4675 відвідувачів онлайн

ЗСУ офіційно підтвердили визволення села Торське на Донеччині

торське

Ввечері офіційні особи ЗСУ підтвердили визволення від російських окупантів населеного пункту Торське не Донеччині.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє телеграм-канал Оперативний ЗСУ, цитуючи речника Східного угруповання ЗСУ Сергія Череватого.

"Наші військові взяли село Торське, яке розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи противника, який намагається закріпитися в Кремінній і побудувати оборону", - зазначив він.

Топ коментарі
+25
показати весь коментар
03.10.2022 00:12 Відповісти
+22
За даними російського джерела, ЗСУ сьогодні просунулися на 30 км у Херсонській області.
показати весь коментар
03.10.2022 00:15 Відповісти
+20
показати весь коментар
03.10.2022 00:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
03.10.2022 00:11 Відповісти
Машингвери, штурмгевери,
Відкривай, мерзота, двері!
Ми прийшли вже, гейя, гойя.
показати весь коментар
03.10.2022 00:16 Відповісти
ja-ja! Katzapen okupanten!
показати весь коментар
03.10.2022 12:50 Відповісти
показати весь коментар
03.10.2022 00:12 Відповісти
И не получится. Еще будешь ссаться, когда Белгород возьмут
показати весь коментар
03.10.2022 00:17 Відповісти
Это не страшный сон. Это съеденный за много лет пропагандой мозг.
показати весь коментар
03.10.2022 01:10 Відповісти
показати весь коментар
03.10.2022 10:34 Відповісти
За даними російського джерела, ЗСУ сьогодні просунулися на 30 км у Херсонській області.
показати весь коментар
03.10.2022 00:15 Відповісти
И это на вчера
показати весь коментар
03.10.2022 00:18 Відповісти
Все верно, там сейчас провал. И они идут по Днепру, отрезая русню от их переправ.
показати весь коментар
03.10.2022 00:22 Відповісти
Таке відчуття, що наші спеціально ганяють орків по степах Запоріжжя! Спочатку криком кричали, що на Херсоні контрнаступ ось-ось. Туди перегнали резерви, вдарили по Харкову/Лиману --> резерви потягнули на Донбас --> вдарили на Херсонщині --> що зроблять орки?
показати весь коментар
03.10.2022 00:23 Відповісти
пришвидшать могилізацію чмобиків.
показати весь коментар
03.10.2022 00:27 Відповісти
Будуть помирати захеканими...
показати весь коментар
03.10.2022 00:38 Відповісти
напевно проведуть референдум. За приєднання Львівщини до кацапні ЛьвіНР
показати весь коментар
03.10.2022 13:40 Відповісти
показати весь коментар
03.10.2022 00:25 Відповісти
в Херсоне планируется основательный котел
показати весь коментар
03.10.2022 00:24 Відповісти
ВСУ начали массовое наступление в Херсонской области.
показати весь коментар
03.10.2022 00:31 Відповісти
Туди походу перших мобіків повезли, щоб дірки залатати.
Зараз масово перші гроби на рашку підуть
показати весь коментар
03.10.2022 04:33 Відповісти
Надеюсь, свинособачи самки подымут вой до небес за своих дохлых личиник. И всё это откликнется ***** по кумполу
показати весь коментар
03.10.2022 06:17 Відповісти
у Аслана на твіті під вечер куча відео ....Ви питали де підсмажені орки під Лиманом ? Там їх повно ..Є відео де біля згорілого БТР 7 орків валяється ,потім відео де штук 5 орків у ріллі на дорозі прямо .по них всі їдуть бо таке лайно руками трогати огидно ...А ЗСУ йде далі і тільки набої дозаряджає
показати весь коментар
03.10.2022 00:40 Відповісти
показати весь коментар
03.10.2022 01:00 Відповісти
Ось такоi... а недавно кацапвидосик был , шо они храбро используют папмперсы с олвэйсами... Получается, шо и того нет. ходят директли в трусики... Яка огида... Каароч, ластоногие аалени полнятся русским духом... Хву.
показати весь коментар
03.10.2022 01:14 Відповісти
показати весь коментар
03.10.2022 06:18 Відповісти
Віримо і допомагаємо ЗСУ - це єдина наша надія 👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
показати весь коментар
03.10.2022 01:49 Відповісти
Творческие ребята в Генштабе РФ каждому своему сваливанию с позиций придумывают новую причину: ради успеха переговоров, жест доброй воли, перегруппировка, уход на лучшие позиции. Сейчас проводится конкурс на лучшее наименование забега из Кременной...(с)
показати весь коментар
03.10.2022 01:55 Відповісти
Предлагаю свой вариант: заманить поглубже в тыл. Надежная кутузовская тактика