8102 відвідувача онлайн
2 259 41

Окупанти знищують цивільні об’єкти, щоб убити в українців відчуття дому, – Зеленський

зеленський

Російські загарбники цілеспрямовано наводять артилерію та ракети на цивільні об’єкти в Україні, щоб знищити в українців весь простір життя і відчуття дому.

Про це написав Президент України Володимир Зеленський у телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

"Кожна людина має свій домашній простір. І це не лише окрема квартира або будинок. Це частина міста чи села, де людина спілкується, працює, зустрічається з друзями, кохає, виховує дітей. російські окупанти розстрілюють із танків житлові будинки, накривають міські квартали з артилерії та наводять ракети на цивільні об’єкти саме для того, щоб знищити весь цей простір життя, щоб убити відчуття дому", - зазначив він.

Топ коментарі
+17
Три місяці до війни. Як і коли Зеленський дізнався про вторгнення? Велике розслідування The Washington Post
повний перклад статті українською- на bykvu.com
показати весь коментар
17.08.2022 13:41 Відповісти
+13
Зекономив 7 млрд? А тепер виступає кожного дня. Тут не сцена, йшов би щось робив
показати весь коментар
17.08.2022 13:45 Відповісти
+13
Украинцы. Давайте я вам объясню, что сказал ваш Президент про вашу страну.
Ваш Президент пришел в одну из самых влиятельных газет планеты, открыл свой рот, и на весь мир этим ртом сказал следующее:

«Весь мир. Слушай. Я руковожу страной инфантильных *********. Которые совершенно не способны принимать решения самостоятельно. Если им, как взрослым людям, сказать, что на их страну готовится нападение, они тут же все просрут, впадут в падучую, начнут пускать пену изо рта, носиться туда-сюда, сбегут из страны, съедят всю валюту, дезертируют, и мы продержимся всего три дня. Поэтому мне приходилось вставлять им соску в ротик и полгода врать: у-cю-сю, не плачь, маленький инфантильный дурачок, вот тебе велике будивнiцтво, вот тебе дороги, на майские праздники поедем на шашлыки. Нет никакой армии, плохая армия, плохая, уйди! Не смотри вверх! И только благодаря мне этот инфантильный народ-дурачок продержался полгода. А иначе все. Иначе, если им сказать правду - этой страны не будет. А я («Я», *****!!) терял бы по семь миллиардов сто тыщ мильонов в день. Только это нас и спасло».

Не мужество этого самого украинского народа. Не его самопожертвование. Ни его самоорганизация. Ни ЗСУ. Не Тероборона, которая за неделю выросла с двадцати до двухсот тысяч. Не те неизвестные никому люди, мужики, солдаты, которые шли на танковые колонны и погибали и останавливали их, и о многих из которых мы попросту не узнаем, потому что погибли они не на миру, не в свете софитов, и свидетелей их последних боев не осталось, как тот фермер, что с вилами пытался захватить этого летчика - и я надеюсь, в Украине обязательно будет памятник этому Неизвестному Защитнику, мужество и самопожервтование которого и остановило эти танковые колонны - а именно я, Владимир Александрович Зеленский.
Ну и еще немножко Арестович.
И Ермак.

Вот это заявление в том мире, где народ относится к своей власти, как к наемному менеджеру, который должен за их деньги выполнять свою работу, смотрится только так, и никак иначе.

А в Штатах, где носителем власти, суверенитета, и закона вообще являются вооруженные мужчины и женщины, которым их Конституцией вменяется в обязанность вооруженное восстание против правительства в случае его попытки захватить власть, от такого заявления ******, наверное, вообще все.
Трамп - удивительно непотопляемый мужик. Ему сошел с рук штурм Капитолия. Я думаю, он выйдет сухим и из обыска ФБР с этими архивами.
Но если бы он вот так вышел под софиты, и своим собственным ртом произнес бы вот эту явку с повинной: американцы, я полгода совершал длящееся преступление «Сокрытие общественно значимой информации», и это стоило вам сотен жизней ваших жён и детей - я думаю, ему вилы в задницу воткнули бы еще в этот же день.

