4976 відвідувачів онлайн
6 575 83

Зеленський подякував бригадам, які звільнили значну частину Харківщини від ворога

зеленський

Президент України Володимир Зеленський подякував українським воїнам, які здійснили успішний контрнаступ та деокупували значну частину Харківщини

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

"В Ізюмі я нагородив наших героїв. Це було честю для мене - вручити державні нагороди саме на цій землі тим, хто звільняв цю землю. Я дякую воїнам 14-ї і 92-ї окремих механізованих бригад, 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади - усім, усім тим, хто всього лише за п’ять днів змусив ворога панічно відступити, кинути техніку, боєприпаси, численні російські прапори. Дякую 107-й реактивній артилерійській бригаді, 40-й, 43-й, 44-й окремим артилерійським бригадам, 26-й артилерійській бригаді дякую. Хочу подякувати 15-й окремій бригаді артилерійської розвідки - усім воїнам, які забезпечили своєчасне знищення ворожих цілей, просування наших сухопутних підрозділів. І, звичайно, дякую бійцям ГУР, усім хто уміло перетворив паніку ворога на справжню істерику", - зазначив глава держави. 

"Дякую генерал-полковнику Олександру Сирському та офіцерам його штабу - усім, хто спланував і успішно провів військову операцію зі звільнення Харківщини", - додав Зеленський. 

Топ коментарі
+13
Залужного навіть не згадав, падло ЗЕлене.

ОП вже другий тиждень проводить ІПСО витіснення Залужного з інфопростору Сирським.
показати весь коментар
15.09.2022 10:56 Відповісти
+11
https://www.facebook.com/DmytroVovnianko?__cft__[0]=AZW-t0FaodAeWNIIhwe9r_VJHaPGiDZkZNaZSxpFHyFTiMpDZ7N07GawSAziTGWXwcddmn88XaQ0ZCI16orbnI3p1hzjkqIPYqfyQpa-DDbubqvsnTlCDs9i6c4XAJBPY6RkVix0QuXMMeaZNlOwH4Vccigin6h1_f_cwvjGAxkL5g&__tn__=-UC%2CP-R Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Слів нема.

Зеленський в Ізюмі з'являвся з шевроном Чорної бригади. Тобто 72-ї механізованої.
Нашої, я в Чорній бригаді зараз служу. Хоча нашої бригади в Ізюмі й близько нема.
Ми знаходимося на іншій ділянці фронту.

Прикольно виходить. Я теж маю такий шеврон. І я теж можу його носити.
Але я можу його носити тому, що не відкосив свій обов'язок захищати свою країну (на відміну від...), тому що служу у Бригаді Чорних запорожців, тому що вже четвертий місяць я на фронті, тому що не висинаюся, мерзну, сплю на підлозі, ховаюся від снарядів і мін під час обстрілів. Багато хто право носити цей шеврон кров'ю заробив.

А президент повісив на себе шеврон нашої бригади просто так. Може тому, що "Україна або смерть". А може тому, що йому просто шеврончик сподобався.

