10593 відвідувача онлайн
10 391 18

Окупанти облаштували катівні для своїх військових на Херсонщині, - Хлань

орки,окупанти,мелітополь,рашисти

Про це повідомив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, на Херсонщині місцеві повідомляють, що окупанти до катівень кидають не лише викрадених українців, а й своїх же військових. До таких дій командири вдаються, щоб не було дезертирства та для того, щоб російські військові не дзвонили своїм  батькам та знайомим у Росію й не розповідали про ситуацію на фронті та втрати армії РФ.

Катівні або так звані "підвали" облаштовані на території, де розташовуються окупаційні військові частини.

"Тих, хто намагається дезертувати, а це на сьогодні масове явище в армії Росії, їх виловлюють та кидають у підвали. Вони вже будують тюрми та ізоляції для своїх вояків, щоб там проводити психологічні атаки та щоб усунути можливість жалітися родичам та близьким. У них забирають засоби зв'язку та тримають у підвалах, переконуючи, що їм треба воювати", - говорить Хлань.

Топ коментарі
+13
Шалійте, шалійте, скажені кати!
Годуйте шпіонів, будуйте тюрми!
До бою сто тисяч побірників стане.
Пірвем! Пірвем! Пірвем всі кайдани!

(О.Колесса)
показати весь коментар
24.08.2022 12:59 Відповісти
+13
Классика рассеи за всю её историю - пытать, убывать. Особенно расцвело при марксизьме-ленинизьме и путлеризьме. На этом держится рассея!
показати весь коментар
24.08.2022 13:15 Відповісти
+8
А где заградотряды НКВД? Кадыровцы, я так понял, уже все, по домам поразбежались.
показати весь коментар
24.08.2022 13:11 Відповісти

Завантаження...