9945 відвідувачів онлайн
24 966 75

Росіяни поцілили у військовий об’єкт на Рівненщині, - начальник ОВА Коваль

область,рівненщина,рівненська

Російські війська ввечері 28 серпня завдали ракетного удару по Рівненській області. Зафіксовано влучання у військовий об’єкт у Сарненському районі.

Про це повідомив у телеграмі начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, передає Цензор.НЕТ.

"Остання повітряна тривога принесла ракетні удари по Рівненщині. Попередньо - без жертв, об'єкт військової інфраструктури на Сарненщині", - зазначив начальник ОВА.

Телеграм-канал "Беларускі Гаюн" повідомив, що о 19:30 російські літаки запустили по Україні кілька ракет, знаходячись в повітряному просторі Білорусі. Це, ймовірно, зробили російські винищувачі з повітряного простору Білорусі. Там були помічені бомбардувальники моделей Ту-22М. Невдовзі також з'явилися повідомлення про інші запуски: три - з неба над Туровим, два - з неба над Петриковом.

Після цього в тому ж телеграм-каналі повідомили, що бомбардувальники окупантів почали повертатися на територію Росії.

За даними 24 каналу, про перші звуки вибухів у Рівненській області повідомили о 19:34. Через 10 хвилин місцеві жителі повідомили, що це повторилося. Такі повідомлення по Волині з'явилися приблизно тоді ж, проте одразу вказували, що це протиповітряна оборона.

