4424 відвідувача онлайн
30 450 124

У Радбезі РФ заявили про необхідність "десатанізації" України

рф,радбез

Помічник секретаря Ради безпеки Росії Алєксєй Павлов заявив, що наступним етапом війни проти України має стати "десатанізація".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.

"Вважаю, що з продовженням "спеціальної військової операції" стає дедалі насущнішим проведення десатанізації України, або, як влучно висловився голова Чеченської Республіки Рамзан Кадиров, її "повної дешайтанізації", - заявив Павлова.

Російський чиновник стверджує, що в Україні "діють сотні сект, заточених під конкретну мету та паству". Особливо непокоїть Павлова "Церква Сатани", яка нібито "розповзлася Україною" і "є однією з офіційно зареєстрованих у США релігій".

Прояви "сатанізму" Павлов бачить у "закликах вбивати росіян" і навіть "наведенні порчі". За словами помічника секретаря Радбезу РФ, всі ці "прояви" вітаються на державному рівні.

Потужним поштовхом до розвитку сектантства в Україні Павлов назвав Революцію Гідності 2013-2014 років, після якої українці начебто почали відмовлятися від "багатовікових традицій і цінностей" християнства, ісламу та іудаїзму.

"Використовуючи мережеві маніпуляції та психотехнології, нова влада перетворила Україну з держави на тоталітарну гіперсекту", - заявив Павлов. Вів також просував наративи російської пропаганди про те, що українські добровольчі батальйони "використовують знаки фашистів та расистських об'єднань".

Топ коментарі
+69
Єдина церква сатани в України це РПЦ. І ми її поступово десатанізуємо.
показати весь коментар
25.10.2022 20:55 Відповісти
+60
показати весь коментар
25.10.2022 21:00 Відповісти
+50
шо ті дибіли в кремлі нюхають? чи може курять?
показати весь коментар
25.10.2022 20:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Нехай спочатку свого Кiрiенко пробьють. Коли його призначали премьером в98 роцi був скандал що вiн в сектi сайентологiв. Ми все добре памятаемо.iii
показати весь коментар
25.10.2022 22:41 Відповісти
Це є звиздец, Панове . Вже даже не смішно
показати весь коментар
25.10.2022 22:46 Відповісти
Десантанизация??? бедные Дедушки Санты
показати весь коментар
25.10.2022 22:51 Відповісти
Жадность фраера сгубила, теперь брешет, как Сатана пытаясь выйти из ситуации.
показати весь коментар
25.10.2022 23:03 Відповісти
Це реально - задзеркалля!
показати весь коментар
25.10.2022 23:06 Відповісти
Вот эта паварот Голливудские сценаристы от зависти разом ушли в запой
показати весь коментар
25.10.2022 23:08 Відповісти
Тут вже звичайні санітари не допоможуть.Тут потрібні "санітари" на "Himars".
показати весь коментар
25.10.2022 23:16 Відповісти
У Гітлера теж була оккультна шиза, були астрологи, які допомагали йому у плануванні. Єдине що, Гітлер відкидав будь-які версіі передбачень, які йому не подобались.
показати весь коментар
25.10.2022 23:16 Відповісти
Там кто-то смог выговорить это слово?
показати весь коментар
25.10.2022 23:41 Відповісти
суровікін точно з п"ятого разу прочитає
показати весь коментар
26.10.2022 03:05 Відповісти
бісенята на масковія зашкварчали на сковорідці...
показати весь коментар
26.10.2022 00:19 Відповісти
Аргентинскую муку уже не чемоданами, а танкерами завозят.
показати весь коментар
26.10.2022 00:22 Відповісти
Що ж російські свині дохрюкались. Сатанат рпц на цілій планеті буде повністю страчено. Забито як худобу якою вони є.
показати весь коментар
26.10.2022 00:42 Відповісти
Воно йо#бнуте.Не звертайте уваги.
показати весь коментар
26.10.2022 01:02 Відповісти
кацапів конкретно "щось" хапануло
показати весь коментар
26.10.2022 02:17 Відповісти
Е**нутым не покоя!Ь
показати весь коментар
26.10.2022 03:52 Відповісти
Сатаністи вимагають десатанізації?
показати весь коментар
26.10.2022 04:23 Відповісти
Для начала, пусть кацапы "Томас" покажут? А показывать им нечего! У кремлевского сатаната "Томаса" нету! Так о чем можно с этими сатанистами разговаривать?
показати весь коментар
26.10.2022 04:50 Відповісти
є в них "томос" виданий правда тогваріщем сталіним !!!
показати весь коментар
26.10.2022 14:29 Відповісти
Розхохотало... день вдався
показати весь коментар
26.10.2022 06:17 Відповісти
о так! сатаністи з кривавою п'ятикінечною зіркою на кремлі будуть розказувати про "десатанізацію"....
показати весь коментар
26.10.2022 08:16 Відповісти
use sho neruske - satanynske, tak natsisty moskalski?
показати весь коментар
26.10.2022 08:18 Відповісти
Кокс творит чудеса на рашке....
показати весь коментар
26.10.2022 10:40 Відповісти
Зер гут. Шиза прогресує.
показати весь коментар
26.10.2022 14:57 Відповісти
Сторінка 2 з 2