У Зеленского в мире образ мачо, в футболке и с бородой противостоящего огромной военной машине орков. Все Штаты и вся Европа уверены, что этот парень с утра просыпается, выпивает стакан лимонного сока и голыми руками разрывает российский танк. А его помощник ворует гранатомет, чтобы жечь авианосцы россиян на Банковой.
И в этом миропредставлении такое заявление оставляет только два вывода:
Либо вот этот невероятный мужик, на которого мы всем миром мастурбируем в ахах и восторгах - идиот.
Либо он реально руководит страной идиотов, и в Украине действительно все держится только на нём одном.
Как вы думаете, какой вывод будет сделан розовыми понями?

Президент Украины тремя словами за семь секунд проделал такую работу по дискредитации страны в глазах мирового сообщества, какая не снилась вообще никаким Скабеевым и Соловьевым.

Да. Окей. Мы с вами знаем, что выбрали идиота. Ок. Мы в курсе.
Но всему миру об этом знать совсем необязательно.
Артист действительно оказался на своем месте в нужное время. Это правда. Это работает. Работает на пользу стране. Его нарциссизм в свете софитов удивительным образом совпал с необходимостями страны. Образ небритого мачо идет только на пользу.
Пусть так и будет. Пусть будет Лейбовиц, обложки «Таймс», и Человек Года по всем-всем-версиям.
Но я вас прошу. Украинцы. Я вас умоляю.
Не выпускайте его к живым людям.
Пусть записывает свои видосики по бумажке.
И исключительно на бессловесную камеру.
Чтоб видели его только на обложках.
Молчащим.
https://starshinazapasa.livejournal.com/#post-starshinazapasa-1460548 Ваш Дед.
показати весь коментар
17.08.2022 14:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Три місяці до війни. Як і коли Зеленський дізнався про вторгнення? Велике розслідування The Washington Post
повний перклад статті українською- на bykvu.com
показати весь коментар
17.08.2022 13:41 Відповісти
.!..
показати весь коментар
17.08.2022 13:41 Відповісти
Вова , ТЫ БЫ РАБОТОЙ СВОЕЙ ЗАНЯЛСЯ !!!
показати весь коментар
17.08.2022 16:59 Відповісти
Так, щодня новий відос.
показати весь коментар
17.08.2022 18:07 Відповісти
Оккупанты делают всё, чтобы украинцы построили на своих участках новые стильные удобные дома за счёт России.
показати весь коментар
17.08.2022 13:43 Відповісти
аха, але про випадок зі зручними сховищами й хованками зі зброєю..
показати весь коментар
17.08.2022 14:02 Відповісти
Да разворуют все репарации...Известно кто...
показати весь коментар
17.08.2022 15:12 Відповісти
Шоб ти з'їв, шоб ти не звіздів?
показати весь коментар
17.08.2022 13:44 Відповісти
як це розуміти?
показати весь коментар
17.08.2022 13:44 Відповісти
*******, як кобила пердить...
показати весь коментар
17.08.2022 14:43 Відповісти
ні, тому що ти заховав інформацію від людей то що війна почнеться 24-го та не дав їм змоги вчасно евакуюватися, натомість евакуював спиногризів зі скумбрією та маму риму с татом сашей в італійський маєток
показати весь коментар
17.08.2022 13:45 Відповісти
https://sport.unian.ua/boxing/katerina-usik-rozpovila-cikavi-istoriji-pro-ditey-zelenskogo-novini-boksu-11790654.html Діти Зеленського до останнього ходили в школу.
показати весь коментар
17.08.2022 15:44 Відповісти
Навіщо посилатись на брехливе беніне агенство і дуру яка говорить такі речі, "Впевнена, що будь-який інший президент вже поїхав би з України, а він залишився з народом" людина з курячими мізками робить висновки, її мізків хвата зад лизати скумбрії. А хто втік може ті хто в списках путіна? чогось в тих списках на знищення цей дебіл не фігурує. чому знаєш, чи підказати?
показати весь коментар
17.08.2022 17:24 Відповісти
Зекономив 7 млрд? А тепер виступає кожного дня. Тут не сцена, йшов би щось робив
показати весь коментар
17.08.2022 13:45 Відповісти
Ублюдочный ПОЦ!
показати весь коментар
17.08.2022 13:46 Відповісти
Вони просто хочуть нас знищити, накачані пропагандою ненависті дикуни не спроможні мислити і мати власну думку
показати весь коментар
17.08.2022 13:46 Відповісти
Зелений зрадник.
показати весь коментар
17.08.2022 13:48 Відповісти
Хвилосов обдолбанный... Делается это для паники среди мирного населения и возникающего желания прекратить этот АД любыми средствами. Это у тебя только есть ощущение своей ОПы с банановыми и конопляными джунглями.
показати весь коментар
17.08.2022 13:49 Відповісти
А хто допоміг в цьому окупантам? Хто всі шроші закатав в дороги? Хто відводив наші війська на Донбасі? Хто розмінував Чонгар? Хто здав південь, щоб звідти обстрілювали Миколаїв, Нікополь, Криворізький район? Хто продовжує прикидатися, що його вини тут немає?
показати весь коментар
17.08.2022 13:53 Відповісти
просто закрий хавало вова
показати весь коментар
17.08.2022 13:53 Відповісти
Ты сам чмо добил это ощущение после русни.
показати весь коментар
17.08.2022 13:55 Відповісти
Вот Виктория Спартц потихоньку и подбирается к этим вопросам.
Не Байден же будет руки марать.
показати весь коментар
17.08.2022 13:56 Відповісти
Ви знаєте я зрозумів чому у нього в перші тижні руки трусились, не тому що боявся кацапів, а своїх. Надіюсь що відповідальність він таки понесе.
показати весь коментар
17.08.2022 13:57 Відповісти
Зеленський то мультимільйонер,який має майно в різних країнах.А це лише слова і не більше.
показати весь коментар
17.08.2022 14:02 Відповісти
арешт й конфіскація всього майна й рахунків...й прикрити той квартал на вікі вічні

