9748 відвідувачів онлайн
4 419 23

Зеленський подякував країнам, які підтримали вступ України до НАТО

рнбо,зеленський

Президент Володимир Зеленський подякував країнам Центральної та Східної Європи за підтримку вступу України в НАТО.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Зеленський написав у Твіттері.

"Щиро вдячний нашим добрим сусідам – країнам Центральної та Східної Європи – за підтримку членства України у НАТО й засудження спроби РФ анексувати території України", - зазначив Зеленський.

Він подякував Президентам: Естонії Алару Карісу, Латвійської республіки Егілсу Левітсу, Литви Ґітанасу Науседі, Північної Македонії Стево Пендаровському, Чорногорії Мило Джукановичу, Польщі Анджею Дуді, Румунії Клаусу Йоганнісу, Словаччини Зузані Чапутовій та Чехії Мілошу Земану.

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
02.10.2022 18:03 Відповісти
+5
дорогу осилит идущий !!
показати весь коментар
02.10.2022 17:48 Відповісти
+3
НАТО в ХАТУ ‼️💙💛🥂
показати весь коментар
02.10.2022 19:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дорогу осилит идущий !!
показати весь коментар
02.10.2022 17:48 Відповісти
НАТО в ХАТУ ‼️💙💛🥂
показати весь коментар
02.10.2022 19:28 Відповісти
ну і путлеру подякуй !
показати весь коментар
02.10.2022 17:49 Відповісти
показати весь коментар
02.10.2022 18:03 Відповісти
показати весь коментар
02.10.2022 18:16 Відповісти
Da uz, takim na pionino nepoigraesh, ze kurseee...
показати весь коментар
02.10.2022 18:19 Відповісти
багато хто подякував
показати весь коментар
02.10.2022 17:52 Відповісти
падаль
показати весь коментар
02.10.2022 18:03 Відповісти
показати весь коментар
02.10.2022 18:12 Відповісти
9 поки що, а треба 30
показати весь коментар
02.10.2022 18:13 Відповісти
Моя дочка зустрічається з лейтенантом поліції. По секрету мені сказала, що в них зарплата 80к грн. Моя мамка отримує зарплату вчителя 7.5 к. Тобто вчитель отримує зарплату в 10! разів менше поліцейського. Це не дзвіночок. Це КОЛОКОЛ, який знаменує про початок створення поліцейської держави. Про свої доходи скромно промовчу. То не ваше діло.
показати весь коментар
02.10.2022 18:36 Відповісти
Знаючи Українців - можу сказати, що мріяти не шкідливо)))
показати весь коментар
02.10.2022 19:14 Відповісти
Вчителі і вихователі у США отримують мінімалку. Вихователька з США сказала.
показати весь коментар
02.10.2022 19:50 Відповісти
Ой, не тринди, чи в нас вчителів нема, і не знаєм, хто і скільки?
показати весь коментар
02.10.2022 20:16 Відповісти
В Київі вже 2 місяця не платять доплати. Зарплатня поліцейського 13-15 тис грн. Раніше так, були в районі 30 тис + зарплатня 13(15). Інколи комусь 50+ тис платили. Зараз всім убрали
показати весь коментар
03.10.2022 02:23 Відповісти
За что платят этим дармоедам?работать не хотят,и подались в собаки!фу быть такими как вы!преступники!взяточники,марадеры
показати весь коментар
03.10.2022 05:52 Відповісти
Боты возбудились 🇷🇺💩🤖😄‼️Кто стучит , тому откроют‼️
показати весь коментар
02.10.2022 19:27 Відповісти
Канада теж підтримала.
показати весь коментар
02.10.2022 19:52 Відповісти
Про Канаду забули.
показати весь коментар
02.10.2022 21:00 Відповісти
Треба Зе по-новому почитати моралі країнам НАТО , котрі промовчали
Розповісти про зверства россіян , показати фото і відео, І ЩЕ РАЗ ЗВЕРНУТИСЬ З ПРОХАННЯМ ПІДТРИМАТИ УКРАЇНУ І ПРИСКОРИТИ ВСТУП

вода камені точить