Данілов - "кадирівцям": Йдіть з України та воюйте за незалежність Ічкерії

Про це Данілов повідомив у Twitter, передає Цензор.НЕТ.
"Поки не пізно, йдіть з України й воюйте за Незалежність Ічкерії – це краща гарантія, щоб росія вдруге не стерла з землі місто Джохар (Грозний). Якщо не знищити рф, вони повернуться, аби знову вбивати чеченських жінок і дітей. Ви ж не забули...", - наголосив він.
Нагадаємо, раніше Рамзан Кадиров закликав "стерти з землі міста" України.
1. вони зрадники, колоборанти кацапські, шайтани
2. )(уйло, за старою, доброю тродицією мацковії платить дань рафзанці дирову по 1 мільярду срублів/день (дані за 2020-21 рр.), так само як колись мацковія платила дань спочатку Золотій Орді, а потім Великому Кримському Хану !!