Цікаво. А який шеврон він начепить завтра? Королівської піхоти? Лицарів Зимового походу? Холодного яру? Нє, а чьо?
показати весь коментар
15.09.2022 11:10 Відповісти
+10
Бригпдам - велике "Дякую!", а ордени і преференції - Козловському і Кошовому. Нє? Ну, може Притулі за віртуальний супутник.
показати весь коментар
15.09.2022 10:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бригпдам - велике "Дякую!", а ордени і преференції - Козловському і Кошовому. Нє? Ну, може Притулі за віртуальний супутник.
показати весь коментар
15.09.2022 10:53 Відповісти
В чора в Ізюмі нагороджував
показати весь коментар
15.09.2022 11:02 Відповісти
Що, Кошовий з Козловським стали вже повними кавалерами?
показати весь коментар
15.09.2022 16:48 Відповісти
До чого тут Кошовий з Козловським ? Він нагороджував ЗСУ
показати весь коментар
15.09.2022 16:58 Відповісти
А кошевой с пердуновым, пардон, с пукало, и снова пардон, с пикаловым в ВСУ?
показати весь коментар
15.09.2022 17:12 Відповісти
Волонтери вони і вручив їм не військовий орден
показати весь коментар
15.09.2022 17:20 Відповісти
КТО ВОЛОНТЕРЫ? Говновой и Пердуновым? Пардон, кошевой с пикало?
Это новый анекдот "Клшевой и Пикало ВОЛОНТЕРЫ"?
показати весь коментар
15.09.2022 17:26 Відповісти
Ей богу, я там смачно давно не смеялся! Кнур кошевой и хряк пикало волонтёры!!!!
показати весь коментар
15.09.2022 17:28 Відповісти
Дима, а вот скажите, вы ник поменяли когда? 12 вересня 2022 года? А 21 вересня 2022 года вы под каким ником тут паслись?
показати весь коментар
15.09.2022 17:29 Відповісти
Хіба 21 вересня вже було ? Щоза прикол ?
показати весь коментар
15.09.2022 17:52 Відповісти
Эка ты ловок, лживый дима, опечатку обнаружил и тут ты на ишаке, с шашкой наголо, впереди "волонтёров" квартального разлива.
показати весь коментар
15.09.2022 18:02 Відповісти
Эй, волонтёр ботофермовый, чего варежку закрыл? Ты нам о волонтёрстве квартального сброда расскажи поподробней, что бы с тебя поржали.
Кстати, ты в курсе, что ЛОЖЮ есть ни что иное, как грех? Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего. И знаешь, какое тебя ждёт наказание? Погугли, если Библии в доме нет. Тебе понравиться. Но помни, что Творец наказывает таких как ты, умственно убогих, ещё при жизни, черед детей и внуков.
показати весь коментар
15.09.2022 17:45 Відповісти
Ви то самі були волонтерами, або знаєте таких ?
показати весь коментар
15.09.2022 17:54 Відповісти
А как же, я и сейчас помогаю. И знаю таких. Но вот в чем твоя беда, лживый дима, среди них не встречались да и не встретятся квартальные утырки кошевой с пикаловым. Беги в храм, может Творец простит, но помни, церковь должна быть ПЦУ, а в секте мацковского пархата, ты душу, уже почти пропавшую, дьяволу окончательно отдашь. Как только порог переступил - всё, прощения не вымолишь.
показати весь коментар
15.09.2022 17:59 Відповісти
Ты пока сбегаешь в храм ПЦУ, я прогуляться выйду. Режим, привычка, польза. Вернусь через часок, расскажешь, как ты там, грех лжи замолил. Не прощаюсь.
показати весь коментар
15.09.2022 18:06 Відповісти
Чо там разказувати ? Вже вечір, все закрито
показати весь коментар
15.09.2022 18:15 Відповісти
А вот и я. Прекрасно прогулялся. Ну, вернёмся к нашим баранам с ботофермы, т.е. к тебе, согрешивши дима.
Надо полагать, что в церковь ты не ходил? Пропащий человек, пропала твоя душа. Грех девятый - лживость. И ведь ты солгал сказав, что жирный хряк и не менее жирные пикалов, просто как свинья, волонтёры за, что утырок их наградил орденами. Ай яй яй, лживый дима, жди теперь неприятностей. И в этой жизни и после того, как ты склеишь ласты тебе вечно в Пекле нести наказание за лживость свою. И это правильно, т.к. лживый поц должен быть наказан.
показати весь коментар
15.09.2022 19:19 Відповісти
Алло, солгавший дима, так ты нам подробности "волонтёрства" свиней кошевого и пикало так и не рассказал. Ты, давай, сбреши нам про них, тебе всё равно уже в Пекле гореть, раскалённые сковородки лизать и горячую смолу пить. Так, что смелее лги, ведь уже ни чего не исправить тебе.
показати весь коментар
15.09.2022 20:21 Відповісти
Ось стаття https://kinoafisha.ua/ua/news/evgenii-koshevoi-rasskazal-kak-pomogaet-terroborone-ya-ne-radi-fotografii-priezjaua
показати весь коментар
15.09.2022 21:25 Відповісти
Я балдею с баранов! 🙂
Хряк рассказал!
И я млгу рассказать, что лично "Абрамс" купил для ВСУ.
МАЛО ТОГО, дима, что ты лгун, ты еще и ЛОХ!
показати весь коментар
15.09.2022 21:36 Відповісти
К слову, лгунишка и лох дима, судя по дате этого, проплаченного редактору и журнашлюхе этого так называемого "издания" кнур кошевой возил флиски из Варшавы в Житомир. Так скажи мне, каким образом он пересекает госграницу, если выезд мужчин призывного возраста запрещён? Он инвалид? Ааааа, понял, он не мужчина, он женщина, хотя сравнивать его с женщиной это обидеть тех женщин, кто в ВСУ, НГ, СБУ и т.д. Он просто чмо. Трусливое обосравшееся чмо.
показати весь коментар
16.09.2022 07:44 Відповісти
то питання ще в тому що відосики продовжуються
відосик з Ізюму, з поздоровлень, з вручень
а чому нема відосика про закони які приймає ВР???
чому нема як велічайший карає мародерів гуманітарки???
про зарплати чинуш які більші від зарплат ЗСУ разом з бойовими
зе думає що ми дурні????
чи що всі зелені самі розумні?
а куй він вгадав
війна зкінчиться і за яником на ростов разом з ОП та своєю шайкою аферистів та корупціонерів
якщо встигнуть
бо питань так докуя що аж страшно а він робе вигляд ніби все добре
показати весь коментар
15.09.2022 13:35 Відповісти
6% на учора в окупації.
показати весь коментар
15.09.2022 10:56 Відповісти
Залужного навіть не згадав, падло ЗЕлене.

