5385 відвідувачів онлайн
5 423 30

Ріші Сунак офіційно очолив уряд Великої Британії

сунак

Король Великої Британії Чарльз у вівторок, 25 жовтня, офіційно затвердив Ріші Сунака на посаді прем’єр-міністра країни після того, як учора він був обраний лідером Консервативної партії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Sky News.

"Ріші Сунак офіційно став прем'єр-міністром (Британії, – ред.) після аудієнції у короля в Букінгемському палаці", - йдеться у повідомленні.

Король Чарльз доручив 42-річному Сунаку сформувати новий уряд.

Очікується, що в наближчі години Сунак виголосить свою першу промову на посаді глави уряду на Даунінг-стріт 10.

Як повідомлялося, 24 жовтня колишній канцлер скарбниці Сполученого Королівства Ріші Сунак був обраний новим лідером Консервативної партії й прем’єр-міністром Великої Британії.

Топ коментарі
+20
Краще Бориса нема нікого
показати весь коментар
25.10.2022 13:58 Відповісти
+16
Англичанина не нашлось. Посмотрим что это за гусь.
показати весь коментар
25.10.2022 13:52 Відповісти
+16
Принимаем ставки на то, как и когда этот заклинатель предложит "сесть за стол переговоров" с кремлядями.
показати весь коментар
25.10.2022 13:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Англичанина не нашлось. Посмотрим что это за гусь.
показати весь коментар
25.10.2022 13:52 Відповісти
Что то не нравится мне этот гусь (с).
показати весь коментар
25.10.2022 14:08 Відповісти
Вы что, расист? У нас украинца не нашлось, и что это теперь значит? У нас президент еврей, но это ж не значит, что он плохой, из-за того, что он еврей
показати весь коментар
25.10.2022 15:14 Відповісти
вы еще скажите, что зеленский хороший...
показати весь коментар
25.10.2022 23:02 Відповісти
Я совсем о другом написал, не надо связывать профессиональные качества человека с принадлежностью к какой либо национальности.
показати весь коментар
25.10.2022 23:10 Відповісти
иногда профессиональные качества человека прям таки связаны с принадлежностью к какой либо национальности.
показати весь коментар
25.10.2022 23:19 Відповісти
Нет, у всех есть умные, есть дурачки, честные и не очень, и процент таких приблизительно одинаковый везде.
показати весь коментар
25.10.2022 23:21 Відповісти
и даже в россии?
показати весь коментар
25.10.2022 23:24 Відповісти
Россия - это страна, а я про национальности писал. Что там в рашке за национальность, сможешь назвать?
показати весь коментар
25.10.2022 23:26 Відповісти
кацапы. И страна кацапия
показати весь коментар
25.10.2022 23:27 Відповісти
У них нет национальности.
показати весь коментар
25.10.2022 23:32 Відповісти
Принимаем ставки на то, как и когда этот заклинатель предложит "сесть за стол переговоров" с кремлядями.
показати весь коментар
25.10.2022 13:56 Відповісти
у сьогоднішній промові?
показати весь коментар
25.10.2022 14:20 Відповісти
А если этого не будет? Признаете себя паникером и расистом?
показати весь коментар
25.10.2022 16:48 Відповісти
Краще Бориса нема нікого
показати весь коментар
25.10.2022 13:58 Відповісти
Totzhe kopal jamu Borisu. Vrode otets togo prijatel kremljovskoi okurki. Skoro uvidem, kak razvivajetsja politika GB.
показати весь коментар
25.10.2022 14:09 Відповісти
там скорее совсем наоборот будет. Если Сунак будет продвигать наративы к умиротворению раши на условиях раши, то это уже идет вразрез с интересами Британии. Дни Сунака в кресле премьера будут сочтены. Если он как грамотный финансист сумеет стабилизировать и улучшить финансовую ситуацию Британии, то это только нам на пользу. Ибо Британия без экономических потрясений для нас будет более крепким союзником.
показати весь коментар
25.10.2022 15:59 Відповісти
Бідна Британія....
Три премьера за один рік...
показати весь коментар
25.10.2022 14:30 Відповісти
Тепер він з усих сил буде доказувати, що він не "кольоровий", а 100% британець. Для України це добре, а Джонсонюк молодець
показати весь коментар
25.10.2022 14:39 Відповісти
у них вся беда-ифляция и нехватка бабла...Но оно нам не нужно..Давайте железо!!! оно у вас на консервации и складах..ржавеет Должно воевать против рашистов!!
показати весь коментар
25.10.2022 14:54 Відповісти
Тепер не Індія колонія Британії, а навпаки...
Не даремно королева нещодавно пішла, це кінець Британії. Пом'янемо...🥺
показати весь коментар
25.10.2022 14:57 Відповісти
Можливо це розплата за колонізаторство?
показати весь коментар
25.10.2022 15:00 Відповісти
Поздоровляю Ріші Сунак з великою просадою. З надією про сталу підтримку України!
показати весь коментар
25.10.2022 16:30 Відповісти
Дай Боже щоб це призначення було і Україні на користь.
показати весь коментар
25.10.2022 16:34 Відповісти
Цей боллівудський жополіз зараз праворуч і ліворуч виступатиме із соціально - очікуваними заявами, а потім його, можливо, разом із ушлепком Чарльзом упіймають на співпраці з кацапами.
показати весь коментар
25.10.2022 16:34 Відповісти
Тепер прем'єром Британії буде Хмелі-Сунелі...
Думаю більш за все українців дратує, чо він Ріші - як все що схоже на рашу...
показати весь коментар
25.10.2022 17:29 Відповісти
внук турецко подданного клоун БоЖо провернул "брексит" , поставил страну раком и на грани нищеты, теперича падальщики 5-ы колонны индусни растерзают полуживой труп британского льва !!!!
"Народ который распинает своих пророков и возводит на Олимп иноземных проходимцев и шарлатанов обречен на позор и лишения !"


