Єрмак: Війну з Росією треба завершити до зими

Таку думку глава Офісу Президента Андрій Єрмак висловив в інтерв'ю японській телекомпанії NHK, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на НВ.
"Якщо бойові дії у цій війні триватимуть до зими, повертати територію буде все важче та важче. Ми зосередимо наші обговорення на вжитті всіх можливих заходів, щоб вийти з глухого кута до того, як цей час прийде", - пояснив Єрмак, зазначивши, що наступні кілька місяців будуть вирішальними.
При цьому він наголосив, що українські війська все більше посилюють свій контрнаступ на півдні країни.
"У цій війні ми ніколи не підемо на поступки щодо нашої незалежності, територіальної цілісності та суверенітету", - додав глава ОП.
Топ коментарі
+167 Eight Wonder #490997
показати весь коментар
02.08.2022 15:52 Відповісти Посилання +82 Максим Бистрий
показати весь коментар
02.08.2022 15:55 Відповісти Посилання +70 дмитрий #513526
показати весь коментар
02.08.2022 15:53 Відповісти Посилання