11298 відвідувачів онлайн
45 740 140

Московські депутати вимагають від Путіна піти у відставку

путін

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті округу, інформує Цензор.НЕТ.

Депутати наголошують, що агресивна риторика Путіна та його підлеглих відкинула Росію в епоху Холодної війни, що подвоєння ВВП не відбулося, мінімальна зарплата не зросла до заявлених показників, з Росії масово їдуть розумні та працездатні люди, а обіцяної стабільності немає.

Тому рада округу "Ломоносівський" просить президента РФ подати у відставку.

"Ваші погляди, ваша модель управління безнадійно застаріли та перешкоджають розвитку Росії та її людського потенціалу", - пишуть муніципальні депутати.

Раніше 7 вересня депутати муніципальної освіти "Смольнінське" в Петербурзі опублікували прохання до Державної думи Росії звинуватити Володимира Путіна в державній зраді та вимагати його зняття з посади.

Топ коментарі
+85
Тобто, коли цей чемоданний сруль почав війну з наміром знищити Україну за кілька днів, то все було тіп-топ, а коли ЗСУ надавали піздюлей "втарой армії міра", то відразу почалися вимоги йти у відставку? Сильна рука в жопі кацапів виявилася не такою сильною, як їм хочеться, так?
показати весь коментар
10.09.2022 16:12 Відповісти
+72
Шо то пішло не так?
Ага візи пропали і надовго.
показати весь коментар
10.09.2022 16:08 Відповісти
+59
Бунтуют холопи....На колєнях...а бунтуют
показати весь коментар
10.09.2022 16:09 Відповісти

Завантаження...