ОП вже другий тиждень проводить ІПСО витіснення Залужного з інфопростору Сирським.
показати весь коментар
15.09.2022 10:56 Відповісти
Ну не скромнічайте Владім Саніч.
Зрозуміло що без вашого і Андрій Борісіча мудрого керівництва, фіг би що ті ЗСУ зробили....
показати весь коментар
15.09.2022 10:57 Відповісти
Подоляк розбалабанив на весь Інтернет, що саме завдяки геніальному керівництву Офісу президента ЗСУ вдалося провести так вдало операцію з розгрому російських військ та звільненню Харківщини від окупантів У д"Єрмака негайно задзвонив телефон:
- Ты чем там, ****, занимаешься? Мы тебя зачем к хахлам внедрили и такие деньги платим?!!! "Новичка" захотелось?!!!

показати весь коментар
15.09.2022 11:19 Відповісти
Зе живёт в другой Украине...видосики колесики и проча туфта от Абдристовича...
показати весь коментар
15.09.2022 11:09 Відповісти
показати весь коментар
15.09.2022 11:10 Відповісти
показати весь коментар
15.09.2022 11:11 Відповісти
Син полка!!!
показати весь коментар
15.09.2022 11:18 Відповісти
А може просто скоро сдохне разом с Дєрмаком ?
показати весь коментар
15.09.2022 12:14 Відповісти
Ні.
показати весь коментар
15.09.2022 12:20 Відповісти
Це не питання, це принцип - Що посієш, те і пожнеш.
показати весь коментар
15.09.2022 12:21 Відповісти
Як показала історія, це часто працює не так швидко, як потрібно.
показати весь коментар
15.09.2022 12:25 Відповісти
Початок покладено у 2019 му.

ПІДСУМКИ ПРЕЗИДЕНСТВА Зе АКТОРА ЗА ТРИ РОКИ :

