6192 відвідувача онлайн

Верещук - послам G7: Україні потрібно більше міжнародної допомоги

верещук

Про це вона написала у телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні провела робочу зустріч з послами G7. Росіяни змінюють стратегію. Посилюють гуманітарну війну. Тобто збільшують тиск на цивільну інфраструктуру та цивільне населення. Тут надважливим є ефективне гуманітарне реагування. Для цього нам потрібна масована міжнародна допомога. Вона є, але її треба збільшити. Бо гуманітарне реагування є важливою складовою стійкості нації на війні", - розповіла Верещук.

Топ коментарі
+9
Гойда....

показати весь коментар
04.10.2022 20:17 Відповісти
+8
Де твоя зелена парасоля? Чому вже не літаєш?
показати весь коментар
04.10.2022 20:10 Відповісти
+7
А может сначала зеленым нужно перестать так воровать вагонами? И не тратить деньги снова на асфальт.
показати весь коментар
04.10.2022 20:11 Відповісти

Завантаження...