9463 відвідувача онлайн

Глава МАГАТЕ Гроссі після переговорів із Путіним прибув до Києва

зеленський,гроссі

Гендиректор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі приїхав до Києва 12 жовтня після переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter Гроссі.

"За домовленістю з президентом України Володимиром Зеленським після зустрічей у Санкт-Петербурзі повертаюся до Києва. Тривають роботи щодо створення захисної зони ядерної безпеки навколо Запорізької АЕС", - написав Гроссі.

Зазначається, що у Києві він зустрінеться із Зеленським.

Нагадаємо, 11 жовтня Гроссі провів зустріч із Путіним. 

Топ коментарі
+26
показати весь коментар
12.10.2022 19:55 Відповісти
+15
Вже є хлопці,які пройшли вишкіл в Британії,і зараз на фронті.Серед них мій племінник.Нехай береже їх і всіх наших воїнів Господь
показати весь коментар
12.10.2022 20:23 Відповісти
+13
Интересно, он в **** после беседу со шизофреничным страпёром срущим в чемодан или с его баблом на кармане?
показати весь коментар
12.10.2022 19:56 Відповісти

Завантаження...