8485 відвідувачів онлайн
3 224 16

Окупанти збиралися вивезти з Балаклії українські книжки, - Ткаченко

ткаченко

Під час окупації Балаклії Харківської області загарбники разом зі зрадниками підготували до вивезення з міста книжки українською мовою.

Як передає Цензор.НЕТ, про це міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив у твіттері.

"Балаклія. Колаборанти з рашистами склали до вивозу книжки українською мовою. Навіть Стівена Кінга туди записали", - зазначив міністр.

Окупанти збиралися вивезти з Балаклії українські книжки, - Ткаченко 01

За його словами, окремо лежала так звана бандерівська література – Марія Матіос, Василь Стус.

Окупанти збиралися вивезти з Балаклії українські книжки, - Ткаченко 02

"Нашу літературу почали заміщувати бульварними російськими книжками. Але не встигли", - наголосив Ткаченко.

Окупанти збиралися вивезти з Балаклії українські книжки, - Ткаченко 03

Топ коментарі
+11
Виявляється для цапів єсть разніца? Тільки для мудрого народу разніци не було...

.
показати весь коментар
20.09.2022 22:16 Відповісти
+9
Вже вчать українську?
показати весь коментар
20.09.2022 22:15 Відповісти
+6
Невже Кіля замовив почитати?
показати весь коментар
20.09.2022 22:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Невже Кіля замовив почитати?
показати весь коментар
20.09.2022 22:13 Відповісти
ну так.. Кінга в українському перекладі
показати весь коментар
20.09.2022 22:15 Відповісти
Ні, то Сашко-Мудаченко вирішив попіаритися на українських книгах, проштовхнувши закон про збільшення квот на ТБ російської мови. Так, про всяк випадок.
показати весь коментар
20.09.2022 22:30 Відповісти
якщо Кінг, тоді книжки українською мовою..хоча з якого боку на це глянути - якщо на території України, тоді за територіальною приналежністю - українські..
показати весь коментар
20.09.2022 22:14 Відповісти
вместе с местными зрадниками, гниды продажные, и не митингуют не протестуют
показати весь коментар
20.09.2022 22:15 Відповісти
Вже вчать українську?
показати весь коментар
20.09.2022 22:15 Відповісти
Виявляється для цапів єсть разніца? Тільки для мудрого народу разніци не було...

.
показати весь коментар
20.09.2022 22:16 Відповісти
Продовжуйте, пане міністр, як там Ви казали, "ніжну українізацію".
показати весь коментар
20.09.2022 22:27 Відповісти
А нащо їм та "нацистська нечисть"?
показати весь коментар
20.09.2022 22:30 Відповісти
Спалити. Для чого ж ще...це ж кацапи.
показати весь коментар
21.09.2022 00:01 Відповісти
Тягнути книги при панічному відступі, ризикуючи життям - щоб потім урочисто спалити за поребриком? Це треба по-справжньому ненавидіти ці книги, глибоко і щиро.
показати весь коментар
21.09.2022 00:04 Відповісти
А хто казав, що вони тягнули їх у панічному відступі? Якщо я правильно зрозумів - вони їх готували до вивозу кудись - не при відступі - перед відступом.
показати весь коментар
21.09.2022 01:25 Відповісти
Ти диви, хто озаботился Украинскою литературою! Руснявая мразь ткаченко....
показати весь коментар
20.09.2022 22:39 Відповісти
Обычный геноцид (этноцид), уссатый шмель Михалков Никита озвучивал, борьбу с мовой.
показати весь коментар
20.09.2022 22:42 Відповісти
Саме цікаве,що книжки вилучали вчителі та співробітники шкіл, а в нашій школі під керівництвом вчителя української мови.
показати весь коментар
20.09.2022 23:40 Відповісти
Українські? Так мова ж немає значення? Чи все таки має?
показати весь коментар
21.09.2022 07:16 Відповісти