Зеленський та Шольц домовилися про скликання термінового засідання G7

Президент Володимир Зеленський планує виступити на засіданні G7.
Про це глава держави повідомив у Twitter, інформує Цензор.НЕТ.
"Домовилися з Олафом Шольцем, канцлером Німеччини, яка головує у G7, про скликання термінового засідання групи. Заплановано мій виступ, у якому розповім про теракти РФ. Також обговорили посилення тиску на Росію та допомогу у відновленні пошкодженої інфраструктури", - наголосив президент.
📌 У Бєлгородській Народній Республіці влучання по скупченню C-300.
📌 У Курській Народній Республі влучання у центр управління дронами;
📌 У Брянській Народній Республі влучання по полігону з чмобіками.
А ще Мелітополь, Бердянск, Херсон, Нова Каховка... У Криму нажаль тиша, ну це поки що.
Антоша Геращенко, запостивший у себя в телеге фотки с места прилетов в Киеве, является мудаком и информационной гиеной, которая хайпует на трагедии и крови. И при этом помогает русне быстро понять куда она попала, чтобы скорректировать прилеты. Ничего нового. Полезный идиот.
Я помню как в начале войны женщина с МЧС кричала в телевизор
- да, меня могут уволить, но, Геращенко, прекрати сообщать координаты прилётов!