5312 відвідувачів онлайн
8 788 19

Україна може повернути Крим протягом року, - генерал США Ходжес

ходжес

Україна може відновити повний суверенітет держави, включно з поверненням тимчасово окупованого Криму, протягом року. Війна Росії проти України може закінчитися прямою військовою перемогою Києва.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Newsweek.

Зазначимо, що українські війська почали контрнаступальні дії на різних напрямках фронту.

"Вони поставили умови, за яких вони можуть відновити повний суверенітет, включно з Кримом, я думаю, протягом наступного року", - сказав колишній командувач військами США в Європі, експерт Вашингтонського Центру аналізу європейської політики, генерал у відставці Бен Ходжес.

Він зазначив, що наразі Росія контролює менше 20% території України, і її здатність проводити подальші наступальні операції практично вичерпана.

Ходжес додав, що західні партнери мають надавати Києву матеріальну та моральну підтримку, яка буде потрібна йому для досягнення повної військової перемоги.

"Потрібна декларація про те, що ми хочемо перемоги України, що ми хочемо, щоб вона повернула всю свою територію, що ми хочемо, щоб вона могла захистити себе в майбутньому, і що ми будемо робити все необхідне щоб допомогти їм це зробити", - сказав він.

Він зазначив, що у Вашингтоні повністю усвідомлюють потреби України.

Як сказав аналітик Інституту вивчення війни (ISW) Джордж Баррос: "Якщо українці продемонструють здатність оточити великого супротивника і взяти його в облогу в Херсоні, це було б великим військовим досягненням, і це свідчило б про те, що вони також можуть зробити це в інших місцях на сході та півдні".

Проте, ймовірно, пройде кілька місяців, перш ніж з’явиться достатньо чітка картина українських досягнень навколо Херсона.

"Українці дуже розумно підійшли до того, як вони ведуть Херсонський контрнаступ. Вони сказали, що це буде повільно, це буде виснажувати, і це насправді дуже розумний спосіб зробити це", - сказав він.

Баррос зазначив, що на півдні розгортаються елементи елітної російської 1-ї гвардійської танкової армії. Він зазначив, що Росія погіршила свої позиції в інших частинах країни, перемістивши їх на південь.

"Якщо ці високоякісні російські сили можуть бути вичерпані в районі Херсонської операції, я не знаю, хто ще збирається продовжувати захищати інші російські позиції в Україні", - сказав він.

При цьому Баррос вважає, що війна ще далека від завершення.

Топ коментарі
+9
Це да..
Щойно стане більше зброї.
Власне спеціалісти в нас для того вже є. Армія величезна. Чого відтягувати неминуче ?
На КРИМ !
показати весь коментар
09.09.2022 16:15 Відповісти
+8
такі права була мамулєчка.....
показати весь коментар
09.09.2022 16:06 Відповісти
+7
Україна може повернути Крим протягом року

Не "може", а як каже наша сусідка по дачі, "обов'язатєльно"!

показати весь коментар
09.09.2022 16:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
такі права була мамулєчка.....
показати весь коментар
09.09.2022 16:06 Відповісти
мамулечка то как раз хотела остаться в "деревянном домике", только ее вовремя сковырнули оттуда. а Хйла кто сковырнет, пусть и дальше думает, что в бункере все хорошо.
показати весь коментар
09.09.2022 17:14 Відповісти
а хто проти
показати весь коментар
09.09.2022 16:10 Відповісти
Це да..
Щойно стане більше зброї.
Власне спеціалісти в нас для того вже є. Армія величезна. Чого відтягувати неминуче ?
На КРИМ !
показати весь коментар
09.09.2022 16:15 Відповісти
Спеціалісти то є, але офіс в одну хвилину до перемоги може заявити про капітуляцію. Такі от є московські криси.
показати весь коментар
09.09.2022 17:37 Відповісти
Всі за.
показати весь коментар
09.09.2022 16:16 Відповісти
Жирные цели для стингеров!!!
https://www.youtube.com/watch?v=uZtoJZ83yN0&ab_channel=WarGonzo Массовая переброска подкрепления под Купянск и Изюм. Украина.
показати весь коментар
09.09.2022 16:18 Відповісти
дядька, дай нам многа патроноф!
показати весь коментар
09.09.2022 16:20 Відповісти
Промовисте відео.

