8787 відвідувачів онлайн

ЗСУ знищили російській штурмовик Су-25 під Херсоном

су-25

Військовий літак призначений для безпосередньої підтримки сухопутних військ над полем бою.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на командування Повітряних сил.

"16 вересня, близько 8.30, у небі над Херсоном, підрозділ зенітної ракетної Одеської бригади Повітряного командування "Південь" знищили черговий російський штурмовик Су-25", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+18
Слава ЗСУ !!!
показати весь коментар
16.09.2022 12:07 Відповісти
+18
показати весь коментар
16.09.2022 12:08 Відповісти
+11
Кацапи все ще літають ?
показати весь коментар
16.09.2022 12:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Слава ЗСУ !!!
показати весь коментар
16.09.2022 12:07 Відповісти
показати весь коментар
16.09.2022 12:08 Відповісти
срасейским летунам билеты на концерт кабздона всегда без очереди, и лучшие места в партере
показати весь коментар
16.09.2022 12:08 Відповісти
Кацапи все ще літають ?
показати весь коментар
16.09.2022 12:10 Відповісти
в них сумарно 1400 літаків різних видів якшо вірити вікіпедії ((
показати весь коментар
16.09.2022 12:12 Відповісти
значить штук 800 справних. Ще штук 100 канібалізмом склеють. А от чи є у них 1400пілотів?
показати весь коментар
16.09.2022 12:20 Відповісти
Ну разве что по зонам и тюрьмам пошерстить.
показати весь коментар
16.09.2022 12:29 Відповісти
перед вторжением на вооружении рф было 197 штук Су-25. Сколько их сбили за 205 дней вторжения - я отдельно не считал.
Официально производственная линия, которая производила Су-25 все еще работает, и предлагаются варианты развития этой платформы, но с 2010 по 2021 год ни одного нового самолета этого типа кацмические вайска расии от промышленности не получили. Так что вы сейчас имеете уникальную возможность наблюдать закат вручную (по большей части из ПЗРК) штурмовой авиации расии.
показати весь коментар
16.09.2022 12:48 Відповісти
То всі, всі, включаючи військово-транспортні, розвідувальні, стратегічної авіації, учбові і т.п.
Тактичної авіації - десь 800-1000, реально літає десь 50%.
показати весь коментар
16.09.2022 12:53 Відповісти
Невже всі приземлені з мусульманських регіонів мордору? Якщо так то вони рахують себе шахідами. Якщо з угро-фінських ******- то є абсолютна тупість-"авось пронєсьот". Та не пронесе кацапчики, а цілком реально приземлять наші Воїни!
показати весь коментар
16.09.2022 12:29 Відповісти
Авиапром рабZeи по факту сдох...🦍🦍🦍☠️☠️☠️
показати весь коментар
16.09.2022 12:14 Відповісти
показати весь коментар
16.09.2022 12:17 Відповісти
Це щоб вже кацапоурки пригожина зтриножены?
показати весь коментар
16.09.2022 12:30 Відповісти
Черговий запазцан закобзонився, початок дня багатообіцяючий, хотілось, щоб полудень і вечір були ще кращими, і жити стане краще, стане веселіше 🤔🧐😁😅😂🤣😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
16.09.2022 12:18 Відповісти
показати весь коментар
16.09.2022 12:23 Відповісти


Defence intelligence of Ukraine @DI_Ukraine https://twitter.com/hashtag/%D0%93%D0%A3%D0%A0%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%85%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F?src=hashtag_click #ГУРперехоплення
"НУ, МЫ ОДНУ ДЕРЕВНЮ ПРО*БАЛИ, ОДНУ САМИ ОТДАЛИ - ПОКА ЧТО ТАК У НАС"
https://www.youtube.com/watch?v=UaDJg23nj1k

показати весь коментар
16.09.2022 12:29 Відповісти
народ в соцмережах які моніторять кацапські новини пишуть що вони вже знищили біля 300 наших літаків і ще до сотні гелікоптерів. Цікаво звідки у нас стільки техніки?? По деяким довоєнним даним у нас було трохи менше сотні справних літаків що могли піднятись в повітря. Гелікоптерів то взагалі десятки....

А кацапський авіапарк реально поменшав. Скоро в арабів будуть Міги -21 просити назад???
показати весь коментар
16.09.2022 12:48 Відповісти