9275 відвідувачів онлайн
7 558 49

Російські хакери атакували понад десять найбільших аеропортів США, - ABC News

сша,аеропорт,лос-анжелес

Низка найбільших аеропортів США 10 жовтня зазнали кібератак. Зловмисник знаходився на території Російської Федерації.

Про це ABC News повідомив американський високопосадовець, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, атаки призвели до цілеспрямованого "відмови в публічному доступі" до загальнодоступних вебдоменів, які повідомляють про час очікування в аеропортах і завантаженості.

Більше десятка вебсайтів аеропортів постраждали від атаки, повідомив глава відділу аналізу розвідданих у фірмі з кібербезпеки Mandiant Джон Халтквіст. Цей тип атаки перевантажує сайти, захаращуючи їх штучними користувачами.

За словами Халтквіста, за атакою, стоїть "Killnet", проросійська хакерська група та додав, що у нього немає ніяких доказів того, що російський уряд був причетним до керівництва атакою.

Група "Killnet" була активна з початку війни в Україні, націлюючись на українських союзників і нещодавно взяла на себе відповідальність за атаки на урядові вебсайтів в США, повідомляє ABC News.

Від атаки постраждали аеропорти міст Де-Мойн, Лос-Анджелеса та Чикаго, Атланти, а також аеропорт "Ла-Гуардія", розташований у північній частині Нью-Йорка.

Нагадаємо, раніше Головне управління розвідки Міноборони повідомляло, що Росія готує масовані кібератаки на об’єкти критичної інфраструктури України та її союзників.

Топ коментарі
+25
Кацапи можуть тільки насрать під дверима, на більше вони не здатні.
показати весь коментар
10.10.2022 23:51 Відповісти
+17
Россия главная террористическая страна мира!
показати весь коментар
10.10.2022 23:52 Відповісти
+13
Будьте обережні. Щоб в жодному разі не викликати своєю реакцією ескалації. Терориста треба поважати
показати весь коментар
10.10.2022 23:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кацапи можуть тільки насрать під дверима, на більше вони не здатні.
показати весь коментар
10.10.2022 23:51 Відповісти
Россия главная террористическая страна мира!
показати весь коментар
10.10.2022 23:52 Відповісти
Кто-то может перевести слово "захаращуючи"? Перший раз таке слово бачу.
показати весь коментар
10.10.2022 23:52 Відповісти
https://uk.worldwidedictionary.org/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8
Смотри синонимы внизу
показати весь коментар
10.10.2022 23:55 Відповісти
Захарастити - завалити всякою всячиною.
показати весь коментар
10.10.2022 23:56 Відповісти
Засоряющий
показати весь коментар
10.10.2022 23:56 Відповісти
захламлять, заваливать (проход, территорию)
показати весь коментар
10.10.2022 23:56 Відповісти
...еще тут:
https://ukrainian_explanatory.academic.ru/56532/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8
показати весь коментар
10.10.2022 23:57 Відповісти
Захламляя, загромождая
показати весь коментар
10.10.2022 23:57 Відповісти
напевно це перенавантаження
показати весь коментар
10.10.2022 23:58 Відповісти
это как foul
показати весь коментар
11.10.2022 00:00 Відповісти
clutter- ЗАХАРА́ЩУВАТИ, ЗАХАРА́СТИ́ТИ, Ставлячи, кладучи що-небудь у великій кількості, безладно, заповнювати все місце, весь простір. Щось таке
показати весь коментар
11.10.2022 00:00 Відповісти
Саме так , добабавив би запущувати запустити «залишити без догляду»
показати весь коментар
11.10.2022 00:06 Відповісти
у контексті кацапів:
захаращувати = засирати 🤔
показати весь коментар
11.10.2022 00:00 Відповісти
...оце саме воно, і не потрібно більше ніяких синонімів...
показати весь коментар
11.10.2022 05:04 Відповісти
Захламлять.
показати весь коментар
11.10.2022 00:01 Відповісти
Воно просто рідко вживається
показати весь коментар
11.10.2022 00:03 Відповісти
На Черкащині н
показати весь коментар
11.10.2022 00:09 Відповісти
Може де як, я його принаймні років 10 не зустрічала і не чула ніде.
показати весь коментар
11.10.2022 00:24 Відповісти
Писи: може не потрапляла в захаращені місця
показати весь коментар
11.10.2022 00:25 Відповісти
Вони і вАнглії є з синонімом Overgrown )
показати весь коментар
11.10.2022 00:30 Відповісти
Я англійської не знаю, тимчасово тут, біженка з України.
показати весь коментар
11.10.2022 00:33 Відповісти
Глянь з вікна на задні двори , якщо там все запущене бур'янами та дикими (саморостками) кущами та деревами це - overgrown backyard
показати весь коментар
11.10.2022 00:40 Відповісти
Якщо в Англії, то частіше кажуть garden. Backyard - то більш американське, і ірландське
показати весь коментар
11.10.2022 00:55 Відповісти
Є таке, якраз у сусідів з другого поверху добре все видно. Сусідка старенька бабуся, а діти навідуються хоч і частенько, але мабуть нема часу наводити порядок в саду.
показати весь коментар
11.10.2022 01:28 Відповісти
Саме так, на Уманщині точно слово часто можна почути в розмові.
показати весь коментар
11.10.2022 09:03 Відповісти
захаращувати

