11272 відвідувача онлайн
25 577 48

ЗСУ ліквідували полковника російської армії Бабаєва

Українські захисники знищили командира загону спеціального призначення "Русь" Федора Бабаєва.

Про це повідомив офіцер ЗСУ, блогер Анатолій Штефан, інформує Цензор.НЕТ.

"Командир 41-го озсп (окремий загін спеціального призначення. - Ред.) "Русь" полковник Бабаєв Федір Едельвейс успішно демобілізований", - йдеться в повідомленні.

ЗСУ ліквідували полковника російської армії Бабаєва 01

Топ коментарі
+29
показати весь коментар
17.10.2022 13:23 Відповісти
+27
хватит и барана. одного на другого поменяют.
показати весь коментар
17.10.2022 13:18 Відповісти
+12
и лада-казлина семье
показати весь коментар
17.10.2022 13:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и лада-казлина семье
показати весь коментар
17.10.2022 13:14 Відповісти
хватит и барана. одного на другого поменяют.
показати весь коментар
17.10.2022 13:18 Відповісти
Та їх і за 1 кг сала самі кацапи оцінюють
показати весь коментар
17.10.2022 13:20 Відповісти
на Камчатке 5 кг риби-мінтая, однако....
показати весь коментар
17.10.2022 13:26 Відповісти
Дорогувато кАньЄшно...
показати весь коментар
17.10.2022 13:27 Відповісти
Кижуч , нерку и семгу жмут))) только минтай. В 80-Е местное население портпунктов на Дальнем Востоке минтаем свиней кормило.
показати весь коментар
17.10.2022 13:28 Відповісти
так а в чем противоречие, свиней и сейчас кормят, только двуногих))
показати весь коментар
17.10.2022 14:34 Відповісти
Согласен, но есть нюанс. тех , с пятачками кормили от пуза, а этим 5 кг и свободен.
показати весь коментар
17.10.2022 14:39 Відповісти
Да я Вас умоляю, минтай нормальна рыба! В Варшаве в столовых дают.
показати весь коментар
17.10.2022 16:03 Відповісти
о вкусах не спорят , мне больше нравится семга))) хотя из минтая южнокорейцы и японцы несколько десятков блюд готовят.
показати весь коментар
17.10.2022 16:29 Відповісти
мойви
показати весь коментар
17.10.2022 14:33 Відповісти
"бабаєв", ймовірно, поволжський татарін, нєдомуслім, він вартий 1кг свинячого лайна, а не сала
показати весь коментар
17.10.2022 13:27 Відповісти
Гивна им, а не сала
показати весь коментар
17.10.2022 13:37 Відповісти
показати весь коментар
17.10.2022 13:38 Відповісти
Успішно задвухсотився ...
показати весь коментар
17.10.2022 13:16 Відповісти
ліківдуйте побільше полковників - бабаїв
показати весь коментар
17.10.2022 13:16 Відповісти
ЗСУ утилізували чергового сруццкаго кацапа який косив під русича ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Русь це Україна а Україна це Русь
--------------------------------------------------------
а всіляким кацапським чурбанам із ісконно слов"янським прізвищем бабаєв потрібно вивчити прислів"я "хто з мечем до нас прийшов той від меча і загине"

показати весь коментар
17.10.2022 13:18 Відповісти
показати весь коментар
17.10.2022 13:23 Відповісти
Ему успешно удалось избежать плена. Наши поздравления!
показати весь коментар
17.10.2022 13:23 Відповісти
Фёдор "Дешёвые понты" бабаев уехал к кобзону.
показати весь коментар
17.10.2022 13:24 Відповісти
нехай щастить! на всіх дев'яти колах
показати весь коментар
17.10.2022 13:26 Відповісти
Бабайку чорти в пеклі давно зачекалися.
показати весь коментар
17.10.2022 13:27 Відповісти
Укроборонпром анонсировал появление на вооружении украинской армии адекватного ответа на атаки иранских дронов Shahed-136, которые российские оккупанты маркируют их как Герань-2. Об этом https://www.facebook.com/ukroboronprom/posts/pfbid06ymw2XuqPV1tJ2YoMywWTDWdzw83MjkzjqiWRfz3QKyZFS7sPQepCNDe3gNt46kRl сообщила пресс-служба государственного концерна в понедельник, 17 октября.

