7979 відвідувачів онлайн
4 423 36

Євросоюз ввів нові санкції проти Януковича та його сина Олександра

янукович

Європейський союз ввів нові санкції проти експрезидента України Віктора Януковича та його сина Олександра Януковича.

Відповідні правові акти опубліковано в Офіційному журналі ЄС, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон.

У пресслужбі Європейської ради Януковича назвали "колишнім проросійським президентом України".

Його та його сина додано до санкційного списку "за їхню роль у підриві або загрозі територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України, стабільності та безпеці держави, а також – у випадку з Олександром Вікторовичем Януковичем – за проведення операцій із сепаратистськими угрупованнями на Донбасі України".

Нагадаємо, проти Януковича та його оточення вже діють санкції ЄС, їх продовжують щопівроку. Пакет санкцій 17 березня 2014 року був ухвалений Європейським Союзом у відповідь на окупацію Росією Криму та агресію на сході на Донбасі.

Топ коментарі
+10
Цікава дізнатися у фан-клубу ВАЗелінського, чому Євросоюз вводить санкції проти бандюковичей, а Боневтік їх посіпак на керівні посади?
показати весь коментар
04.08.2022 22:45 Відповісти
+5
Інтересно виходе, в той час коли зелене блювотиння обставляється ригівським лайном, ЄС повторно вводе санкції проти Януковича.
показати весь коментар
04.08.2022 22:59 Відповісти
+5
литело восимь лет!
показати весь коментар
04.08.2022 23:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
04.08.2022 22:29 Відповісти
А як картинку вставити? Щось ніяк не виходить
показати весь коментар
04.08.2022 23:28 Відповісти
Надо смазать.
показати весь коментар
05.08.2022 00:17 Відповісти
"О боже, какая шутка" © X-Zibit
показати весь коментар
05.08.2022 00:28 Відповісти
так домбитє ж бамбас..! наконєц...

показати весь коментар
04.08.2022 22:30 Відповісти
литело восимь лет!
показати весь коментар
04.08.2022 23:19 Відповісти
Це шедеврально. Було б ще цікаво побачити списки всіх тих "тисячі домбабвійцев пагіблі за 8 лєт ат абстрєлав кієвских баєвіков"
показати весь коментар
04.08.2022 23:27 Відповісти
Як своєчасно...
показати весь коментар
04.08.2022 22:33 Відповісти
Таки так, хороша ложка к обєду, а хлопці вже й повечеряти успіли... і не раз 😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
04.08.2022 22:37 Відповісти
Їм ті санкції, що слону дробина в дупу, тим паче, що батя не зможе навіть вимовити це слово, це для нього всеодно, що сказати "увімкни" 🤔🧐😁😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
04.08.2022 22:35 Відповісти
Це важливо, бо розставляє знаки на д і в питанні хто є хто, хто сторона добра, а хто - зла.
Так би мовити, реальна і дієва відповідь Amnesty Intarnational на їх бла-бла-бла. Бо скільки б ці сучки кремля не підспівували кацапам, а санкції накладені виключно на представників ворога. Тож, навіть переглянувши санкційні списки, будь-хто легко зможе зробити висновок, яка сторона є правою, а яка - винною.
показати весь коментар
04.08.2022 22:56 Відповісти
Какое горе для яныка. Ему эти санкции как зайцу 5-я нога. Вот скоро Евросоюз против Петра введёт санкции. Вот это будет горе и для него и для 25% чудиков его секты.
показати весь коментар
04.08.2022 22:38 Відповісти
10.11.2018 https://finance.liga.net/bank/novosti/v-banke-poroshenko-prokommentirovali-vyvod-deneg-yanukovicha В банке Порошенко прокомментировали вывод "денег Януковича"
Действовали в рамках закона!
показати весь коментар
04.08.2022 22:43 Відповісти
Читати не пробували, власне посилання, чи букАв багато і лише заголовок осилили?

Пресс-служба президента https://file.liga.net/persons/petr-poroshenko Петра Порошенко , которому принадлежит МИБ, также прокомментировали ситуацию. "Усилиями Генеральной прокуратуры в бюджет возвращено 44 млрд грн, присвоенных ранее фирмами, связанными с https://file.liga.net/persons/viktor-yanykovich Януковичем и его окружением. Все эти средства перечислены в государственный бюджет на основе принятого Верховной Радой закона, под которым стоит соответствующая подпись президента", - сообщает пресс-служба.

