13004 відвідувача онлайн
9 906 43

Командний склад військ РФ відправляє свої родини з Херсонщини, - Хлань

рф,армія,найманці

Про це розповів депутат Херсонської облради Сергій Хлань, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Коли окупанти навели систему протиповітряної оборони…то почали підтягувати і завозити свої родини до окупованого Херсона. Спочатку вони їх розселяли по готелях, потім почали розселятися по більш комфортних помешканнях тих людей, які повиїжджали…щоб це було дорого, багато", - сказав депутат облради.

За його словами, поворотною точкою стало знищення командного пункту росгвардійців у центрі Херсона з казармами – після цього вищий командний склад почав відправляти з міста свої родини на лівобережжя, куди тоді ЗСУ ще не діставали артилерією.

"Вони вважали, що лівий берег для них буде більш безпечний, і почали відправляти їх (родини. – Ред.) у Нову Каховку, в Олешки", - додав Хлань.

За його словами, загарбники намагалися розмістити свої родини у комфортних помешканнях на березі Дніпра, у заміському комплексі Grand Prix.

Проте, коли ЗСУ почали винищувати склади на лівобережжі, то родини російських загарбників почали тікати у Крим, а штаби російські військові почали "розконцентровувати" по Херсонській області, зокрема, ховати у лісах. Але, як підкреслив Хлань, ці приховані командні пункти партизани виявляють, а артилерія відпрацьовує.

Топ коментарі
+20
ого твари, уже и ********* своих привезли. как душевно, как в своем доме. будьте прокляты, до скончания рода
показати весь коментар
18.08.2022 21:15 Відповісти
+16
где то в степах Херсонщини ..
показати весь коментар
18.08.2022 21:14 Відповісти
+14
А они что еще своих козломордых свиноматок посвозили ???
показати весь коментар
18.08.2022 21:13 Відповісти

Завантаження...