3930 відвідувачів онлайн
13 447 120

Росія не готова до переговорів, - Зеленський

зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив про неготовність Росії до переговорів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Вони не готові до переговорів, вони не мають бажання їх мати. Для них переговори – це ряд ультиматумів про те, що ми маємо визнати Донбас і Крим як російську територію. І нещодавно публічно почали казати, що Україна має визнати південь нашої країни як російські території після того, як вони проведуть новий ряд "референдумів", - наголосив глава держави.

Зеленський порівняв Росію з алігатором, який дуже прагне захопити все, що йому не належить.

"Будь-що ти йому скажеш, будь-які слова, які ти йому скажеш - у будь-якому випадку вони прийдуть за іншими територіями України протягом пів року, наприклад", - додав президент.

Крім того, глава держави зауважив, що не готовий передбачати, коли і як почнуться переговори з рф щодо миру, але підкреслив, що російська сторона їх запропонує, коли буде бачити силу всього світу, який підтримує Україну.

Топ коментарі
+48
Дебіл квартальний
показати весь коментар
29.08.2022 17:57 Відповісти
+33
показати весь коментар
29.08.2022 18:15 Відповісти
+32
я боюся, що та падла нас здасть..що вранці прокинемось - а ми вже якась республіка чи край у скаді бидлостану..

надія тільки на ЗСУ
показати весь коментар
29.08.2022 18:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А гундосий членограй "всегда гатов!", "піонер" хренов...
показати весь коментар
29.08.2022 19:13 Відповісти
не президент Великої України, а квартальне тріпло в кріслі президента України в котрого одного дня " не буде ніяких переговорів до повного звільнення всіх територій України включно з Донбасом і Кримом , а то вже готовий залізти куйлу в задницю без мила.
показати весь коментар
29.08.2022 19:27 Відповісти
Наполеон обрезанный ,,, ху,ло
показати весь коментар
29.08.2022 19:43 Відповісти
А жирний з лисим ,,, готові до нагород ,,, падло
показати весь коментар
29.08.2022 19:45 Відповісти
Скільки людей ще повинно загинути????? В війні переможців не існує ! Тобі пан президент потрібно імпічмент ,яку політику ти видеш багатьом не довподоби(((((( силовий варіант серед житлових масивів не гуманно !!
показати весь коментар
29.08.2022 19:48 Відповісти
Зеленський порівняв Росію з алігатором, який дуже прагне захопити все, що йому не належить.

"Будь-що ти йому скажеш, будь-які слова, які ти йому скажеш - у будь-якому випадку вони прийдуть за іншими територіями України протягом пів року, наприклад", - додав президент. Джерело:
Ой не бреши! Війна триває лише тому, президент та його оточення наживається на війні !!!
показати весь коментар
29.08.2022 20:07 Відповісти
зате ти завжди "готовий!
показати весь коментар
29.08.2022 20:20 Відповісти
Добре, хоч у очі вже не має такого активного бажання заглянути.
показати весь коментар
29.08.2022 20:23 Відповісти
Росія не готова до переговорів, а воно готове 24/7. Валянок безтолквий все-ще сподівається заглянути путіну в очко, а чи не видно там миру.
показати весь коментар
29.08.2022 20:39 Відповісти
так зачем ты хотел с путеным встречаться? расскажи нам
показати весь коментар
29.08.2022 20:41 Відповісти
У трампа спитай.
показати весь коментар
29.08.2022 20:56 Відповісти
Мовчало б уже...
показати весь коментар
29.08.2022 20:53 Відповісти
А так хател Вава) "заглянуть в глаза" та зробити мир "Где-то посредине".
показати весь коментар
29.08.2022 21:00 Відповісти
показати весь коментар
29.08.2022 21:09 Відповісти
Зеля красаучег имеет свой народ по полной)) Браво Балодя!!!!
показати весь коментар
29.08.2022 21:17 Відповісти
Нема сил, дебіл з 95-го! Які переговори?
показати весь коментар
29.08.2022 21:42 Відповісти
Який облом для підписанта...