Резніков про заяви росіян щодо знищення HIMARS: "Це дурня"

Про це міністр оборони Олексій Резніков сказав в інтерв'ю Голосу Америки, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Абсолютно відповідально можу сказати, жодного HIMARS не втрачено. Тому коли ви читаєте в російських ЗМІ або медіа, або соцмережах, що солдат Іванов з калашниковим увірвався і побачив вантажівку, в якій він знищив автоматом калашникова одночасно 12 хаймерсів, можете просто посміятися, покрутити у скроні і сказати - ну така у них система пропаганди. Це дурня", - сказав Резніков.
Росіяни регулярно повідомляють, що знищили українських HIMARS. 3 серпня представник Пентагону назвав брехнею чергову таку заяву РФ.
_________________________________________________________________________________
"В России на форуме "Армия-2022" показали очередной аналоговнетный экземпляр.
На этот раз они купили робопса с AliExpress, обмотали его черной тканью, чтобы не узнали, и прицепили РПГ-26, чтобы было всем страшно".
"Российский М-81 - робопёс в костюме ниндзя с гранатомётом за спиной - оказался точной копией китайского Go1. С одной лишь разницей: копия превосходит оригинал в цене. Отечественная разработка стоит $16 тысяч, когда как китайская от $2700 до $8500. Налицо победа импортозамещения.