6791 відвідувач онлайн
13 485 71

На Херсонщині помічено 20 іранських інструкторів, - Центр нацспротиву

іран

За даними українського підпілля, на території тимчасово окупованої Херсонської області в загальному помічено до 20 інструкторів з Ірану.

Про це повідомив Центр національного спротиву при Силах спеціальних операцій Збройних сил України у Telegram, передає Цензор.НЕТ.

"Також іранці допомагають запускати дрони-камікадзе Shahed-136 з Криму. Зокрема інструктори перебувають на полігоні Чауда, військовому аеродромі Кіровського та поблизу мису Тарханкут.

Перевозять дрони на автомобілях КамАз або УРАЛ. Можливе також використання цивільного транспорту, вантажні авто для перевезення морських контейнерів", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+61
Да кто бы сомневался что орки не могли так быстро научиться управлять дронами. Фактически Иран начал против нас войну
показати весь коментар
17.10.2022 21:53 Відповісти
+27


иранские твари, чтобы вы все передохли.
показати весь коментар
17.10.2022 21:58 Відповісти
+25
Надо 20 свиных шкур. 😉
показати весь коментар
17.10.2022 21:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да кто бы сомневался что орки не могли так быстро научиться управлять дронами. Фактически Иран начал против нас войну
показати весь коментар
17.10.2022 21:53 Відповісти
Надо 20 свиных шкур. 😉
показати весь коментар
17.10.2022 21:54 Відповісти
Сала і шкварок. А потім шкіри...
показати весь коментар
17.10.2022 22:08 Відповісти
ану ану поясним нам - іранські військові запускають по Україні іранські дрони і вони вообще не при делах?
показати весь коментар
17.10.2022 21:59 Відповісти
Боже, люди, баньте цього їбаната! Де модератори??? Це (уйло рашиське постійно тут пасеться!!!
показати весь коментар
17.10.2022 22:04 Відповісти
я це підозрював з першого дня його регістрації
показати весь коментар
17.10.2022 22:05 Відповісти
Воно тут постійно пасеться, гниль рашиська
показати весь коментар
17.10.2022 22:09 Відповісти


что за бред ты несешь, убогий? Иран не при делах? серьезно?

