08.2022 08:32 Відповісти
Скоро слуги урода виб'ють гроші на асфальт і почнеться велике крадівництво, тільки потерпіть.
показати весь коментар
01.08.2022 06:57 Відповісти
та воно йде повним ходом в Миклолаївській області в районі Нової Одеси в бік Вознесенська. Я про це пишу місяць і суільки ж йде будівництво. А техніка там ідеальна, все новеньке, самоскиди закордонні, більдозера закордонні, грейдери, екскавактори та інша техніка, закордонні. Для військ забрали ГАЗони, а тут все новеньке і для друзів Боневтіка, які будують дороги. Я так розцінюю ці дії, по іншому не складається логіка. Чи можливо ми вже виграли війну?
показати весь коментар
01.08.2022 09:35 Відповісти
Це стратегія на убой...
показати весь коментар
01.08.2022 06:59 Відповісти
Маріуполь-2
показати весь коментар
01.08.2022 07:04 Відповісти
Відстань Миколаєва від лінії фронту невелика.
Можуть обстрілювати не лише ракетами, навіть гаубиці можуть діставати, і не обов'язково активно-реактивними снарядами. Гради може і не дістають, але інше лайно - Піони, Урагани, переобладнані С-300 і т. д. дістають. Час від часу їх знищують.
Коли відкинуть орків за Дніпро, то Миколаєву полегшає, але вони тоді візьмуться за Херсон.
У ***** та його ординців якась особлива виняткова ненависть до України і українців,
настільки що вони хочуть і намагаються зробити з усіма іншими українськими містами те, що вони зробили з Маріуполем.
Треба вимагати від Заходу ************** озброєння і в якмога більшій кількості та інтенсифікувати підготовку його застосування нашими військовими, адже ми захищаємо не лише себе, а й Захід (***** та його посіпаки час від часу оголошують, що вони воюють з США).
Нам обіцяють ******* системи ППО, було б краще якби їх надали вже на початковому етапі війни, багато життів було б врятовано.
показати весь коментар
01.08.2022 07:31 Відповісти
все правильно ви пишете, але в Херсоні і так потерпають люди
давайте підемо в Твіттер до Рєзнікова, Остіна, Данілова і там писатимемо про це
щоправда захищаємо ми не захід (захід прекрасно захищений ядерною парасолькою НАТО), а демократію і західні цінності, інакше все потоне у рашистському беззаконні і праві сильного...
показати весь коментар
01.08.2022 08:37 Відповісти
Погоджуюся з до слів "Треба вимагати від Заходу ************** озброєння і в якмога більшій кількості..."А тут не погоджуюся, бо в нас було все, щоб зробити за три роки найпотужнішу армію, озброєну ракетами. Час показав, що Президент зробив невиправну помилку, коли замість оборони будував дороги. Втрачено час, аж цілих три роки, гроші і можливості. А захід нам нічого не винен, він нам нічого не обіцяв, тим більше що ми не в НАТО. Цей про@об дуже дорого коштує українцям, але це їх вибір, якто кажуть більшість!
показати весь коментар
01.08.2022 09:43 Відповісти
та ніхто нікому не винен! тільки просити...чому іспанець має кормити українського корупціонера чи суддю? судді отримують по 300тис в країні яка на межі дефолту і війни .а ми будем вимагати.Ви довимагаєтесь що нас пошлють в за корабльом. Просити.І всі ресурси кинути на війну- зарплати суддів прокурорів в наглядових радах...В нафтогазі зарплатня сотні мільйонів а вам дай! Поляки гроші дають.американуі гроші ізброю .українці скидаються а. в держ секторі отрумують мільйонні зарплати....при нищому народу
показати весь коментар
01.08.2022 11:41 Відповісти
Ще й як дехто винен.
У грудні 1994 р. під тиском США та за повного схвалення тодішнього Євросоюзу нас примусили погодитися на роззброєння, під загрозою торгового ембарго примусили передати ядерну зброю Єльцину, тобто нинішньому Путлерівському Мордору.
А зараз Захід, незважаючи на десятки тисяч вбитих Путлєром українців, внаслідок того, що йому сеча в голову вдарила, і він захотів знищити українців та оголосив споконвічні українські землі частиною мордорського спадку, чомусь торгове ембарго проти Мордору не вводить,
але ж ще кричать "санкції працюють", і скільки часу повинно пройти, щоб це стало помітно. Так що дехто (не усі) має моральний обов'язок нам допомогати, принаймні зброєю і фінансами, якщо заявляють що вони не воюють, тому що ми дорогою ціною зупинили Монстра, який дестабізував давно життя і в їхніх країнах
показати весь коментар
01.08.2022 12:43 Відповісти
як то модно говорити - а "где Ваши доказательства"? На відео видно, що наші з усміхненими мордами підписують якісь протоколи і жмуть руки кацапам, передають їм ядерну зброю і годують нарід байками, що її немає за що утримувати і по всіх телевізорах, газетах, бо тоді ще інтернетом нарід не користувався, співали гарні пісні і розповідали ще кращі вірші, як нас Кацапія буде захищати і шо Кацапія брати, а НАТО - нах. Тоді всі на каждому куту тут кричали, що без Цапії ми згинемо і головне там немає ніяких зобов'язань і ще головніше, що на нас напали не США, на яких ми тоді лили бруд, а "браток", якому ми самі це все віддали.
