6037 відвідувачів онлайн
4 115 68

Держслужбовці, які стали зрадниками, отримають суворе покарання, - Верещук

верещук

Як інформує Цензор.НЕТ  із посиланням на телеграм Мінреінтеграції, про це повідомила  віцепрем’єрка Ірина Верещук, відповідаючи на запитання журналіста BBC Radio.

За її словами, ступінь відповідальності за колаборантство залежатиме від ступеню залучення такої людини. А також від того, яку посаду вона обіймала та яку роль відігравала.

"Не можна звинувачувати усіх підряд. Але якщо людина співпрацювала з ворогом, завдала шкоди інтересам держави, обіймала державну посаду – для слідства та суду це серйозні аргументи. Відповідальність за таке може бути дуже суворою!", – пояснила віцепрем’єрка.

Топ коментарі
+35
За здачу Півдня тебе теж в купі з єрмаком чекає казенний дім і дальня дорога.
показати весь коментар
18.09.2022 14:31 Відповісти
+33
ХТО РОЗМІНУВАВ ЧОНГАР ??? КИЇВ. 14 лютого. УНН.

https://www.unn.com.ua/uk/news/1953620-vereschuk-dlya-kpvv-chongar-ta-kalanchak-planuyut-zakupiti-elektrokari пообіцяла , що впродовж трьох місяців команда Мінреінтеграції запустить шатли на КПВВ "Чонгар" та "Каланчак": від пункту пропуску до адмінмежі.

Сьогодні шатли поїхали. Завдання виконано. На тиждень раніше дедлайна.
https://www.unn.com.ua/uk/news/1963884-vereschuk-na-kpvv-chongar-ta-kalanchak-zapustili-shatli-vid-punktu-propusku-do-adminmezhi
показати весь коментар
18.09.2022 14:32 Відповісти
+27
В устах хабарниці та проросійської лярві ці слова звучать як посмішка над патріотами.
показати весь коментар
18.09.2022 14:37 Відповісти

Завантаження...