показати весь коментар
17.10.2022 22:03 Відповісти
Помічено? Це добре, HIMARS у допомогу!
показати весь коментар
17.10.2022 21:54 Відповісти
Еще живые?...
показати весь коментар
17.10.2022 21:54 Відповісти
Т.е., Иран принимает участие в боевых действиях против Украины. Пане Кулеба, Ваш выход!
показати весь коментар
17.10.2022 21:55 Відповісти
Макс! Мені цікаво одне: наскільки я пам"ятаю - згідно з канонами ісламу мусульманин повинен буть похований в день смерті, до заходу сонця Перепоховання не дозволяється Як вони "викручуються" в Україні? Невже "спецрейси" організовують після кожного факту загибелі? Там же крім іранців, ще й арабів купа! (Про кацапських "мусульман" я мову не веду - з них такі "прихильники ісламу", як з мене - балерина Вони навіть основних постулатів віри не знають! )
показати весь коментар
18.10.2022 06:12 Відповісти
Всегда делается допущение для тех, кто путешествует, и для тех, кто на войне. Убитых на войне хоронят по возможности. К примеру, путешественник или воин может не соблюдать пост, даже в рамадан.
показати весь коментар
18.10.2022 11:07 Відповісти
Я про рамадан знаю Просто цікаво - а що саме канони шаріату кажуть про поховання?
показати весь коментар
18.10.2022 11:10 Відповісти
Так же само. На войне и в путешествии все по возможности, и похороны, и пост. Вообще, строгость Шариата слегка преувеличена. Ну, имеются в виду нормальные страны типа Турции или Азербайджана.Не говоря уже о Средней Азии. Можно даже получить разрешение употреблять алкоголь, если в медицинских целях. А среднеазиатские бывшие кочевники спокойно себе пьянствуют кумыс и араку, бо в Коране про продукты ферментации молока ничего не сказано. А попробуй запретить им кушать конину(непарнокопытную и потому харам) - тут очень даже можно плохо помереть
показати весь коментар
18.10.2022 11:22 Відповісти
Та ногайці на Тамані і бузу просяну пили - і про Коран не згадували!
показати весь коментар
18.10.2022 11:58 Відповісти
Сразу вспоминается абрикосовка. 😉
показати весь коментар
18.10.2022 13:31 Відповісти
Угу. Я в этом плане запретов не нарушаю. Абрикосовка, фруктово-ягодная горилка, кумыс...такое. Вот с Салом я грешу часто. Но это Украинец во мне отодвигает Татарина на задний план, как только увидит Сало.
показати весь коментар
18.10.2022 13:34 Відповісти
Сало, брате, продукт не только полезный, но ещё кошерный и халяльный, особенно если прорезей на два пальца!
показати весь коментар
18.10.2022 13:38 Відповісти
Плохо только шо Сало тут не растет. Приходится ездить полтора часа к поляку-фермеру в соседнее county.
показати весь коментар
18.10.2022 13:40 Відповісти
😢
показати весь коментар
18.10.2022 13:40 Відповісти
Я сейчас под Киевом. Сало тут не то. Не сравнить с сумским, Мариупольским, харьковским и, особенно, с винницким.
показати весь коментар
18.10.2022 13:43 Відповісти
Ти диви, он еще и перебирает ...тут любому более-менее нормальному Салу рады.
показати весь коментар
18.10.2022 13:44 Відповісти
😜
показати весь коментар
18.10.2022 13:48 Відповісти
То-то я думаю турки, с кем я работал свинину и водку с коньяком потребляли. Оказывается путешественники. Будем знать. 😁
показати весь коментар
18.10.2022 13:28 Відповісти
показати весь коментар
18.10.2022 13:29 Відповісти
показати весь коментар
17.10.2022 21:57 Відповісти


иранские твари, чтобы вы все передохли.
показати весь коментар
17.10.2022 21:58 Відповісти
Негайно розчехлити хаймерс і відправити ослойопів до 72 прекрасних ослів
показати весь коментар
17.10.2022 21:59 Відповісти
живьем брать демонов. ... пытки свиным салом длились сутки...
показати весь коментар
17.10.2022 21:59 Відповісти
скоро увидим дрон номер 5000, и слушать Резникова что их осталось 300 штук и не надо публиковать номера. На крышах высоток гражданская оборона, с пулемётами или зенитками если хватит. Вы сами должны требовать это. Тревога, вышли мужики на крышу, и работают.
показати весь коментар
17.10.2022 22:02 Відповісти
"Українські офіційні особи висловили зацікавленість у придбанні систем ППО у Ізраїлю, який має майже ідеальний рекорд збиття ще більш досконалих іранських дронів. Надання Ізраїлем такої техніки ризикувало б налагодити відносини з Росією. Росія, яка продовжує зберігати військову присутність у Сирії, закрила очі на ізраїльські атаки там. Ці удари націлені на іранські поставки зброї до «Хезболли», войовничого, антиізраїльського ліванського угруповання."
WP
показати весь коментар
17.10.2022 22:02 Відповісти
Хаймарс пищь пищь пищь??
показати весь коментар
17.10.2022 22:04 Відповісти
було би ідеально хоч би кілька в полон їх хапнути, щоб потім мордою іранського посла в те гамно макнути. і в Гаагу тих шахідів.
показати весь коментар
17.10.2022 22:04 Відповісти
То вони тоді скажуть, що то не іранці, а сирійські найманці і що в них таких іранців зрод не було
показати весь коментар
17.10.2022 22:54 Відповісти
кацапы разные бывают...
показати весь коментар
17.10.2022 22:05 Відповісти
Correction - priority targets.
показати весь коментар
17.10.2022 22:08 Відповісти
За даними українського підпілля, на території тимчасово окупованої Херсонської області в загальному помічено до 20 інструкторів з Ірану.

