11788 відвідувачів онлайн
40 443 357

Єрмак: Війну з Росією треба завершити до зими

єрмак

Таку думку глава Офісу Президента Андрій Єрмак висловив в інтерв'ю японській телекомпанії NHK, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на НВ.

"Якщо бойові дії у цій війні триватимуть до зими, повертати територію буде все важче та важче. Ми зосередимо наші обговорення на вжитті всіх можливих заходів, щоб вийти з глухого кута до того, як цей час прийде", - пояснив Єрмак, зазначивши, що наступні кілька місяців будуть вирішальними.

При цьому він наголосив, що українські війська все більше посилюють свій контрнаступ на півдні країни.

"У цій війні ми ніколи не підемо на поступки щодо нашої незалежності, територіальної цілісності та суверенітету", - додав глава ОП.

Топ коментарі
+167
залезь в дупу и сиди молча, мнение агентуры никого не интересует.
показати весь коментар
02.08.2022 15:52 Відповісти
+82
Застрелись разом з командою - найкращий варіант, тоді точно до зими війна завершиться.
показати весь коментар
02.08.2022 15:55 Відповісти
+70
Так возьми и заверши войну до зимы, на пару со "слугой народа", особенно учитывая как вы готовились к этой войне...
показати весь коментар
02.08.2022 15:53 Відповісти

Завантаження...