5432 відвідувача онлайн
7 443 25

Данілов - "кадирівцям": Йдіть з України та воюйте за незалежність Ічкерії

данілов

Про це Данілов повідомив у Twitter, передає Цензор.НЕТ.

"Поки не пізно, йдіть з України й воюйте за Незалежність Ічкерії – це краща гарантія, щоб росія вдруге не стерла з землі місто Джохар (Грозний). Якщо не знищити рф, вони повернуться, аби знову вбивати чеченських жінок і дітей. Ви ж не забули...", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Рамзан Кадиров закликав "стерти з землі міста" України.

Топ коментарі
+9
та не будуть вони воювати за незалежність ічкерії:
1. вони зрадники, колоборанти кацапські, шайтани
2. )(уйло, за старою, доброю тродицією мацковії платить дань рафзанці дирову по 1 мільярду срублів/день (дані за 2020-21 рр.), так само як колись мацковія платила дань спочатку Золотій Орді, а потім Великому Кримському Хану !!
показати весь коментар
25.10.2022 14:26 Відповісти
+7
Кадирiвцi не пiдуть а от чеченьцi так. Всему свiй час.
показати весь коментар
25.10.2022 14:27 Відповісти
+6
кадирівська шакальня тільки з цивільним населенням уміє воювати та мародерити. Шайтани паскудні!
показати весь коментар
25.10.2022 14:28 Відповісти

Завантаження...