Топ коментарі
+53
Звичайно так мало б бути, але чим? Володя Боневтік зробив все, щоб в нас не було ракет "Сапсан-Грім 2", "Вільха М", "Нептун", "Верба", "Буревій". Хіба бітумовозка може стріляти білоруським бітумом, чи асфальтоукладчик асфальтом? Звичайно ні. Але так вирішив найвєлічайший стратєг, неголений, з хриплуватим голосочком і постійними відосами, що в нис все окей. А цього хриплуватого посадили в це красло вумних аж 73% наріду і вручили йому булаву і ключі від усієї України. І що спочатку зробили "слуги"? А вкрали всі стратегічні запаси масок і продали. Потім вкрали всі запаси зерна і продали, а потім всі гроші почали красти через "Велике крадівництво".Пілготовка до війни проходила на дискотеках і відривах у Трускавцях, Буковелях.
показати весь коментар
28.08.2022 21:12 Відповісти
+51
Треба поцілити у аеродроми Беларусі.
показати весь коментар
28.08.2022 20:59 Відповісти
+31
В Україні, є на зберіганні невелика кількість ракет С-200 Вега
Їх завдяки зусиллям януковича, зняли з озброєння, але на диво, не утилізували.
Декілька років тому, піднімалося питання повернути їх на озброєння: ці комплекси, можуть дістати Ту-22м3 на дистанції в 160-200 км!
Один-два знищених Ту-22м3 і з бульбостану більше нічого не прилетить!
показати весь коментар
28.08.2022 21:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Треба поцілити у аеродроми Беларусі.
показати весь коментар
28.08.2022 20:59 Відповісти
Звичайно так мало б бути, але чим? Володя Боневтік зробив все, щоб в нас не було ракет "Сапсан-Грім 2", "Вільха М", "Нептун", "Верба", "Буревій". Хіба бітумовозка може стріляти білоруським бітумом, чи асфальтоукладчик асфальтом? Звичайно ні. Але так вирішив найвєлічайший стратєг, неголений, з хриплуватим голосочком і постійними відосами, що в нис все окей. А цього хриплуватого посадили в це красло вумних аж 73% наріду і вручили йому булаву і ключі від усієї України. І що спочатку зробили "слуги"? А вкрали всі стратегічні запаси масок і продали. Потім вкрали всі запаси зерна і продали, а потім всі гроші почали красти через "Велике крадівництво".Пілготовка до війни проходила на дискотеках і відривах у Трускавцях, Буковелях.
показати весь коментар
28.08.2022 21:12 Відповісти
За кого голосував?
показати весь коментар
28.08.2022 21:20 Відповісти
Тобто Гундосік зі своїм шоблом нічого не просрав, а кацапи були зупинені на кордоні? Така в тебе правильна методичка?
показати весь коментар
28.08.2022 21:24 Відповісти
Така мньодичка у свідомості мілйонів украінців. Чиєсь блєєння не позбавить відповідальності винуватців. Час прийде.
показати весь коментар
28.08.2022 21:29 Відповісти
не судіть по собі. Мені не потрібні "методички", я чітко все по фактах. Чи можливо Боневтік не став робити ракети "бариг" і придумав свої? Коли побачимо в дії крилату ракету "вівці 73%", чи керовані ракети "свати"? Чи можливо скоро побачимо САУ "Юзік" і літаки "Боневтік"?
показати весь коментар
28.08.2022 21:30 Відповісти
треба наверстувати упущене, налагоджувати масове виробництво у 3 зміни, а також робити розробки ракет повітря-земля щоб з бомбордувальників пускати км на 1000 вглиб кацапстану.
показати весь коментар
28.08.2022 21:28 Відповісти
і де Ви їх налагодите те виробництво? Вкурсах, що кацапи вже дікілька раз поцілили по тих підприємствах? А ще цікаво - хто ж їм злив інформацію?
показати весь коментар
28.08.2022 21:32 Відповісти
В країні мільйони безробітних - от і зайняти можна, а де виробляти - це не таке велике питяння, головне бажання.
показати весь коментар
28.08.2022 21:48 Відповісти
так, 500 тисяч будуть робити підкови для коней, а ще 500 цвяхи, так? Де обладнання для виготовлення ракет і де спеціалісти, яких Боневтік позвільнів з 2019 року?
показати весь коментар
28.08.2022 21:55 Відповісти
