7419 відвідувачів онлайн
11 904 45

Несправедливо, що росіяни можуть вільно подорожувати Європою, - прем’єр Фінляндії Марін

росія

Прем’єр-міністр Фінляндії Санна Марін виступає за обмеження поїздок росіян до країн ЄС.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Yle.

"Неправильно, що в той час, коли Росія веде агресивну, жорстоку загарбницьку війну в Європі, росіяни можуть жити нормальним життям, подорожувати Європою, бути туристами. Це неправильно", - наголосила вона.

Міністр сподівається, що країни ЄС разом вирішать це питання, адже фінський кордон можна перетинати з візою будь-якої країни Шенгенської угоди.

Топ коментарі
+37
Правильно! Столько красот в Сибире и на Колыме, а берег Баренцова моря лучшее место для отдыха!
показати весь коментар
08.08.2022 17:36 Відповісти
+26
какая прелесть !!!!!
а потім ображаються, що їх "за граніцей" бьють !
показати весь коментар
08.08.2022 17:37 Відповісти
+25
Редакторам мінус, що не поставили фото Санни.

показати весь коментар
08.08.2022 17:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ох в Іспанії зараз кацапських свиноматок з личинками...
показати весь коментар
08.08.2022 17:35 Відповісти
їдять лобстерів, а іспанці ходерають.
показати весь коментар
08.08.2022 17:48 Відповісти
Я про Турцию вообще молчу.
показати весь коментар
08.08.2022 18:08 Відповісти
А на Місяці що коїться?! Від кацапів кругом спасу нема!

показати весь коментар
08.08.2022 18:52 Відповісти
Правильно! Столько красот в Сибире и на Колыме, а берег Баренцова моря лучшее место для отдыха!
показати весь коментар
08.08.2022 17:36 Відповісти
Краще, на мій погляд, їм буде на узбережжі Охотського або Берінгового морів. Та й усіляким пендосам-китайозам звідти погрожувати простіше
показати весь коментар
08.08.2022 17:44 Відповісти
Був на березі Берiнгового моря? Це Камчатка, я бував (працював), краса неймовiрна, особливо долина гейзерів, i гарячi ключi Малки, там і взимку купатися можна. (https://static1.bigstockphoto.com/6/1/1/large1500/116674433.jpg посилання ) на Камчатці 300 000 жителів, і щорічно 30 000 іноземних туристів, причому найбільше з США і Японії
показати весь коментар
08.08.2022 19:30 Відповісти
Ну от. Сиділи б у себе на Камчатці. А їх несе по світу як вірус гріпа по організму.
показати весь коментар
08.08.2022 20:51 Відповісти
Ви помиляєтесь. Краще їм буде все ж таки в землі або на дні моря
показати весь коментар
08.08.2022 21:15 Відповісти
Ти погано знаєш географію. Про російських туристів сказала прем'єр Фінляндії Марін. Баренцове море, в 5 км від кордону Фінляндії, причому кордону там немає))) а ось місто https://www.rvcj.com/wp-content/uploads/2016/10/hammerfest-norway-5.jpg Хаммерфест (Норвегія) берег Баренцева моря. Бачиш круїзний лайнер, значить Туристи є
https://www.rvcj.com/wp-content/uploads/2016/10/hammerfest-norway-5.jpg
показати весь коментар
08.08.2022 19:49 Відповісти
какая прелесть !!!!!
а потім ображаються, що їх "за граніцей" бьють !
показати весь коментар
08.08.2022 17:37 Відповісти
ось це виглядає принаймі елегантніше і морди їм ніхто не бьє
показати весь коментар
08.08.2022 17:39 Відповісти
Вроде это туристы с взорванного самолета над Синаем
показати весь коментар
08.08.2022 17:44 Відповісти
До посадки на літак?
показати весь коментар
08.08.2022 18:36 Відповісти
Перед посадкой
показати весь коментар
08.08.2022 18:42 Відповісти
ні, лайнер впав 31 жовтня 2015, а ці летять з Єгипту через тижлень після:

Two women wear a t-shirt with a protrait depicting Russian President Putin as they wait in line inside the terminal of the airport terminal in Sharm el-Sheikh, Egypt, 6 November 2015. The British government cancelled flights between the tourist resort of Sharm el-Sheikh and Britain amidst concerns over terrorist threats on 4 November 2015. The British government deems is probable that the Russian passenger airliner, which crashed on the Sinai penninsula, was brought down by terrorists. Photo: Benno Schwinghammer/dpa
показати весь коментар
08.08.2022 19:08 Відповісти
Понятно
показати весь коментар
08.08.2022 19:14 Відповісти
Бо бабло-навіть якщо воно у крові українських дітей...
показати весь коментар
08.08.2022 17:37 Відповісти
не тільки несправедливо, а й небезпечно... шниряють там усякі шпілі-вілі...
показати весь коментар
08.08.2022 17:37 Відповісти
А мокшанские болота в эту пору года просто загляденье, бонусом гнус и комары.
показати весь коментар
08.08.2022 17:38 Відповісти
Якого обмеження -- Європу закрити
показати весь коментар
08.08.2022 17:39 Відповісти
Марін теж бандерівець
показати весь коментар
08.08.2022 17:42 Відповісти
Нехай щастить.
показати весь коментар
08.08.2022 17:43 Відповісти
Россияне могут путешествовать только по этапу.
показати весь коментар
08.08.2022 17:44 Відповісти
Так, бан кацапам на подорожі на 100 років.
показати весь коментар
08.08.2022 17:50 Відповісти
Редакторам мінус, що не поставили фото Санни.

показати весь коментар
08.08.2022 17:52 Відповісти
Тобі - респект! 👍🏻
А пані Марін особливий респект!
показати весь коментар
08.08.2022 18:36 Відповісти
слушай,
""
показати весь коментар
08.08.2022 19:15 Відповісти
Ага, пионерка блд
показати весь коментар
09.08.2022 07:46 Відповісти
Європа потихеньку починає розуміти, що вона впустила в свій дім кацапську падаль, яка хоче жити там, де краще, там же любити путєна, а, головне, срати на стіл господарям, у яких живуть.
показати весь коментар
08.08.2022 17:53 Відповісти
Несправедливо, що росіяни можуть вільно подорожувати Європою.
Несправедливо, що росіяни можуть вільно подорожувати.
Несправедливо, що росіяни можуть вільно.
Несправедливо, що росіяни можуть.
Несправедливо, що росіяни.
Усе
показати весь коментар
08.08.2022 17:54 Відповісти
Руссо турісто, блєать! А чого вона мені на Лєнку схожа? )))

показати весь коментар
08.08.2022 17:55 Відповісти
Верно скзано.
Место срусни в Параше.
показати весь коментар
08.08.2022 17:56 Відповісти
десь в Європі заплакали один Шольц та один Макрон. Вони ж ************ х**ню що це все Путін, а не рузьке.
показати весь коментар
08.08.2022 18:18 Відповісти
Кацапів треба *******! (с)
показати весь коментар
08.08.2022 18:23 Відповісти
Це приниження для цивілізованного світу!

***** рівняє з землею ракетами Україну , кацапи вільно подорожують світом , розповсюджують фасистське лайно .

вони повинні бути обмежені в усьому але нажаль реальність сумна !

Світ занадто цивілізований і толерантний , щоб тягатись з кацапами
показати весь коментар
08.08.2022 18:39 Відповісти
свєршилось:
"руссо-турісто облік Аморалє"
показати весь коментар
08.08.2022 19:16 Відповісти
Треба усіх масклів випровадити у рфію , хай дякують хлу
показати весь коментар
08.08.2022 19:18 Відповісти
Кацапье должно сидеть в своих мухосрансках! Давно пора запретить им по европам щастить!
показати весь коментар
08.08.2022 19:56 Відповісти
Ага, ердогану про це розкажіть, для початку. Який вкотре прогнувся і поліз під кацапського стола, терміново допомагати невиїздним оркам виїзжати в Європу і платити ******* всюди через працюючу систему мір в турецьких банках. Мерзота.
показати весь коментар
08.08.2022 22:20 Відповісти
Згоден, тільки в кайданках.
показати весь коментар
08.08.2022 20:01 Відповісти
все вірно... українські чоловіки не можуть через російських окупантів нікуди їздити, а російські вбивці і їх посіпаки вільно подорожують світом... Це огидно і аморально що це російське бидло і далі допускають в інші країни...
показати весь коментар
08.08.2022 21:06 Відповісти
Треба започаткувати флешмоб опитування росіян з фіксацією на камеру. Де будуть питання чи підтримують вони дії влади рф, армії рф та чи визнають злочини рф.

Результат буде епічним. По-перше можна буде судити тих росіян які підтримують геноцид. По-друге ті росіяни які будуть проти стануть вимушеними протидіяти владі рф так як вона буде їх за правду переслідувати.
показати весь коментар
09.08.2022 01:31 Відповісти