1) Розвал і деморалізація ЗСУ, повернення до радянського меню і монополізація постачання продуктів харчування до війська
2) Здача територій відвойованих ЗСУ расєянам (Розведення військ)
3) Наказ не відкривати вогонь у відповідь на обстріли частин ЗСУ сєпаратистами і російськими військами. Наказ про штрафи для ЗСУ за відкриття вогню у відповідь
4) Мовчазне спостерігання за смертю сержанта Журавля на полі бою і відсутність реакції
5) Навмисний провал программ озброєння ЗСУ і постачання у військо палива, знищення ракетної програми для ЗСУ
6) Не фінансування програм Тероборони прийнятих Порошено починаючи з весни 2019 го
7) Оголошення "винних" у справі вбивства Шеремета
8) Приватизування кримського каналу третіми особами для змоги подачі води у Крим
9) Зустріч з російськими чиновниками в Омані (Оманський офшор)
10) Видача російських найманців воювавших на Донбасі Кремлю, що є держзрадою - "Вагнергейт"
11) Заперечення існування операції СБУ по "вагнерівцям" і брехня про це через ЗМІ
12) Покривання діяльності відвертого агента Кремля - Єрамака
13) Скандал з вивезенням на продаж з України великої кількості медичних масок
14) Вивіз на продаж стратегічного запасу зерна з Держрезерву України за кордон
15) Спроба узяти під контроль КСУ (скандал з Тупицьким)
16) Розпродаж землі України зацікавленим кругам через "Ринок землі"
17) Знищення енергосистеми України (зупинка блоків АЕС)
18) Закупівля електроенергії у країни - агресора, у Росії і Білорусі - на 2021 рік владою Зеленського закуплено на 3 млрд $ електрики у Росії яка окупувала частину України
19) Запуск російського Північного Потоку 2 і ризик залишитись без грошей за транзит газу ГТС України
20) Проолігархічна політика, лобіювання інтересів Ахметова, Коломойського та низки олігархів
21) Підвищення комунальних платежів для населення (плата за транспортування газу)
22) Прийняття законів для олігархів за "відкат"
23) Більше 10 відпусток за 2 роки, (Порошенко - 1 відпустка за 5 років)
24) Зняття санкцій СБУ на в`їзд до України з низки російських діячів культури які незаконно відвідували окупований Росією Крим
25) Викрадення людини у сусідній країні (суддя Чаус) для свідчення проти Порошенко
26) Постійне покривання п яних ДТП за участю "Слуг Народу" (ДТП з Трухіним) і в зв язку з чим звільнення Авакова як голови МВС
27) Вбивство депутата Антона Полякова за його свідчення журналістам про гонорари від олігархів у Верховній Раді за "правильне" голосування для партії "Слуга народу"
28) Навмисний зрив антикорупційної реформи САП і підігравання Кремлю
29) Співпраця з людьми Януковича (Ренат Кузьмін, Андрій Портнов ). Співробітництво Венедиктової з Портновим. "Списки Портнова" у які він заніс всіх патріотів України, учасників АТО, ТРО і по яким потім розтрілювали людей у Бучі, Ірпені і затримували на окупованому півдні Україні
30) Офшори Зеленського і перекази отримані від Коломойського ще до 2019 року - Pandora Papers
31) Повістка п ятому президенту Петру Порошенку зі звинуваченням у держзраді і застава у 1 млрд гривень
32) Нові заяви Зеленського про бажання домовитись з Путіним з великою ймовірністю здачі національних інтересів України
33) Зняття мінних загороджень на кримському перешейку (Чонгар), російські війська зайшли в Україну з Криму як на парад. Захоплені міста Півдня України, Маріуполь у тому числі.
34) Видача Зеленським росіянам військових з полку Азов, ЗСУ, Нацполіції які обороняли Азовсталь в Маріуполі всередині травня 2022го. Все це він назвав "Порятунком наших захисників з Азовсталі".
35) Створення Єрмаком "Агенства Обороних Закупівель" яке монопольно займається продажом всієї зброї України. Директором цього підприємства призначений бізнес партнер Єрмака Деніс Шарапов який повязаний зі спецслужбами РФ у лиці Рахаміма
Емануілова. Батько Андрія Єрмака є співробітником ГРУ у відставці.
36) Розкрадання запоріжською Зе владою гуманітарної допомоги Заходу у Запоріжжі і реалізація цієй продукції через сітку маркетів АТБ і Сільпо.
37) Зняття Арахамієй (Зе влада) частини санкцій з авіапарка Росії, запчастини для літаків Боїнг. Робота Арахамії по зняттю санкцій з Абрамовіча який є фінансовою кишенею Путіна.
