4757 відвідувачів онлайн

Глава МАГАТЕ Гроссі після переговорів із Путіним прибув до Києва

зеленський,гроссі

Гендиректор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі приїхав до Києва 12 жовтня після переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter Гроссі.

"За домовленістю з президентом України Володимиром Зеленським після зустрічей у Санкт-Петербурзі повертаюся до Києва. Тривають роботи щодо створення захисної зони ядерної безпеки навколо Запорізької АЕС", - написав Гроссі.

Зазначається, що у Києві він зустрінеться із Зеленським.

Нагадаємо, 11 жовтня Гроссі провів зустріч із Путіним. 

Топ коментарі
+26
показати весь коментар
12.10.2022 19:55 Відповісти
+15
Вже є хлопці,які пройшли вишкіл в Британії,і зараз на фронті.Серед них мій племінник.Нехай береже їх і всіх наших воїнів Господь
показати весь коментар
12.10.2022 20:23 Відповісти
+13
Интересно, он в **** после беседу со шизофреничным страпёром срущим в чемодан или с его баблом на кармане?
показати весь коментар
12.10.2022 19:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
12.10.2022 19:55 Відповісти
Интересно, он в **** после беседу со шизофреничным страпёром срущим в чемодан или с его баблом на кармане?
показати весь коментар
12.10.2022 19:56 Відповісти
и то, и другое
показати весь коментар
12.10.2022 19:58 Відповісти
Да, с шизонутого маразматика сейчас, как с дойного лоха, стригут все кому не лень Даже Гретта Тумберг уже по тройному тарифу с него взяла.
показати весь коментар
12.10.2022 20:03 Відповісти
Лох не мамонт.
показати весь коментар
12.10.2022 20:23 Відповісти
прах гітлера нервує
показати весь коментар
12.10.2022 20:25 Відповісти
Він теж хоче, щоб аміак прокачувааася?
показати весь коментар
12.10.2022 19:59 Відповісти
ну так..міндобрива
показати весь коментар
12.10.2022 20:26 Відповісти
воздушные цьомкы от ***** бубе притаранил...чы ермаку?
показати весь коментар
12.10.2022 19:59 Відповісти
А чого ти збудився так? Ти не жадібний до цьомок ?
То цьомкой ***** хоч спереду ,хоч із заду, разом із своїм дерьмаком та кловуном.
показати весь коментар
12.10.2022 20:25 Відповісти
мадам,з гумором у вас не все гаразд...
показати весь коментар
12.10.2022 20:28 Відповісти
Так ви жартуйте так щоб було якось хоч трошки конкретизовано,бо стьоб якись двузначний вийшов.
А мадам зараз ,честно кажучи ,не до жартів..
показати весь коментар
12.10.2022 20:30 Відповісти
Ну прохавай тревогу, Путин тебе привет передает, что бы ты, собака, место свое знал.
показати весь коментар
12.10.2022 20:01 Відповісти
на мою думку..Гроссі привіз чергове умовляння на переговори..або просто припинення бойових дій
показати весь коментар
12.10.2022 20:02 Відповісти
Це мені тільки здається, що він зовні чимось схожий на мертвечука?
показати весь коментар
12.10.2022 20:02 Відповісти
Щось я теж з трудом побачила там гендиректора МАГАТЕ,чи то путлер його покусав,побачимо яку він там маляву нашому притарабанив від *****.
показати весь коментар
12.10.2022 20:05 Відповісти
Спочатку до Києва... Потім до москви... Потім знов до Києва...
Акі пчєла, ****! Аж упрів трудар!
показати весь коментар
12.10.2022 20:04 Відповісти
Гросси в Москве говорил Гопнику.. Фуфлогон сдавайся,иначе твою сраную вторую армию третьего Мира сожгут живьём... HIMSRSoв и Javelinoв хватит даже для могилиZироаанного быдла🦍🦍🦍💀👽☠️
показати весь коментар
12.10.2022 20:10 Відповісти
Ой навряд!
Скоріш за все щось отаке: "шеф, всьо прапало! Ані нє вєдутся на наші просьби! Сказалі, ***** ми ваше ***** в сраку! І сматрітє, ЗСУ всьо бліже, еті - точно *******! Пара бєжать, шеф!"
показати весь коментар
12.10.2022 21:17 Відповісти
щас начнет чушь нести как Маск - отдайте Крым и станцию
показати весь коментар
12.10.2022 20:10 Відповісти
А якого, м'яко кажучи, ***, грося не поїхав спочатку в Україну?
показати весь коментар
12.10.2022 20:11 Відповісти
Він їздив Київ-москва-Київ.
показати весь коментар
12.10.2022 20:36 Відповісти
10 000 украинских солдат сегодня закончили военную подготовку в Великобритании и теперь возвращаются в Украину, чтобы отправиться на фронт.
показати весь коментар
12.10.2022 20:11 Відповісти
Вже є хлопці,які пройшли вишкіл в Британії,і зараз на фронті.Серед них мій племінник.Нехай береже їх і всіх наших воїнів Господь
показати весь коментар
12.10.2022 20:23 Відповісти
🙏💛💙
показати весь коментар
12.10.2022 20:26 Відповісти
На "гробовые", за убиенного на Украине сына, его папаша купил белую "ладу-калину" и ездит на ней по деревне туда-сюда, туда-сюда.
Не прошло и недели, как спалили ночью его транспорт Приехал участковый, стал разбираться. Оказалось соседей "жаба задушила",- их вояка "задаром" в плен попал.
показати весь коментар
12.10.2022 20:12 Відповісти
Франция передаст Украине три аналога HIMARS - СМИ
показати весь коментар
12.10.2022 20:18 Відповісти
Не потрібно нічого видумувати,-контрольне питання Гроссі прямо на границі : ЗАЕС -це Україна ? В залежності від відповіді витрачати на нього час ,чи подякувати пенделем.
показати весь коментар
12.10.2022 20:31 Відповісти
Цей підар повинен відбути з Києва за допомогою копняка під сраку.
показати весь коментар
12.10.2022 20:36 Відповісти
Це гра як в дитячому,,Садику,, Віддай іграшку бо мамі скажуу... І соплі... Совдепія далеко коріння пустила. а як батога то відразу б