Окупанти вдарили ракетами по Києву: Відомо про загиблих та травмованих. ВIДЕО (оновлено)
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
В окремих районах столиці пролунали вибухи. Повідомлялося про роботу ППО.
Однак в мережі користувач повідомляють про "прильоти".
Пізніше мер Києва Віталій Кличко повідомив, що вибухи пролунали в Шевченківському районі Києва - в центрі.
"Всі служби слідують на місця. Деталі згодом", - додав він.
"Є травмовані та загиблі внаслідок кільокох влучань у Києві в різних місцях. Інформація уточнюється", - зазначила речниця ДСНС Водолага.
Кличко зазначив, що ракети вразили об‘єкти в центрі міста (в Шевченківському районі) та в Солом‘янському районі.
"Я звертаюся до всіх мешканців столиці: під час тривоги перебувайте в укриттях. У місто, якщо немає гострої необхідності, сьогодні краще не виїжджати. Про це ж прошу і мешканців передмість - не їхати сьогодні в столицю. Центральні вулиці Києва перекрили правоохоронці, працюють рятувальні служби", - додав мер.
Эта ВОЙНА - СЛЕДСТВИЕ ВЫБОРОВ 2019 ГОДА
Кто голосовал за зеленую дурилку картонную - кусайте локти
Адекватные люди - гуртуемся и сражаемся дальше