В окупованому Бердянську стався витік мазуту в море, - міськрада. ВIДЕО

Про це в телеграмі повідомляє Бердянська міська рада з посиланням на ЗМІ, передає Цензор.НЕТ.
"Бердянські ЗМІ повідомляють про екологічну катастрофу неподалік акваторії порту. Ймовірно, після щоденних вибухів на потопленому "саратові" стався великий витік мазуту або інших паливно-мастильних матеріалів", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що в акваторії чорна вода, а на пляжах міста стоїть сильний сморід.
На підтвердження цього оприлюднено відео, на якому видно чорні плями у морі вздовж узбережжя.