https://dic.academic.ru/searchall.php?SWord=%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8&stype=0 Толкование Перевод
https://translate.academic.ru/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8/ru/xx/ https://translate.academic.ru/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8/ru/xx/ https://translate.academic.ru/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8/ru/xx/ https://translate.academic.ru/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8/ru/xx/

1заваливать

завалить (засыпать, приваливать чем) завалювати, завалити, закидати, закидати, привалювати, привалити кого, що чим; (загромождать) завалювати, завалити, закидати, закидати, захаращувати, захарастити що чим. [Молодицю в глинищі завалило глиною (Харківщ.). Комору повнісінько завалили мішками з зерном. Ой, не ходи, козаченьку, низом: закидано доріженьку хмизом (Пісня). Старий колодязь привалили кам'яною плитою. Захарастили хату всяким мотлохом]. -лить связками хвороста (топь) - затарасувати (грузьке болото). Дорогу -лило снегом - шлях закидало снігом. -вать работой кого - навалювати роботи на кого. -лило грудь - заклало груди. -лило желудок - забився (захарастився) шлунок. Заваленный - завалений, закиданий, привалений, захаращений; затарасований. Я -лен работой - у мене роботи (діла) повно; (шутл.) діла-діла - аж голова біла (Номис).
показати весь коментар
11.10.2022 00:36 Відповісти
Захламлять
показати весь коментар
11.10.2022 02:00 Відповісти
"захламлять"
показати весь коментар
11.10.2022 02:12 Відповісти
Ще тут кацапи не обсиралися.
показати весь коментар
10.10.2022 23:55 Відповісти
DDOS что ли?
показати весь коментар
10.10.2022 23:56 Відповісти
Будьте обережні. Щоб в жодному разі не викликати своєю реакцією ескалації. Терориста треба поважати
показати весь коментар
10.10.2022 23:56 Відповісти
Обслуговувати й догоджати. Недюдів годувати жертвоприношеннями
показати весь коментар
11.10.2022 01:56 Відповісти
Якщо ви забули про існування кацапів, то вони вам нагадають....
показати весь коментар
11.10.2022 00:02 Відповісти
Что там скажет Маск? Наверное нужно отдать Аляску кацапоидам чтобы небылавайны?
показати весь коментар
11.10.2022 00:09 Відповісти
США уже вроде как раз заплатили хакерам кругленькую сумму, взломавшим енергетические обьекты. Вот теперь имеют результат.
показати весь коментар
11.10.2022 00:20 Відповісти
На додачу інтернет,аеропорти,країни,а самім в саванах рухатися до кладовища
показати весь коментар
11.10.2022 01:54 Відповісти
показати весь коментар
11.10.2022 00:24 Відповісти
Без західних технологій та обладнання само поняття "кацапський хакер"-фантастика.Поверніть їм рахівницю для фіксаціі трудоднів.....
показати весь коментар
11.10.2022 00:28 Відповісти
Як варіант- ізольований тонель, для інтернет кацапів. Або знищення,абт - цілковита ізоляція
показати весь коментар
11.10.2022 01:53 Відповісти
Якщо США це влаштовує? Якщо їм невистачає кацапів,то, хто лікар??
показати весь коментар
11.10.2022 01:51 Відповісти
Ну і... вчергове обітруться?
показати весь коментар
11.10.2022 05:07 Відповісти
у нього немає ніяких доказів...
показати весь коментар
11.10.2022 05:38 Відповісти
Головне, в першу чергу повідомити, що немає "ніяких доказів того, що російський уряд був причетним до керівництва атакою"! Бо не дай Бог розсердити расєюшку! Ні-ні, цього ніяк не можна допустити!
показати весь коментар
11.10.2022 07:42 Відповісти
Може час вже завдати удару у відповідь?
На промислових об'єктах - заводах, компресорних станціях, свердловинах - повно промислових ПЛК виробництва Siemens, Allen Bradley, ******* Contact. І всюди є SCADA. Невже вони абсолютно захищені?
показати весь коментар
11.10.2022 08:48 Відповісти