8599 відвідувачів онлайн

140 тисяч українських біженців отримали прихисток в Іспанії

біженці,європа,іспанія

Від самого початку повномасштабного нападу Росії Іспанія разом з усіма європейськими партнерами була в авангарді підтримки України.

Про це сказав міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Альбарес в інтерв'ю газеті La Razon, передає Цензор.НЕТ.

"Ми продемонстрували свою солідарність, надавши найбільший пакет гуманітарної допомоги, який Іспанія коли-небудь надавала одній країні. Ми продемонстрували величезну солідарність не лише з боку уряду, але й з боку всього іспанського суспільства: серед нас живуть 140 тисяч українських біженців із дуже специфічним статусом, який дозволяє їм працювати та проживати", - вказав голова відомства.

Він нагадав, що посольство Іспанії в Києві працює "як політичний жест потужної підтримки уряду Зеленського".

"Вся військова техніка, яка постачається в Україну, є оборонною, тому що вона призначена для того, щоб українська армія могла захистити свою територіальну цілісність, свою свободу, свій суверенітет, свою демократію і насамперед беззахисних цивільних осіб", - наголосив Альбарес.

При цьому голова іспанської дипломатії закликав журналістів не повсюджувати інформацію щодо типів зброї та термінів доставки: "Ви повинні розуміти, що якщо ми хочемо допомогти Україні, то чим менше ми будемо говорити про те, який засіб, в який час і через які пункти потрапляє в країну, тим краще".

Разом з тим Альбарес зауважив, що Іспанія готова прийняти російських дезертирів, бо це теж допомога Україні.

"Ми нічого не маємо проти російського народу, а тим більше проти тих людей, які з великою мужністю виходять на демонстрації, ризикуючи ув'язненням і навіть життям. Тим, хто намагається виїхати з країни, має бути надана можливість зробити це", - переконаний міністр закордонних справ.

Він нагадав, що європейці не позбавили росіян можливості отримати візи, залишили відкритими двері для тих, хто відповідає певним умовам.

Топ коментарі
+7
давайте пригрівайте кацапів це Барселона і тільки початок
показати весь коментар
25.09.2022 18:45 Відповісти
+4
Російські вбивці вбивали людей в Україні, заробили на війні грошей, бо гвалтували і грабували мільярдами доларів.... а тепер разом з своїми самицями поїдуть до Іспанії і інших країн тратити криваві гроші...... Пане політик, що ви за нісенітницю верзете зараз???? росіяни мають бути всі відповідальні за те що вони чинять геноцид українського народу!!!
показати весь коментар
25.09.2022 18:41 Відповісти
+4
Segodnia ministr zaniatnosti Litvi ocen xoroso otozvalas pro Ukrainskix bezencev.Ona skazala sto primerno 52% kotoryje tut prijexali rabotajet,eto sami bolsoj procent vo vsiom ES stranax.Polse etot procent primerno 20-25%,drugix stranax jest i 3%.Ona ocen xvalilo liudej s Ukraini
показати весь коментар
25.09.2022 19:33 Відповісти

Завантаження...