На сегодня на счетах в банке арестовано более 200 млн грн, дальнейшая судьба которых должна решаться правоохранительными и судебными органами, утверждают в Международном инвестиционном банке.
показати весь коментар
04.08.2022 22:54 Відповісти
Цікава дізнатися у фан-клубу ВАЗелінського, чому Євросоюз вводить санкції проти бандюковичей, а Боневтік їх посіпак на керівні посади?
показати весь коментар
04.08.2022 22:45 Відповісти
А с чего ты решил что лично я в фан-клубе Зеленского? У нас что мало разрешенных партий? Узкое у вас мышление сектанты.
показати весь коментар
04.08.2022 23:13 Відповісти
А ви мені всі на один фейс, що зЕбіли, що протиПорошенківці, що риги.
Всією сектою і проголосували "за кого угодно", як ***** звеліло.
показати весь коментар
05.08.2022 00:03 Відповісти
Напоминаю, это пишет человек, который на всех выборах голосует за основателя Партии Регионов, бывшего министра Януковича, а до этого верного члена комсомола - Петра Алексеевича Порошенко.
показати весь коментар
05.08.2022 00:36 Відповісти
https://nash.live/rus/news/politics/azarov-oproverh-tezis-chto-poroshenko-javljaetsja-odnim-iz-osnovatelej-partii-rehionov.html
я думаю, що відповідь Міколи Азірова Вам в цьому питані допоможе. По поводу, що Порошенко був міністром і уряді Януковчиа-Азарова, так він там був тільки 6 місяців, навіть не вивчив з ким має працювати і де розташовані їх кабінети. коли почав взнавати, що то за уряд - пішов. Але цікаво інше, що весь Офіс Президента сьогодні напічканий вихідцями із партіх регіонів і команди януковича, я ким знищували Майдан -татаров,єрмак, смірнов, демченко,шкарлет..., то це нічого?
показати весь коментар
05.08.2022 00:53 Відповісти
Семен Шевчук ,це персонаж ,яркий спiлкуЭться виключно кацапською,який в 2019 топив i голосував "паприколу",за лайно,яке "давало гАстроль" перед безлером i iншими терорiстами в практично окупованiй Горлiвцi,яке маЭ нерухомiсть придбану в окупованому Криму, яке ,своiми бездарними й злочинними дiями, здало Пiвдень ,оточило себе вiдвертими зрадниками..
показати весь коментар
05.08.2022 11:35 Відповісти
На святе замах робите!
показати весь коментар
05.08.2022 13:29 Відповісти
...а пока, судя по "комменту" - горе для твоих родителей
показати весь коментар
04.08.2022 22:59 Відповісти
Інтересно виходе, в той час коли зелене блювотиння обставляється ригівським лайном, ЄС повторно вводе санкції проти Януковича.
показати весь коментар
04.08.2022 22:59 Відповісти
наступный кучма?
показати весь коментар
04.08.2022 23:00 Відповісти
Єх, Шаша, Шаша. Як бути твоєму дружбану татарову? А як були адвокатській контрорі по захисту баті і групи по спалюванню доказів "ДБР"?
показати весь коментар
04.08.2022 23:06 Відповісти
Європейсько-лівацько-занепокоєна бюрократія в своєму еталонному прояві.
Це треба було робити у листопаді 2013.
А зараз трохи інше потрібно
показати весь коментар
04.08.2022 23:34 Відповісти
А жена Януковича осталась не под санкциями?
Будет ездить по всему миру и кушать ненаколотые апельсины и авокадо ?
показати весь коментар
05.08.2022 00:19 Відповісти
та якода шкода може бути від Люсі? Ну поїде в Європу, купить апельсінки, напічкани тим, що напічкували з її слів на Майдані... Вона й так вбита горем, чоловік втік з поварихою, а їй залишив тільки косюмчики для ночних втіх - медсестри, зайчика і лисички.
показати весь коментар
05.08.2022 00:56 Відповісти
Зачем?)
показати весь коментар
05.08.2022 05:59 Відповісти
Саша Стоматолог по факту управлял Украиной...папенька дважды не сидевший... был простым Шариковым...тупым опричником путлера...
показати весь коментар
05.08.2022 06:52 Відповісти
Астанавітєсь!!
показати весь коментар
05.08.2022 08:21 Відповісти
А в цей час герой боневтічних фронтів роздає посади людям Януковича та кришує їх.
показати весь коментар
05.08.2022 09:30 Відповісти
...туалетный ворюга сынку хочет пристроить