13267 відвідувачів онлайн
6 376 21

На правому березі Херсонщини рашисти лишились без належного підкріплення, - Хлань

херсонщина,херсонська

Про це повідомив у Facebook депутат Херсонської облради Сергій Хлань, передає Цензор.НЕТ

"Херсонщина. Фактично, на Правому березі рашисти залишаються без належного підкріплення. Це і є початком деокуації Херсонщини - принаймні, її першого етапу", - зазначив він.

Топ коментарі
+5
Еще депутатов обрад не было в военных икспердах. Давайте уже всех туда позаписываем и будем друг друга цитировать.
показати весь коментар
13.08.2022 11:55 Відповісти
+5
Мости через Дніпро в Херсонській області потрібно зруйнувати повністю, а не бавитись у гру "проїде-непроїде"!
У контрабандистів є такий прийомчик - під'їзджає фура з контрабасом у пункт А недалеко кордону і перевантажується на десяток бусіків, які перетинають митний кордон, як приватні особи, а далі вони з'їзджаються вже у пункті Б на іншій стороні та перевантажуються у іншу фуру, яка їде далі.
А тут для рашистських перевізників снарядів, мін тощо якихось 1 - 2 км переїзду через міст. Треба лише змінні нічні бригади вантажників на обох берегах і відповідну техніку.
показати весь коментар
13.08.2022 12:11 Відповісти
+5
показати весь коментар
13.08.2022 12:11 Відповісти

Завантаження...