8431 відвідувач онлайн

Росіяни обстріляли Південноукраїнську АЕС з комплексу "Іскандер", - ОК "Південь"

аес

Ракета, що була випущена з комплексу "Іскандер", впала за 300 метрів від ядерних реакторів.

Про це повідомили в ОК "Південь", інформує Цензор.НЕТ.

"Після опівночі по Південноукраїнській АЕС було скеровано ракету, попередньо "Іскандер", яка влучила за 300 метрів від ядерних реакторів", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 19 вересня 2022 року, о 00:20 російська армія здійснила ракетний обстріл промислової зони Південноукраїнської атомної електростанції. Потужний вибух стався всього за 300 метрів від реакторів ПАЕС. Ударною хвилею пошкоджено будівлі АЕС, розбито понад 100 вікон.

Також відключився один з гідроагрегатів Олександрівської ГЕС, яка входить до складу Південноукраїнського енергокомплексу, та три високовольтні лінії електропередачі. В "Енергоатомі" уточнили, що наразі всі три енергоблоки ПАЕС працюють у штатному режимі. Потерпілих серед персоналу станції немає.

Топ коментарі
+18
У відповідь потрібно обов'язково стріляти по Курській АЕС. Такі дії з боку України будуть абсолютно законними та справедливими, а також це прискорить більш рішучі дії з боку США, Європи.
Згадайте, коли Україна не чинила опір то й допомоги ніякої не було - це аксіома!!
показати весь коментар
19.09.2022 17:57 Відповісти
+13
)(уйло залякує
показати весь коментар
19.09.2022 17:53 Відповісти
+13
не...., пока что думают насколько жестко им ответить - просто озабоченностью, или глубокой озабоченностью.....
показати весь коментар
19.09.2022 17:59 Відповісти

Завантаження...