11401 відвідувач онлайн
40 091 64

Удар по Київщині: об’єкт енергетичної інфраструктури зазнав тяжких руйнувань, можливі аварійні відключення електроенергії (оновлено)

електрика,світло,відключення,віялові

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр "Укренерго".

Як зазначається, спеціалісти НЕК "Укренерго" вже працюють, щоб відновити надійність енергоживлення Києва та центрального регіону.

"Але при цьому Диспетчерський центр "Укренерго" попереджає про можливі застосування графіків аварійних відключень, слідкуйте за повідомленнями обленерго (операторів систем розподілу). Просимо споживачів ощадливо споживати електроенергію, особливо з 17.00 до 23.00 години! Будь ласка, не використовуйте енергоємні електроприлади, вимкніть зайве освітлення, перенесіть прання на нічні години. Такі заходи дають нашим спеціалістам можливості якомога швидше стабілізувати ситуацію і провести необхідні відновлювальні роботи", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, сьогодні зранку рашисти завдали ракетного удару по одній із громад Київщини. За даними ОВА, жертв немає. Спочатку в ОВА стрерджували, що руйнувань нібито теж немає.

Пізніше глава Київської ОВА Олексій Кулеба зазначив, що після ранкового обстрілу однієї з громад області є серйозні наслідки на одному з об'єктів енергетичної інфраструктури.

"На щастя, жертв серед населення немає. Ми можемо допомогти нашим енергетикам усунути всі руйнування та аварійні ситуації. Закликаю кожного жителя області сьогодні максимально обмежити використання електроенергії з 17 до 23 години. Все відновимо разом", - зазначив Кулеба.

Удар по Київщині: об’єкт енергетичної інфраструктури зазнав тяжких руйнувань, можливі аварійні відключення електроенергії 01

Топ коментарі
+55
Нужно было придуркам меньше хвастаться что у нас все отремонтировали и нет веерных отключений
показати весь коментар
15.10.2022 10:15 Відповісти
+35
Від того хвалитися чи не хвалитися не залежить , чи будуть свинособаки стріляти . А от стріляти по їхнім об'єктам треба .
показати весь коментар
15.10.2022 10:19 Відповісти
+32
Не встигли зробити після10-11 вже було киздіти на весь світ що «ми вже все настроїли все чикі - пікі» . Пащи позашивати потрібно шоб робили роботу мовчки ,фахівці триндячки
показати весь коментар
15.10.2022 10:16 Відповісти

Завантаження...