Кулеба підписав подання про призначення Венедіктової послом у Швейцарії

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Так, я підписав подання на призначення пані Венедіктової послом у Швейцарії", - сказав він.
Глава української дипломатії зазначив, що ця ідея народилася "в колі декількох людей – сиділи, обговорювали і була знайдена така опція".
За словами Кулеби, практика політичних призначень на дипломатичні посади завжди була, є і буде в усіх країнах, оскільки потрібен приплив свіжої крові, свіжих думок і поглядів.
"Президент постійно придивляється до кандидатів на пріоритетні для нього країни. Ми всі - Андрій Єрмак (керівник Офісу Президента - ред.), я, Андрій Сибіга (заступник керівника ОП - ред.) - постійно перебуваємо в пошуку людей. Інша справа, що з десяти варіантів пройде один, тому що процес відбору дуже ретельний. Але це абсолютно нормально, коли ми заводимо в систему людей зовні, але обов’язково з компетенціями, які дозволять їм ефективно виконувати функції посла. Я вважаю, що Венедиктова має ці компетенції. Її робота з міжнародними партнерами в останні місяці якраз показала, що вона може себе проявити на міжнародному треку", - зазначив очільник МЗС.
зовсім уже сказилася зелена шобла.
Запам"ятайте - ніколи той КЛУБ не здасть і не посадить своїх. Пердячого шуму нароблять - так. Про посадки будуть волать - так. Але ні один багатій не буде сидіти. Бо вони ВСІ - КЛУБ за інтересами. Інтереси - обікрасти Україну. Тим чи іншим чином.