9228 відвідувачів онлайн

Військові ЗСУ отримають зимовий одяг вчасно, - Міноборони

одяг,зимовий

У Міністерстві оборони уклали усі договори із постачання зимового одягу.

Про це заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр під час телемарафону, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

 "На сьогодні всі контракти Міноборони укладені. Мається на увазі на той весь обсяг який потрібен. І з наступного тижня ми очікуємо вже великі поставки. Тому що зараз у нас були поставки незначними партіями, але тепер ці партії збільшаться. Тому хвилюватися не треба", - запевнила Маляр.

У Міністерстві оборони України раніше зазначали, що постачальниками зимового одягу для військових ЗСУ будуть: українські виробники, імпорт за контрактами та матеріально-технічна допомога міжнародних партнерів.

Топ коментарі
+17
Авжеж, вчасно. Мабуть тому я зараз відправив братові на фронт автопічки. Інші знайомі теж без зимової форми мерзнуть, вже збираємо ... щоб їм купити щось.
показати весь коментар
20.09.2022 11:20 Відповісти
+15
Весь одяг не забудьте завезти в підвали Запоріжської ОДА. Там "ефективні менеджери" порєшают.
показати весь коментар
20.09.2022 12:15 Відповісти
+12
Вчасно - це по реальній погоді , а не по планам МО ... Зараз у нас вже нічна температура 6 градусів, а в полях та окопах ще холодніше .... Дивно, і чому це похолодання не "состикувалось" з планами видачі зимового одягу нашим військовим .... ???? Чи знову надіються на волонтерів ???
показати весь коментар
20.09.2022 12:19 Відповісти

Завантаження...