доречі у другу світову США поставили по лендлізу срсру крім готової зброї тисячи металооброних станків пресів та інше обладнання для виготовлення тої самої зброї ,краще давати вудку ніж рибу..
показати весь коментар
28.08.2022 22:13 Відповісти
є прислів'я, очі бояться, а руки роблять. Треба наказ на організацію виробництва тяжких далекобійних ракет: балістичних, крилатих, наземного базуання, повітрянного базування. А як організувати - це питання до конструкторів, технологів, інженерів. Я впевнений, вони знайдуть рішення. Я як інженер конструктор і технолог можу сказати, нема нічоо не можливого - питання грошей і трішки часу. Війна завтра не завершиться, вже пів року пройшло, скільки вона буде тривати - явно не до кінця цього року, а значно довше. Нам треба наносити тяжкі удари по військовим базам, складам, казармам, аеропортам, по військовим виробництвом на росії - і це повинні робити нашого виробництва ракети, бо нам ніхто не дозволить своїми ракетами бомбити росію. Кацапи повинні відчути смак війни у себе вдома, тільки так вони почнуть чухати репу.
показати весь коментар
28.08.2022 23:00 Відповісти
А нашо ім щось зливать ? Всі військові підприємства ще з радянського союзу як були так і лишилися на тих же містах , багато розвалились , а ті що залишились там і лишились що і 40-50 оків тому. Чи ти думаєш ,що вони не знають де КБ "ЮЖНЕ", чи Артема , чи Моторсіч чи інші ? Чи в нас побудовано хоть одне нове ?Чи ти такий тупий і думаєш що то зеля чи Ермак зливають інфу?
показати весь коментар
29.08.2022 01:19 Відповісти
Вже є чим якщо в Криму бавовна то і в Білорусі може бути.
От тільки чи є в Боневтіка металеві яйця надати наказ туди доставити бавовну .
Це цитата Генерала Кривоноса ...
Бонвтік не має яєць або бажання . Але в нього є яйця на Кривоноса карну справу відкривати від час війни.
Який Боневтік відважний пазом з Єрмаком
показати весь коментар
28.08.2022 21:32 Відповісти
Проста боневтік шакал
показати весь коментар
28.08.2022 22:09 Відповісти
Все так. Зеленський, похерив все те, що почав робити Порошенко. Зупинив, фінансування всього ВПК України і направив гроші в асфальт. Все це так, АЛЕ, що зміниться від того, що ти тут про це напишеш 10 разів! Ну, що конкретно - це змінить? В чому сенс?
Ми маємо, того Президента, якого маємо. 73% зробили свій вибір. І вже нічого зробити не можна.
У нас війна і всі Українці повинні згуртуватись та підтримувати нашого Президента до повної перемоги. Забути образи, політичні переконання і максимально підтримувати. А ось після нашої перемоги, вже кожен повинен понести відповідальність за те, що зробив. Хтось кримінальну, хтось політичну, але тільки після перемоги. А такими постами, як ви пишите, тільки намагаєтесь поділити Українське суспільство, що і потрібно нашому ворогу.
Зараз, точно - це нам не потрібно.
показати весь коментар
28.08.2022 21:34 Відповісти
непогане згуртування. І навколо кого чи чого? Того хто фальшує справи знову на Марченко, який захистив Миколаїв і Одесу і на Кривоноса, який підстрахував і став на захист об'єкта в Києві, бо Наумови, Баканови і Єрмаки десь змилися, що і слідів не залишилося. А як драпав "95 квартал", шуфричі, бойки і депутати -"слуги"? То це об'єднання? А хто цькує і налаштовує всіх проти Порошенко, проти Турчинова, тримаючи для цих цілей кума пуйла і готового наплести для відосів казочки? Повторювати будемо і тисячу раз і будемо вимагати замінити тих, хто діяв проти України і це дуже добре видно і все на часі. Бо може і не вистачити часу"
показати весь коментар
28.08.2022 21:48 Відповісти
Ну значить ти ворог України. Тут таких, нажаль, багато.
показати весь коментар
28.08.2022 22:07 Відповісти
Ну тоді значить ти ідіот.
показати весь коментар
28.08.2022 22:39 Відповісти
ніхто не зкидає боневтіка з п"єдесталу, поки що!