Що означаж "в загальному"???
показати весь коментар
17.10.2022 22:10 Відповісти
У різних місцях бачили по кілька осіб А потім склали кількість разом (правда, правильніше казать не "в загальному"(калька з російського "в общем"), а "загалом")
показати весь коментар
18.10.2022 06:16 Відповісти
показати весь коментар
17.10.2022 22:11 Відповісти
Откуда выйдет так называемая душа у иранца, если его повесить?
Правильно, через другое отверстие (жопу) в организме. И таким образом эта субстанция будет осквернена и не предстанет перед аллахом. Нашему ССО на заметку. Очень помогало в свое время за речкой поговорить при необходимости.
показати весь коментар
17.10.2022 22:11 Відповісти
Если сами не будете требовать самооборону для своего дома, то возможны варианты. Шансы выжить при зенитке на крыше гораздо выше всем. У Вас в многоэтажке есть стрельцы?
показати весь коментар
17.10.2022 22:13 Відповісти
Все почалось з того що ***** окупувало Крим, а потім припхалось на Бамбас і каже давайте домовлятись. Ось тому Україна і звернулась до НАТИ.
показати весь коментар
17.10.2022 22:32 Відповісти
показати весь коментар
17.10.2022 22:18 Відповісти
Центр нацспротиву побачив, а слуга https://lb.ua/society/2022/10/17/532835_ukraina_mozhe_viznati_iran.html Мережко у Верховній Раді хоче доказів.
"Якщо ця інформація підтвердиться, то необхідно припиняти та переривати дипломатичні відносини з Іраном. Якщо підтвердиться інформація (щодо постачання ракет та нових дронів), ми можемо ставити питання про визнання Ірану - державою-спонсором тероризму».
показати весь коментар
17.10.2022 22:18 Відповісти


ставити питання про визнання Ірану - державою-спонсором тероризму».

нехай цей Мережко проспиться. Iран вже давно визнаний спонсором тероризму.
показати весь коментар
17.10.2022 22:21 Відповісти
Нагадайте мені, що заважає зеленим виродкам вигнати нахєр іранське посольство з України?!
показати весь коментар
17.10.2022 22:19 Відповісти
шото мне сдается, шо не все они вернутся в Иран. Некоторые могут пропасть без вести в эпицентре взрыва.
показати весь коментар
17.10.2022 22:22 Відповісти
20 солдат Ирана, на захваченой территории Украины учат русню убивать граждан Украины , может я чего то не понимаю, но разве это не прямое участие в войне?
показати весь коментар
17.10.2022 22:23 Відповісти
Як спіймають скажуть шо "на учения отправили" або "врачи"... Зв'язати, і кинути це гівно шоколадно-шкіре... Свині живцем з' їдять... До алаха більше не попадуть...
показати весь коментар
17.10.2022 22:34 Відповісти
Лупашити санкціям потрібно по косорилим ху *ло пінам і тоді одразу іран та інші гівно-країни перестануть випускати дрони та ракети.
показати весь коментар
17.10.2022 22:41 Відповісти
Вісь Москва -Тегеран-Пекін -Пхеньян из коллектівного Західа роблять посьмиховисько.Плювати вони хотіли на ті санкції,бо вже самодостатні.Шахеди повністю розгубили наше ППО.Їх стільки,що наши ракети ППО закінчаться за декілька днів,а далі вступлять в діло ще і бомбардувальникі РФ,зовсім безбоязно.Іранскіе ракети вдогонку.Це мої думки вслух,якщо коллективний Захід буде подавать воду на пожар чайними ложками.Особливо Байден.Засмучує це все.
показати весь коментар
17.10.2022 23:05 Відповісти
было б желание сша повоевать - или ты считаешь что рейнджеры или морпехи будут ходить в атаку....- прилетит все по координатам в течении 48 часов- и уже кацам будет нечем стрелять и обстреливать - у остальных кишки по деревьям и гавно в портках...
показати весь коментар
17.10.2022 23:49 Відповісти
Папуаси навчають дебілів.
Намагаються навчити.
Було вже на полігоні бєлгородському.
показати весь коментар
17.10.2022 23:42 Відповісти