Глава МАГАТЕ Гроссі після переговорів із Путіним прибув до Києва

Гендиректор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі приїхав до Києва 12 жовтня після переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter Гроссі.
"За домовленістю з президентом України Володимиром Зеленським після зустрічей у Санкт-Петербурзі повертаюся до Києва. Тривають роботи щодо створення захисної зони ядерної безпеки навколо Запорізької АЕС", - написав Гроссі.
Зазначається, що у Києві він зустрінеться із Зеленським.
Нагадаємо, 11 жовтня Гроссі провів зустріч із Путіним.
Топ коментарі
+26 саша паламарчук
показати весь коментар
12.10.2022 19:55 Відповісти Посилання +15 Olga Mansika
показати весь коментар
12.10.2022 20:23 Відповісти Посилання +13 Старый зольдат
показати весь коментар
12.10.2022 19:56 Відповісти Посилання