Верещук - послам G7: Україні потрібно більше міжнародної допомоги

Про це вона написала у телеграмі, передає Цензор.НЕТ.
"Сьогодні провела робочу зустріч з послами G7. Росіяни змінюють стратегію. Посилюють гуманітарну війну. Тобто збільшують тиск на цивільну інфраструктуру та цивільне населення. Тут надважливим є ефективне гуманітарне реагування. Для цього нам потрібна масована міжнародна допомога. Вона є, але її треба збільшити. Бо гуманітарне реагування є важливою складовою стійкості нації на війні", - розповіла Верещук.
Топ коментарі
+9 Огусто
показати весь коментар
04.10.2022 20:17 Відповісти Посилання +8 5 копійок
показати весь коментар
04.10.2022 20:10 Відповісти Посилання +7 18c49ed2
показати весь коментар
04.10.2022 20:11 Відповісти Посилання