Росія скликає Радбез ООН "щодо ситуації навколо Запорізької АЕС"

Про це Укрінформу повідомили в Постійному представництві України при ООН, передає Цензор.НЕТ.
"Це чергова відчайдушна спроба російської делегації використати інструментарій Ради безпеки ООН для того, щоб, по-перше, інформаційно перебити засідання, заплановане на 24 серпня, і по-друге - звинуватити Україну в обстрілах ЗАЕС, які сама ж Росія регулярно здійснює", - сказали у Постпредставництві.
террористы в чужой стране, захватившие АЭС чужой страны и шантажирующие весь мир угрозой атомного взрыва созывают совет безопасности ООН о ситуации вокруг чужой АЭС, которую сами захватили в чужой стране...и далее по тексту....