5069 відвідувачів онлайн
6 674 36

Мonobank, ПриватБанк і Ощадбанк прибрали російську мову з інтерфейсів

язык,омбудсмен

Українські банки активно відмовляються від російської мови в інтерфейсах.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Ліга.

У monobank провели опитування, згідно з яким 96,3% клієнтів із 1000 опитаних російськомовних звернень були не проти звертання українською, повідомив його співзасновник Олег Гороховський у Telegram.

"Відповідь російською мовою в підтримці Монобанку тепер доступна тільки у разі наполегливого прохання клієнта і на розсуд оператора", – написав Гороховський.

Пізніше він оприлюднив фото з оновленого застосунку Ощадбанку в App Store, де вказується, що банк додав "файну мову", а російська — йде вслід за кораблем.

Мonobank, ПриватБанк і Ощадбанк прибрали російську мову з інтерфейсів 01

Напередодні державний ПриватБанк також прибрав російську мову зі свого сайту та застосунку Приват24 для бізнесу — "користувачів, які використовували російську мову, автоматично переведено на українську", йдеться в оновленні. А з основного застосунку Приват24 російську планують видалити у найближчому оновленні.

Топ коментарі
+26
показати весь коментар
12.10.2022 21:28 Відповісти
+24
А коли на сайті президента приберуть кацапську яку додали після прихода малороса?
показати весь коментар
12.10.2022 21:30 Відповісти
+7
Хіба так можна, де ваш гуманізм ? Тепер руськощелепні пенсіонери не зможуть зняти гроші і здохнуть з голоду. Буквально кілька днів назад в черзі до банкомату один "сібіряк" жалівся , що не розуміє написаного українською і просив допомогти зняти кошти. Йому хтось з черги порадив вибрати англійську і ніхто не захотів допомагати.
показати весь коментар
12.10.2022 22:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та ну..у державних теж??
показати весь коментар
12.10.2022 21:27 Відповісти
у державних що?
показати весь коментар
12.10.2022 21:57 Відповісти
присутність
показати весь коментар
12.10.2022 22:00 Відповісти
показати весь коментар
12.10.2022 21:28 Відповісти
Уйобки друзья ******** . Символично
показати весь коментар
12.10.2022 22:03 Відповісти
Білорусь треба до нас забрать. Вони окуповані.
показати весь коментар
12.10.2022 22:33 Відповісти
Ага, вони ж робили все щоб їх не окупували. Прям пачками лягали під танки.

На початку 2000 купа білорусив мені доводила що нахрін та білорська мова - руської вистачить.
Самі нагнулися ще й сідниці роздвинули. Ніякі вони не окуповані.
показати весь коментар
12.10.2022 23:10 Відповісти
А коли на сайті президента приберуть кацапську яку додали після прихода малороса?
показати весь коментар
12.10.2022 21:30 Відповісти
то другоє..кацапи його особисто читають і йому у полон здаються
показати весь коментар
12.10.2022 21:33 Відповісти
Не на часі
показати весь коментар
12.10.2022 22:23 Відповісти
Чудернацькі у нас люди. Це ж як треба прощати все, щоб тільки тепер почати одуплятися, хто поруч з тобою жив!…
показати весь коментар
12.10.2022 21:30 Відповісти
Прибрати скрізь і забути про її існування.
показати весь коментар
12.10.2022 21:49 Відповісти
а цензор - ні
показати весь коментар
12.10.2022 21:50 Відповісти
це батьківська турбота про коментаторів
показати весь коментар
12.10.2022 21:56 Відповісти
і цим не потрібно пишатися...це має бути звичайною рутиною.
показати весь коментар
12.10.2022 21:58 Відповісти
Хіба так можна, де ваш гуманізм ? Тепер руськощелепні пенсіонери не зможуть зняти гроші і здохнуть з голоду. Буквально кілька днів назад в черзі до банкомату один "сібіряк" жалівся , що не розуміє написаного українською і просив допомогти зняти кошти. Йому хтось з черги порадив вибрати англійську і ніхто не захотів допомагати.
показати весь коментар
12.10.2022 22:00 Відповісти
якщо правда, то класно...
показати весь коментар
13.10.2022 06:38 Відповісти
А тут на цензорі коли зникне?
показати весь коментар
12.10.2022 22:30 Відповісти
А нащо вона?
Всі українці розуміють українську мову.
показати весь коментар
12.10.2022 22:32 Відповісти
Неодноразово в період голови правління Андрія Пишного письмово звертався до державного АТ "Ощадбанк" прибрати хоча б прапор рф на сайті і в додатку при виборі мов. Зробили тільки в 2022 році до Дня Незалежності України. Тепер, коли Пишного призначили Головою НБУ, зрозумів причину: зв'язки Пишний - Єрмак - рф
показати весь коментар
12.10.2022 22:51 Відповісти
Ніхто не забороняє моцкалям насолоджуватись усіма цими поняттями у себе на своїх сайтах.
показати весь коментар
12.10.2022 23:14 Відповісти
Беспорадне скиглення тупих мордовських валянків затишне для вуха українця. ))
показати весь коментар
13.10.2022 02:02 Відповісти
Of course, that's sweet touching concern about mentally disabled?
показати весь коментар
13.10.2022 06:03 Відповісти
Якщо так, то спробуйте пофілософствувати про "diversion inclusion" на кацапстані. Де там ділися українські школи, бібліотеки?
показати весь коментар
13.10.2022 07:11 Відповісти
На 8-ому році війни. нарешті. роздуплилися ! Яка ГАНЬБА. адже це 2 державні банки !
показати весь коментар
13.10.2022 02:46 Відповісти
..а коли кацапську приберуть з ******** новин?
показати весь коментар
13.10.2022 03:36 Відповісти
А ви кажете "мальчіка в трусіках ..."

Тут таке ся робить!

показати весь коментар
13.10.2022 06:08 Відповісти
Колись було таке прислів'я: не вмієш-навчимо, не хочеш -заставимо...Здається прийшов час "заставимо"
показати весь коментар
13.10.2022 06:41 Відповісти
це російське прислів'я, спалився москаль
показати весь коментар
13.10.2022 08:57 Відповісти
Це найвидатніше досягнення банківської системи. А те, що керівник Національного банку нашої держави (банк № 1 України) збіжав з країни з наворованими мільярдами після звинувачення у шахрайстві, то все єрунда.
показати весь коментар
13.10.2022 08:59 Відповісти
Mожна подумати це це змінить грабіжницький курс обміну валют і комісію Ощадбанку банку, ПриватБанку, грабіжницькі відсотки по кредиту буде тепер писатися по українськи, Тупі рогулі від радості будуть тепер ссаться окропом)))
показати весь коментар
13.10.2022 11:16 Відповісти
Язык они убрали!!!!
А проценты на кред средства, которые я на оккупированных не могу погасить ввиду отсутствия этих банков - продолжают начислять.
И не было бы этой задолженности, если бы я не платил за коммунальные на Украину, а не в рашку.
показати весь коментар
13.10.2022 14:37 Відповісти