Mikl
@soldat31
·
3 год
Это русские дятлы хотят их победить ?
Один танк русский подрывает за 3,5млн$, а другой на заднем фоне спрашивает сколько яиц в картошку ложить 😁

https://twitter.com/soldat31/status/1568178516637663232
показати весь коментар
09.09.2022 16:29 Відповісти
Україна може повернути Крим протягом року

Не "може", а як каже наша сусідка по дачі, "обов'язатєльно"!

показати весь коментар
09.09.2022 16:32 Відповісти
в течение года - это если удачно ****** по Кремлю, имхо.
показати весь коментар
09.09.2022 17:48 Відповісти
'на півдні розгортаються елементи елітної російської 1-ї гвардійської танкової армії. Він зазначив, що Росія погіршила свої позиції в інших частинах країни, перемістивши їх на південь.'
А що каже брехуха з ок 'південь'? Дезертирують рашисти і т.д.
Ціна звільненої Балаклії - відосік ЗеЛоха і побєдобєсіє укрпропаганди. При всій повазі і радості до місцевих.
А Херсон ключовий досі в окупації!!!!!!!!!!!!!
Не буде ніякого звільнення Криму не за рік не за 8, якщо не звільняти Херсон!!!! А там вже 7 місяців туфта твориться, і ніякого контрнаступу!
Хочете прискорення перемоги України?? Звільняйте першочергово надважливий Херсон!!! І перестаньте брехати уроди київські!
показати весь коментар
09.09.2022 18:13 Відповісти
А що Україна має вже достатньо необхідної зброї, щоб швидко, на "ура", звільнити Херсон? Питання риторичне. То не пишіть дурниць.
показати весь коментар
09.09.2022 23:25 Відповісти
ты совсем идиот диванный ? иди сопли утри или в военкомат проветрись
показати весь коментар
09.09.2022 23:42 Відповісти
Найди на Гуглокарте ближайший военкомат и выложи им все свои соображения по этому поводу. Они я думаю заинтересуются. Потом расскажешь.
показати весь коментар
10.09.2022 00:01 Відповісти
Крым можно вернуть и быстрее, вопрос - в каком виде...
показати весь коментар
09.09.2022 18:22 Відповісти
Самое важное, лишить русаков возможности наступать, а обороняться они, как известно, не умеют.
показати весь коментар
09.09.2022 18:56 Відповісти
Ще важливо з того, що сказав генерал Ходжес, критикуя адміністрацию Байдена (Цензор це випустив): «Коли адміністрація каже: «Ми поставили два мільйони з цих, десять тисяч з тих, чогось там на Х мільярдів доларів, ці цифри абсолютно не мають значення, - пояснив він. - Великі цифри не мають значення».
«Єдина цифра, яка має значення, - це відсоток потреби», - сказав він. "Що я б дійсно хотів почути: «ми доставили 80% необхідного», щоб Україна перемогла Росію та повернула свою територію, і ми працюємо над іншіми 20%.'"

Потреби України в обсягу зброї ще не задовольняються настільки, щоб перемогти росію і нема ще навіть декларації від адміністрації Байдена, що "ми хочемо, щоб Україна перемогла, що ми хочемо, щоб Україна повернула всі свої території". Це також підкреслює генерал Ходжес. Українська армія робить подвиги з тою недостатньою зброєю, яку отримує.
показати весь коментар
09.09.2022 23:32 Відповісти
нужно еще людей научить подготовить а это не всегда быстро можна сделать толку от техники если она будет стоять без боя