11914 відвідувачів онлайн
7 819 14

РосЗМІ знімають постановочні сюжети, як "життя повертається" в розбомблений Маріуполь, - Андрющенко

маріуполь,окупація

Про це повідомив у телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що пропагандисти знімають свої сюжети перед драмтеатром, де від удару російської авіації загинули сотні людей.

"Так при окупантах у Маріуполі робиться все. Постановка. Два музиканти біля Драмтеатру та камера. Потім - бравурний репортаж, як "життя повертається" та як люди радіють. Правда, людей покликати забули, та й радощів біля найбільшого могильника Маріуполя не бачити. Але хіба це хвилює окупантів?" - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+7
СмутноеВремя

@Durevestnik

·

https://twitter.com/Durevestnik/status/1561266576904552448 6 ч

Теперь каждый раз садясь в машину, Соловьёв, Симоньян, Скабеева и иже с ними, будут испытывать сильнейший неконтролируемый спазм очка...
показати весь коментар
21.08.2022 17:24 Відповісти
+6
Проукраинские силы на выборах в Марике получали в общем 5-7%, город поголовно ватная вата, им все нравится, типа главное что там теперь расея, а все остальное фигня
показати весь коментар
21.08.2022 17:23 Відповісти
+4
А вы в ответ поздравьте нациста Дугина с днем рождения дочери
показати весь коментар
21.08.2022 17:24 Відповісти

Завантаження...