10703 відвідувача онлайн

Найближчим часом США не постачатимуть Україні додаткові HIMARS. Українці непогано справляються з вже наявною кількістю систем, - заступник міністра оборони Каль

himars

Про це повідомив заступник міністра оборони США Колін Каль (Colin Kahl), інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Чому ми не бачимо більше HIMARS і більше гаубиць M777, на відміну від боєприпасів та GMLRS; наразі, я думаю - ви знаєте, по-перше, ми відправили 16 систем HIMARS, що насправді досить багато. Знову ж таки, це не ті системи, які, за нашими оцінками, вам потрібні сотнями, щоб мати такий ефект, який вони мають. Це високоточні системи для дуже конкретних типів цілей, і українці використовують їх як такі", - наголосив Каль.

Крім того, нагадав він, Велика Британія надасть Україні три системи M270 MRS, щоі створені на іншому типі шасі, проте використовують такі ж ракети, як і HIMARS, і ще три зобов'язалася надати Німеччина.

"Таким чином, наша оцінка насправді така, що українці непогано справляються з вже наявною кількістю систем, і насправді пріоритетом зараз є забезпечення постійного потоку GMLRS. Те саме стосується і гаубиць M777, де ми дійсно надали дуже велику кількість систем . Так само є союзники та партнери, і зараз пріоритетом є переконатися, що українці мають боєприпаси, щоб тримати їх у бою", - зазначив Каль.

Топ коментарі
+16
немає задачі я якою кмітливі українці не впораються у т ч з хімарс , а от , що дається з великими труднощами що межують з неможливістю так це встановлення і обрання для себе дійсно національної влади от тут пороблено чорт забирай
показати весь коментар
09.08.2022 15:44 Відповісти
+13
Сообщают о трёх мощных хлопках в Крыму.

Предположительно, *****нуло по аэродрому в Новофёдоровке вблизи Сак
показати весь коментар
09.08.2022 15:52 Відповісти
+9
Установок вдосталь - давайте Атакамси)
показати весь коментар
09.08.2022 15:48 Відповісти

Завантаження...