5126 відвідувачів онлайн
2 912 4

На ЗАЕС відновили резервну електролінію, - МАГАТЕ

заес,аес,запорізька

Фахівці відновили роботу резервної лінії електропередач до Запорізької АЕС, що дає змогу забезпечити її зовнішньою електрикою.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на МАГАТЕ у Twitter.

"Резервна лінія електропередач до Запорізької атомної електростанції (ЗАЕС) в Україні була відновлена, забезпечуючи станцію зовнішньою електрикою, необхідною для охолодження реактора та інших функцій безпеки", - заявили в агентстві.

Нагадаємо, сьогодні вночі персонал ЗАЕС відключив єдиний працюючий енергоблок №6. Його переводять в холодний стан.

В "Енергоатомі" пояснили, що останні три доби 6-й енергоблок працював в режимі острова і забезпечував тільки власні потреби, оскільки через російські обстріли були пошкоджені всі лінії зв'язку станції з енергосистемою України.

Завантаження...