квартиру у Кривому Розі залишимо..будуть вшістьох там мешкати...
показати весь коментар
17.08.2022 14:06 Відповісти
Не стиду,не сорому.Сидів би вже мовчки після вчорашнього,не злив ще більше людей своїми гундосиками
показати весь коментар
17.08.2022 14:02 Відповісти
угу..це якраз приклад того, що краще жувати, ніж розмовляти
показати весь коментар
17.08.2022 14:07 Відповісти
Це ти опудало вбиваєш відчуття дому!
"За три дні"!
Сцикун, не суди про людей по собі!
показати весь коментар
17.08.2022 14:03 Відповісти
показати весь коментар
17.08.2022 14:04 Відповісти
обійдемось без передастів...

слідкуй краще за ареалом свого мешкання, он на газову голку підсіли

а ми зі своїм дятлом якось самі разберемось
показати весь коментар
17.08.2022 14:10 Відповісти
показати весь коментар
17.08.2022 14:10 Відповісти
Бидлячою насмердів, а тепер напиши мовою українців, що там дзявкав.
показати весь коментар
18.08.2022 14:18 Відповісти
Зате паніки ніякої не має, слава найвеличнішому!
показати весь коментар
17.08.2022 14:06 Відповісти
показати весь коментар
17.08.2022 14:10 Відповісти
виродок
показати весь коментар
17.08.2022 14:23 Відповісти
О! Та він ще й філозіф...
показати весь коментар
17.08.2022 14:32 Відповісти
https://twitter.com/oksanetta11/status/1558808286622879745?t=g3sj3TeJuVAPZjPD8FDrmw&s=19
показати весь коментар
17.08.2022 14:42 Відповісти
Вова, викинь д'єрьмака з вікна жОПи головою на асфальт. Може, тоді тебе пробачать... частково. Не повісять, а лише зґвалтують держаком лопати.
показати весь коментар
17.08.2022 15:05 Відповісти