38) Привласнення Зеленським перемог ЗСУ виключно собі і своїй Зе владі.
СПИСОК ПОПОВНЮЄТЬСЯ
показати весь коментар
15.09.2022 12:28 Відповісти
І з них, як з гуся вода ...
показати весь коментар
15.09.2022 12:34 Відповісти
Бог на небі є.
Розвязка буде шикарна судячи по всьому, Мусоліні віддихає.
показати весь коментар
15.09.2022 12:38 Відповісти
Я не проти.
показати весь коментар
15.09.2022 12:39 Відповісти
Ты за своего пукина переживай тролляка.
показати весь коментар
15.09.2022 22:29 Відповісти
Зе дебілка поряд буде твій Зе разом з ліліпутіним колихатися на гіляці.
показати весь коментар
16.09.2022 00:09 Відповісти
Ті, хто був в зоні бойових дій, мали ЗП біля 30 000, тобто 1 000 в день.
показати весь коментар
15.09.2022 15:39 Відповісти
Зе троляка, краще Порох ніж твій кончений клоун який познімав всі міни на Чонгарі і здав Південь України. На ньому і на тобі річки крові вбитих у Маріуполі.
показати весь коментар
16.09.2022 00:12 Відповісти
Можливо колись і "відкосив". Але на сьогодні він - ВЕРХОВНИЙ ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧИЙ всіх Збройних Сил України, так що наявність шеврона не порушує "Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту та ліцеїстами військових ліцеїв". Все відповідно до стататуту ЗСУ.
показати весь коментар
15.09.2022 11:30 Відповісти
"Диванного Генерала" зареєстрували сьогодні на форумі для відмазування презедента від його чергового зашквару?
показати весь коментар
15.09.2022 11:33 Відповісти
Як ви, зрадойоби, задовбали.
показати весь коментар
15.09.2022 11:39 Відповісти
Знали б ви, свіжозарєстровані на форумі, як задовбали українців брехня, підле знищення всього українського, мародерство презедента та його оточення.
показати весь коментар
15.09.2022 12:01 Відповісти
Давний срок регистрации на цензоре делает человека умнее? Читаю ваши комментарии... Нет не делают.
показати весь коментар
15.09.2022 22:33 Відповісти
Дата реєстрації, принаймі, показує що людям із більш давньою датою реєстрації давно не какая_разніца що відбувається в воюючий вісім років країні.
Про розум тих, хто обрав у владу в УКРАЇНІ татарових, єрмаків, бужанських, трухіних, третякових, гетьманцевих, взагалі немає потреби говорити. Діагноз очевидний.
показати весь коментар
15.09.2022 23:32 Відповісти
Лахта бояри випий.
показати весь коментар
16.09.2022 00:10 Відповісти
Стадо зе дебилов задолбало больше , а оссобенно кто за деньги посты строчит, паскуды
показати весь коментар
15.09.2022 15:13 Відповісти
Писати навчись, чмо руськочєлюстне.
показати весь коментар
16.09.2022 11:35 Відповісти
Ну зашквара як такого нема. Є команда піарників, яка суне Зелю всюди, де є якісь позтивни події, або новини, для того, щоб вони асоцюювались виключно с ним. І в сутінковому розумі виборця Зеленського формується асоціативний ряд - де Зеленський, там перемога. Так це працює. Зеля не заїхав в Харків, тому що прийшлось фотографуватися на фоні руйнувань і можливо відповідати на неприємні питання про щоденні нічні обстріли, про зруйновану інфраструктуру і будинки. А воно йому нафіг не потрібно.
показати весь коментар
15.09.2022 11:47 Відповісти
Якщо порівнювати із значно більшими злочинами влади, то це дійсно мілкий зашквар.
показати весь коментар
15.09.2022 12:02 Відповісти
Гадить это призвание?
показати весь коментар
15.09.2022 22:30 Відповісти
показати весь коментар
16.09.2022 00:13 Відповісти
В Ютьюбе меня спросила одна Пані...
Сенатор..Вам нравится стримы Марк Фейгин-Алексей а....
Кажу не...Марк Фейгин агент путлера причем очень давний балабол...косящий под "оппозиционера"...но талантливый балаБот...типа Андрей Илларионов ..🤣тоже аппазицинер...хитрый и коварный...😝
показати весь коментар
15.09.2022 11:28 Відповісти
А вот senator это да!!! Просто гигант мысли. Ты пытаешься своим куцым умишком оценивать Фейгина?
показати весь коментар
15.09.2022 22:36 Відповісти
Тварь. ПРосто нелепая тварь... Когда суфлёр швырнул текст нА пол.... режиссёр схватился за голову. публика ржёт и плюётся..и только актёришка делает вид, что все хорошо - это зеля и есть..

