11442 відвідувача онлайн

В Україні вже конфіскували російських активів на 28 млрд грн, - Зеленський

гривня,грн,тысяча,1000,косарь

Про це під час відеозвернення сказав Президент України Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ.

"Провів сьогодні нараду щодо санкційної політики, конфіскації російських активів. Як доповіли урядовці, вже примусово вилучено в Україні активів на 28 мільярдів гривень. Ця робота триває. Ще понад 900 об’єктів, які належать саме російській державі, запропоновано конфіскувати. А якщо оцінювати пакет власності не тільки держави-терориста, а й її резидентів, то йдеться про 36 тисяч позицій на вилучення. Все це буде спрямовано на відшкодування збитків, які Росія завдає війною й терором.

Також заслухав інформацію про результати роботи групи з розробки та впровадження міжнародного компенсаційного механізму та конфіскації російських активів за кордоном. Всі наші партнери активно над цим працюють – у Європі, у США триває робота над законопроектами, які розширять можливості для конфіскації російських активів для України.

І спалений російськими ударами Донбас, знущання окупантів над Харковом, Миколаєвом, обстріли Запоріжжя, Дніпропетровщини, Сумщини, Чернігівщини, Київщини, Житомирщини, в Одеській області та в інших регіонах України – це те, за що Росія обов’язково заплатить – і політично, і фінансово, і своїм же майбутнім, яке Росія втрачає з кожним ударом по нашій території", - розповів Зеленський.

Топ коментарі
+13
Якби не зелене корумповане болото, то вже б конфіскували і 10 разів більше! В цій царині ще кіт не валявся і йде активна перереєстрація **************** тварюк за хабарі адміністрації ЗЕ...
показати весь коментар
06.08.2022 00:00 Відповісти
+13
я здесь набросал картинок что бы освежить память - что бы не забывали.👇










показати весь коментар
06.08.2022 00:11 Відповісти
+12
показати весь коментар
06.08.2022 00:02 Відповісти

Завантаження...