5882 відвідувача онлайн
12 976 30

Розпочалася обов'язкова евакуація з Донеччини

евакуація

Про це у Telegram повідомила віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, інформує Цензор.НЕТ.

"Розпочалася обов’язкова евакуація з Донеччини. Перший потяг прибув сьогодні вранці у Кропивницький. Жінки, діти, люди похилого віку, багато маломобільних. Усіх зустріли та розселили, всім допомогли", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+21
Ну вот и результат "наступления" на юге Украины. Которое успешно идет только на словах лоснящихся и намакияженных рож "журналистов" с телемарафона А ведь на Донбассе были самые опытные подразделения ВСУ. Под ложь и пабедные отчеты идет уничтожение Украины. И все держится только благодаря ВСУ и настоящим патриотам-волонтерам, а не этой зеленой шобле , которая то сбрехала, то *****-ла
показати весь коментар
02.08.2022 10:55 Відповісти
+18
де розселили? у дитячих садках звідки через місяць попросять з*їхати? чому не в санатарїї ВР у Конча Заспі?
показати весь коментар
02.08.2022 10:47 Відповісти
+14
Только на Херсонщине ВСУ уже освободили 46 сел. На карте голубым отмечены освобоженные территории.
И это мы еще не начинали.
Так что притуши пердак, красноперый.
https://storymaps.arcgis.com/stories/36a7f6a6f5a9448496de641cf64bd375
показати весь коментар
02.08.2022 11:01 Відповісти

Завантаження...