маю надію, що такі як ви, після перемоги, допоможуть викинути зелень туди де їй і належить бути - на смітник
показати весь коментар
29.08.2022 00:12 Відповісти
Так і буде. Але тільки після перемоги.
А зараз, критикувати владу та виступати проти - це працювати на ворога.
показати весь коментар
29.08.2022 00:33 Відповісти
але! співати діфірамби, це блюзнірстиво!
показати весь коментар
29.08.2022 01:01 Відповісти
А що ти пропонуєш конкретно ? Зняти зелю і поставити пороха? Під час війни ? Як збираєшся знімати ? Як ви вже задрочили провокатори хренові ! Іди воюй зніматєль хренов !
показати весь коментар
29.08.2022 01:24 Відповісти
Так приедь с Португалии и воюй.Или советы с дивана только можешь раздавать?Давай,тебя ждут уже в военкомате
показати весь коментар
29.08.2022 21:03 Відповісти
А ти де воюєш ,боєц ? На яких фронтах? Який рівень вже пройшов?
показати весь коментар
30.08.2022 01:20 Відповісти
не хриплуватий, а гундосий
показати весь коментар
28.08.2022 21:47 Відповісти
І хриплуватий і гундосий, в залежності від того нюхнув чи ковтнув.
показати весь коментар
28.08.2022 21:49 Відповісти
Хрипота ще і від паління певного виду зілля.
показати весь коментар
29.08.2022 10:11 Відповісти
Зябрівка 20 км від кордону! Яке,ще чим. Перед писанням,хо на карту дивіться. Таж,ситуація з Харковом,сумщиною ... Боневтік свідомо знищує Країну. Він злочинець
показати весь коментар
28.08.2022 22:13 Відповісти
Ви статтю читали? Ту22м злітають з аеродромів у РФ, залітають у повітряний простір РБ, випускають ракети по Україні і повертаються на аеродроми в РФ.
показати весь коментар
28.08.2022 22:17 Відповісти
Спостерігають на радарах. Як же ще?!
показати весь коментар
28.08.2022 21:04 Відповісти
на радарах все видно, і ніхто тобі гандону пояснювати не буде
показати весь коментар
28.08.2022 21:48 Відповісти
Кацапская тварь,по летит и вам,по гражданским,умоетесь кровью. Предатель зебил не всегда будет у власти
показати весь коментар
28.08.2022 21:11 Відповісти
Канєшна па запаху. Гімном смердить - зразу ясно шо то твої браття кацапи.
показати весь коментар
28.08.2022 21:16 Відповісти
ну тебе кацапа відразу помітно
показати весь коментар
28.08.2022 21:49 Відповісти
Вже десятки разів писав що треба бомбити військові об'єкти бульбашів! Тільки зелена тля цього не хоче! Напевне д'єрмак не дозволяє!
показати весь коментар
28.08.2022 21:03 Відповісти
Білосруси тоді перестаруть Арахамії продавати бітум для великого крадівництва
показати весь коментар
28.08.2022 21:10 Відповісти
Куйло.
показати весь коментар
28.08.2022 21:31 Відповісти
Зелн тля скоріше дасть все знищити в нас,ніж дозволить розбити кацапські об'єкти в бульбонії. Отож здихайте українці на бажання зельонського. Хто довше проживе українці ,чи зельонські?
показати весь коментар
28.08.2022 22:07 Відповісти
Чекаємо відосик "Ай-я-яй"
показати весь коментар
28.08.2022 21:05 Відповісти
Скоро ввечері буде "відосик від гундосика".Це вже наче "вечірня казочка" для ЗЕдебілів!
показати весь коментар
28.08.2022 21:07 Відповісти
то я про це й кажу. Кожний раз одне й теж саме ай-я-яй, ніззя, а то ми дипвідносини перервемо
показати весь коментар
28.08.2022 21:11 Відповісти
показати весь коментар
28.08.2022 21:09 Відповісти
Д'єрмак не дозволить!
показати весь коментар
28.08.2022 21:29 Відповісти
С-200 - это большой стационарный комплекс, который проживет в нынешних условиях очень недолго.
показати весь коментар
28.08.2022 21:53 Відповісти
у нас пока еще есть С-300, те-же 200 км дальность. К чему эти попытки откопать раритет? Дело ведь не в средствах поражения, а в волевом решении гавнокомандующего (которого, увы, нет).
показати весь коментар
28.08.2022 22:01 Відповісти
75-100 км в залежності від типу ракет.
показати весь коментар
28.08.2022 22:08 Відповісти
Це ви дивитесь на характеристики, ракет комплексів с-300, які стоять на озброєнні в кацапії.
У того що має Україна, максимальна дальність, 90 км.
С-200 не стаціонарний комплекс: пускові встановлені на напівпричепах, локатори також.
Так він довго розгортається, але це не критично.
показати весь коментар
29.08.2022 09:23 Відповісти
білокаци - ви тварі.
показати весь коментар
28.08.2022 21:11 Відповісти
Лайно вони собаче.
Повна деградація, раби і все.
показати весь коментар
28.08.2022 21:13 Відповісти
ще 3 роки тому не думав так - думав є повага якась самих до себе.
нічого там нема - сукі ******, безпорадні, нерішучі, пьяні хороводи в білих носочках...
"Алесю" за пів літра кацбурятам віддадуть і не ворухнуться...
показати весь коментар
28.08.2022 21:19 Відповісти
Кацапская мразь с 95 го квартала сдала и подставила под удар очередной неперемещенный объект. Отрабатывает доллары )(уйла за 24.02. 22.
показати весь коментар
28.08.2022 21:14 Відповісти
Президент Володимир Зеленський провів нараду в режимі "таємно" із представниками сектору оборони та безпеки, йдеться у повідомленні https://www.president.gov.ua/news/prezident-********-proviv-naradu-v-rezhimi-tayemno-z-predsta-77365 на сайті президента .