"Дальность - 1000 километров, вес боевой части - 75 килограммов. Завершаем разработку", - говорится в сообщении.
показати весь коментар
17.10.2022 13:30 Відповісти
Раніше це треба було робити, а не жерти шашлики.
показати весь коментар
17.10.2022 13:38 Відповісти
Це немає ніякого сенсу. По-перше щоб зробити більш менш пристойний запас потрібно не менше року. По-друге вони годяться тільки для терористичних ударів. На фронті від них нема користі.
показати весь коментар
17.10.2022 13:40 Відповісти
в паклатку з кацапами влупить на полігоні і -100 кацапів.
Є толк від них.
показати весь коментар
17.10.2022 14:34 Відповісти
терористичних...?
показати весь коментар
17.10.2022 18:34 Відповісти
А яких? Чи удари по ТЕЦ, по вулицям та житловим будинкам це не тероризм?
показати весь коментар
17.10.2022 20:21 Відповісти
ты считаешь что мы не должны бить по свиноцабачьей инфраструктуре...?
показати весь коментар
17.10.2022 20:51 Відповісти
Чи займатися тероризмом? Можливо і треба у відповідь. Але ніякої особливої користі воно не принесе. Так само як і з іншого боку. На хід війни це точно ніяк не вплине.
показати весь коментар
17.10.2022 21:02 Відповісти
оставайся сам при своём мнении...\тебе наверное не нравится что в Ейске произошло...?)))\
показати весь коментар
17.10.2022 21:07 Відповісти
В Єйську все чудово. І такого треба більше.
показати весь коментар
17.10.2022 21:09 Відповісти
ну вот, и когда у свиноцабак не буде света и тепла - это тоже все чудово. І такого треба більше.
показати весь коментар
17.10.2022 21:14 Відповісти
Якби можна було виключити хоча б Москву повністю, то я тільки за. Але ми самі бачимо що на щось серйозне ці дрони не здатні. На росії це використовують для підвищення настрою населенню. Виставляють якоюсь перемогою. А я не хочу щоб ми були подібними до них.
показати весь коментар
17.10.2022 21:24 Відповісти
Відправили на концерт до кабзона... там його ж і відспівають.
показати весь коментар
17.10.2022 13:59 Відповісти
Отыгрался куй на скрипке , хоть и музыку любил , его ждут.
показати весь коментар
17.10.2022 14:09 Відповісти
Згорів падлюка
показати весь коментар
17.10.2022 14:25 Відповісти
гори в аду вечно проклятое раССеянское черт-бабай. проклят.
показати весь коментар
17.10.2022 14:37 Відповісти
Земля скловатою, потворо.
показати весь коментар
17.10.2022 15:03 Відповісти
"Как я рад!"
показати весь коментар
17.10.2022 16:00 Відповісти
Бай ,бай бабаев баю бай)))навеки вечные и всех дырявых ******** с собой забери
показати весь коментар
17.10.2022 16:02 Відповісти
Та і йух з цим бабаєвим. Отбабаєвся,паскуда...
показати весь коментар
17.10.2022 16:14 Відповісти
Покойный отношения к армии не имеет: "Русь" чисто милицейская шняга, сейчас к НГ относятся.
показати весь коментар
17.10.2022 16:15 Відповісти
Раніше був спецназ ВВ. Досить елітарний підрозділ. у і йух з ним.
показати весь коментар
17.10.2022 16:30 Відповісти
бабая нема,ким даунчат лякати будуть,невже тыльки х..йло залишилось,поки.
показати весь коментар
17.10.2022 16:40 Відповісти
Завтра бабаїха на новій Ладі буде їздити! Пофартило!
показати весь коментар
17.10.2022 17:08 Відповісти