Радник Єрмака Арестович збирається йти в президенти

Про це він сказав в інтерв’ю виданню "Гордон", повідомляє Цензор.НЕТ.
Наводимо частину розшифровки інтерв’ю.
"- Якщо він (президент Володимир Зеленський. - Ред.) піде на другий термін я, звісно, не буду його підрізати в жодному разі. Це технічно неможливо.
- А якщо ні?
- А якщо ні - треба буде думати вже.
- Тобто якщо президент із якихось причин не піде на другий термін...
- Я подаватимуся.
- Ви підете у президенти.
- Піду. Я хочу подивитись, як це буде".
Арестович додав, що участь у виборах президента України для нього - це можливість "зіграти в найцікавішу гру в своєму житті, закрити якісь комплекси, рани та все інше". А також можливість допомогти великій кількості людей та своїй країні.
"Я довго думав, навіщо так рано потрапив у цю історію? А потім я зрозумів. Я бачу, як це працює. Тобто, школа така, знаєте, навчання. А по-друге, я розумію, де недоробки та що треба було б зробити. Тобто, по суті, я зараз пришвидшене навчання проходжу і в тому чи іншому варіанті це спрацює", - додав він про своє співробітництво з ОП.