Испанский стыд ..За него и за миллионы тупоголовых, ко проголосовал, за этот киндерсюрприз
показати весь коментар
15.09.2022 11:34 Відповісти
Ти кацап чи наше чмо, яке ховається в Іспанії?
73% воюють на фронті на відміну від тебе.
показати весь коментар
15.09.2022 11:41 Відповісти
Треба ховатись в Польщі, тоді презедент дасть ордени.
Ну і ще бути корєшем презедента.

показати весь коментар
15.09.2022 12:05 Відповісти
гнида , не зашплатят
показати весь коментар
15.09.2022 15:17 Відповісти
чмошніки, які повтікали і обсирають людей, які залишились захищати країну, бо вони ''не так'' голосували - ви ДНО.
показати весь коментар
16.09.2022 11:33 Відповісти
Нах скачками ....
показати весь коментар
16.09.2022 00:54 Відповісти
Соси, кацап.
показати весь коментар
16.09.2022 11:34 Відповісти
Буратины не бывают политиками...читать текст с телесуфлера умеет даже ребенок дошкольного возраста...
показати весь коментар
15.09.2022 11:39 Відповісти
Шашлікі на 9 травня вже давно провонялися..як і Ленкіна Скумбрія по 9 гривень...😝
показати весь коментар
15.09.2022 11:52 Відповісти
А де третя танкова (залізна) бригада?
Якось це не камільфо, м'яко кажучи.

Пам'ятаємо. Не забудемо . Дякуємо хлопці.
Слава Україні!!!
показати весь коментар
15.09.2022 12:01 Відповісти
"https://t.me/dragonspech Печера Дракона

https://telegra.ph/file/cff47c6244b33cf478005.jpg ​​ https://t.me/s/dragonspech?q=%23%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B0_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD #справа_громадян Всю ніч ішов дощ. Зараз над землею стоїть туман консистенції сметани. В окопі гидко і бридко. Берці тонуть в багнюці. Мокра земля липне но куртки, до броніка, до шатнів. Звісно хлопці приносять гарячий чай і він рятує. Але коли змінюєшся з наряду, хочеться категорично перевдягнутися в сухе і... ТЕПЛА! Зігрітися. Відпочити в теплі.
На вулиці +13. На вулиці вересень. Вдень ще більш-менш, але зранку уже пробирає до кісток. Навіть без дощу. А коли дощі... Ворог, знаєте, не воює еоли зручно вам. Атакувати на світанку - класика всіх армій світу. А що буде у листопаді, коли стане повноцінно холодно? А що буде зимою коли вдарять морози?" Це до того, в яких умовах воюють наші воїни.
Гидко бачити єрмака поряд з бійцями, особливо знаючи, що напередодні війни він узгодив з козаком договір про "здачу" України: "На початку війни заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак повідомив Володимиру Путіну, що погодив договір, який міг би призвести до закінчення бойових дій. Однак російський президент відхилив його і наполіг на продовженні військової кампанії, повідомляє Reuters з посиланням на три джерела, близькі до керівництва РФ.

За словами співрозмовників агентства, Козак уклав попередню угоду з Києвом, згідно з якою Україна не вступатиме до НАТО. Це було однією з умов Росії щодо гарантій безпеки, які вона висувала перед війною. За даними Reuters, Козак рекомендував Путіну погодитися на договір." Тому єрмак весь час казав Зеленському, що війни не буде
показати весь коментар
15.09.2022 12:02 Відповісти
Йенс Столтенберг пообещал от НАТО для ВСУ дизель-генераторы...
ЗеКодломойскти по барабану...это не на чамі та не волнует... дороги сначала на зиму..а потом генераторы ..
Стратег...🤣
показати весь коментар
15.09.2022 12:07 Відповісти
показати весь коментар
15.09.2022 12:17 Відповісти
Зелене лайн приїхало і **********. Пукнуло у калюжу. Як завжди.... Де та світа, нагороджена медеальками? Де, круто ************, Мосійчук, щоб обспівати лаври зелоної гидоти?, де пиз"дуни ротом, Нагороджені П"издуном по житю.????
показати весь коментар
15.09.2022 12:18 Відповісти
Тортов, ты не забыл, что през уже ЗЄ, или ты был в летаргическом сне и вдруг проснулся?
показати весь коментар
15.09.2022 20:19 Відповісти
Лысому мядальку..... А защитникам - спасибо.....
показати весь коментар
15.09.2022 12:58 Відповісти
Цікаво, а що ось тим хлопцям із сумького добровільного формування, яке відбивало Суми?! Повідкривали кримінальні справи на них за те, що повзламували склади із зброєю щоб було чим сахищати рідне місто і які отримують зараз 6,5 тис.грн.!
https://www.youtube.com/watch?v=5ICjkz7EP2Q Отжать танк у россиян - молча: война глазами добровольцев из Сум +ENG SUB
показати весь коментар
15.09.2022 22:40 Відповісти
Я тебя куда послал ? рамсы путаешь, ***** зелёная... тварь смешная, нелепая...