показати весь коментар
25.10.2022 19:02 Відповісти
https://eurosolidarity.org/2022/10/25/poroshenko-zaklykav-novogo-brytanskogo-premyera-pryyihaty-u-kyyiv/ П'ятий Президент України Петро Порошенко дав інтерв'ю британському цілодобово-новинному телеканалу Sky News, в якому закликав нового британського прем'єр-міністра Ріші Сунака здійснити свій перший міжнародний візит https://eurosolidarity.org/2022/10/25/poroshenko-zaklykav-novogo-brytanskogo-premyera-pryyihaty-u-kyyiv/ на новій посаді до України. Порошенко також подякував Великій Британії за підтримку України.
«Ми цінуємо, що це позиція всього британського народу. Весь британський народ підтримує Україну, ми маємо двопартійну підтримку парламенту, уряду та всіх британських прем'єр-міністрів. Тому що це війна путіна не проти України, це війна ***** проти всього вільного світу, всієї демократії, включаючи Велику Британію», - зауважив Порошенко.
«***** під час останніх заяв сказав, що бореться з англо-саксонським світом», - нагадав Порошенко.
«Я поважаю британську демократію, вибір британського народу. І я розраховую на Велику Британію та британський народ», - наголосив Порошенко.
Петро Олексійович нагадав, що Ріші Сунак пообіцяв здійснити свій перший міжнародний візит до Києва. «Я знаю Ріші Сунака як дуже молодого та перспективного політичного лідера, який виконує свої обіцянки. Пане прем'єр-міністре, вітаємо вас з лідерством у Консервативній партії, з лідерством у британському уряді, і ми чекаємо вас у Києві», - закликав Порошенко.
«Перший візит - це дуже важливо, символічно. Чого ми від нього чекаємо? Світового лідерства, разом із США та ЄС, лідерства в постачанні зброї в Україну. Наша громадська організація постачає Збройним силам України багато армійських речей з Британії, включаючи й автомобілі DAF. Ми чекаємо зброї, санкцій і ембарго, ми чекаємо Плану Маршалла 2.0., ми чекаємо глобальної антипутінської коаліції з британським керівництвом, нашого майбутнього членства в НАТО і ЄС», - наголосив Порошенко.
показати весь коментар
26.10.2022 09:39 Відповісти