показати весь коментар
01.08.2022 14:22 Відповісти
Мабуть ми живемо в різному оточенні, у своєму я такого не чув,
навпаки люди у яких рідних людей переморили Голодоморами у 1932-1933 і 1946-1947 рр., а інших згодували як гарматне м'ясо німцям під час війни, були пригнічені від нав'язаного урядом Клінтона Україні рішення про передачу ядерної зброї Орді, "чтобы ядерное оружие не расползалось по новым ядерным государствам", цього тоді найбільше тоді боялися держави Заходу.
До речі, Будапештський меморандум вітали тодішні уряди Великобританії, Франції і Німеччини.
показати весь коментар
01.08.2022 17:00 Відповісти
Щось накрутили, приплели сюди голодомори, якесь "гарматне м'ясо німцям під час війни, були пригнічені від нав'язаного урядом Клінтона Україні рішення про передачу ядерної зброї Орді, "чтобы ядерное оружие не расползалось по новым ядерным государствам", цього тоді найбільше тоді боялися держави Заходу."
Почну з Голодоморів, їх було не два, а три. Про Голодомори я чув не від якихось там людей, а від своїх рідних тьоть і мами. Що стосується гарматного м'яса, то це були українці в руках кацапів, коли тільки при обороні Києва вони відправили більше 200 тисяч пацанів від 15 років із кусками цеглини в руках. А чмо жукова сказав, що чим більше ми їх втопимо в Дніпрі, тим менше прийдеться садити. Ніхто не мав примусити віддати якусь зброю, чи територію, США завжди вітали рішення, які ми приймали. А рішення передати зброю приймали ми, то за газ, то просто так за дружбу. Тоді політика така була у нас, а американців настробичували проти нас кацапи, запевняли, що краще зброя має бути в одних руках- у них, бо в нас тут нестабільність і "бандери". Обманули і нас і американців, напали на нас і погрожують нашою зброєю всьому світу!
показати весь коментар
01.08.2022 17:41 Відповісти
І що я накрутив?
Ви приплели мені якусь радість, від того що нас роззброювали, та якогось Брата Кацапа, що нас буде захищати, бо начебто ви саме тоді таку реакцію бачили навколо (і якщо відверто, я думаю це нахабна брехня).
Я вказав, що у моєму оточенні я такої реакції не бачив, і пояснив причини, чому, вказавши на Голодомори 1932-1933 і 1946-1947 рр. та те як кацапи знищували українців, кидаючи їх беззбройних на німців, це теж був геноцид, мовляв війна все спише, що ці трагедії торкнулися як моєї сім'ї, так і інших близьких і знайомих. Очевидно, що ті люди, які мене оточували, назавжди засвоїли гіркий історичний досвід.
Московити вічні злочинці, тому не можна було під тиском США віддавати без гарантій ядерну зброю цим кретинам, від чого нам було радіти.
Щодо трьох голодоморів. Підозрюю я історію знаю краще ніж ви, але тут згадка про третій голодомор за радянських часів в Україні, мала б значення лише тоді, якби ви пам'ятали, хто у вашій родині загинув у 1921-1923 рр. від голоду, і що ті трагедії якось вплинули на ваше тверезе сприйняття Московії і України, щоб не вудьгаризувати відносини між ними до карикатури.
Та схоже ви не знаєте, що таке інституційна пам'ять, в т. ч. і сімейна, яка впливає на наш світогляд. У вас якесь глузливе принизливе ставлення до України і українців
показати весь коментар
01.08.2022 18:59 Відповісти
Бідний Миколаїв. Скільки ця нечисть буде нищити місто ?! Вчепилися - і все.
показати весь коментар
01.08.2022 07:38 Відповісти
Думаю будуть зміни, бо стратєгі повернули Марченка. Кім може знову срати відосіками...
показати весь коментар
01.08.2022 09:10 Відповісти
Ze казав у відосіку ...щось миколаївцям ...день-два потому...
показати весь коментар
01.08.2022 11:03 Відповісти
Якщо в найближчі дні не буде прийнято якихось екстрених мір, то Миколаїв очікує така ж сумна участь як і Маріуполь.
показати весь коментар
01.08.2022 11:07 Відповісти
Не може бути, там же вже другий тиждень йде контрнаступ.
показати весь коментар
01.08.2022 11:52 Відповісти
Бедный Николаев! За год-полтора полномаштабной войны русские его просто с землей сравняют, превратят в руины вообще все и с этим к сожалению ничего нельзя поделать, месторассположение у "корабельников" просто ужастное.........