На зустрічі були присутні керівники Збройних Сил, розвідувальних органів, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України та інших сил оборони. Учасники наради в режимі "таємно" заслухали інформацію про оперативну обстановку на фронті, розглянули інші питання безпеки та оборони. Окремо зупинилися на потребах української армії та координації на різних рівнях із міжнародними партнерами України", - сказано у повідомленні.

Також на зустрічі було розглянуто виконання попередніх наказів верховного головнокомандувача.
показати весь коментар
28.08.2022 21:16 Відповісти
Такие запутанные тексты, начинает идти кровь из глаз.

"находясь в воздушном пространстве Беларуси"
"вероятно, совершили российские истребители из воздушного пространства Беларуси"
"бомбардировщики оккупантов начали возвращаться на территорию России"

1. Так находясь или вероятно ?
2. Возвращаются туда откуда прилетели. В этом суть слова - вернуться

Почему такие принципиальные нестыковки, неужели нельзя подать людям информацию нормально ?!
показати весь коментар
28.08.2022 21:18 Відповісти
Занадто неправдоподібно те, що по Білорусі не можна завдати хороших ударів - спалити їм на*уй НПЗ, аеродроми, пару - трійку населених пунктів. Хто, цікаво у нас такий сором'язливий (або куплений агент путіна?)
показати весь коментар
28.08.2022 21:19 Відповісти
Як хто? Д'ЄРМАК!!! Про це даже в Америці знають!
показати весь коментар
28.08.2022 21:31 Відповісти
А ви не знаєте?
показати весь коментар
28.08.2022 21:34 Відповісти
Припускаю, що близько половини українського керівництва, а може й більше.
показати весь коментар
28.08.2022 21:36 Відповісти
Там не пару-трійку, там можливо випалити величеньку частку прикордонних лісів, чому сприяє суха жарка погода, тож час дати прикупити Бєлавєжскую пущью, викурити звідтіля жменю лосів, - нашим бійцям дика свіжина пішла б відмінно на закуску 😁
показати весь коментар
28.08.2022 21:39 Відповісти
І де ж атвєточка по бульбашіі, ась,
гівногетьман членистограйливий, хоча... Головне, що маміка з папіком за річку Сіон встиг відвезти🤔 От вибрали, так вибрали, тепер жеріть та не обляпайтесь, за все треба платити, за голосування папріколу особливо. Подібне тягнеться до подібного, то ж вибір, на жаль закономірний,- країна неляканих дурнів 💩
показати весь коментар
28.08.2022 21:34 Відповісти
Поки не буде прильотів по території раші і білораші така безкарна фуйня триватиме вічність!

Нас іпуть, а ми крєпчяєм! Ніззя, бо ми тєрпіли!
показати весь коментар
28.08.2022 21:34 Відповісти
Назвіть нормальну ціну за російські бомбардувальники, продумайтет безпечний перевод коштів, і білоруси самі зіб"ють цих покидьків "Иглою".
показати весь коментар
28.08.2022 21:52 Відповісти
Так ще й карму значно покращать.
показати весь коментар
28.08.2022 21:53 Відповісти
Сколько раз уже Зеленскому говорили, что нужно ********* российскую авиацию, которая стоит на беларуских аэродромах!

В Крыму он аэродромы ********, а в Беларуси почему-то этого не делает! Чего он боится?!

Оттуда каждый день ракеты вылетают по украинским жилым домам! Каждый день гибнут люди!

Если бы Зеленский понимал, что в один прекрасный день и по нему оттуда могут выстрелить - он действовал бы иначе!
показати весь коментар
28.08.2022 21:58 Відповісти
Взлетали с аєродромов в РФ, залетели в воздушное пространство РБ, віпутили ракеті и вернулись назад в РФ.
показати весь коментар
28.08.2022 22:19 Відповісти
NASAMS на підході, дістане Ту-22М
показати весь коментар
28.08.2022 23:46 Відповісти
Це жарт?Радіус дії всього лиш 30 км. На такій дальності тільки авіація може збити.
показати весь коментар
29.08.2022 00:20 Відповісти
. На такій дальності як рашисти пускают тільки авіація може збити*